TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396689 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 01, 2024, 09:19:27 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: EXIT O7 NOVI SAD  (Pročitano 20898 puta)
TashaBG
Gost
« Odgovor #54 poslato: Jul 17, 2007, 07:41:20 posle podne »

u frci sam sa  vremenom zbog radova koji se odvijaju u mojoj kuci!!!
zato i ne pisem opsirno! evo sad sam utekla pa da objasnim neke stvari!
protiv bilo kakve vrste nasilja a narocito kako neko napomenu zlocina svakako uvek!
HIV!? ne hara medju gay populacijom iskljucivo,vec kod osoba rizicnog ponasanja!HIV je bolest, da li bi iko od vas okrenuo ledja bolesnoj osobi?Ja nikada!!!A videla sam sestru koja je svom bratu okrenula ledja koji se razboleo,nije smela casu vode da mu da!Ja to mogu da razumem,NEUPUCENOST!!!sa drugaricom sam se zakacila,zbog njenog okorelog stava,jer me je jako zabolelo to sto je rekla za svoje rodjeno dete,slomiti kosti i odreci se...
Uopste nisam puna sebe,niti uobrazena,bas mi je cudno da je neko tako nesto rekao za mene.Dokaz da nisam puna sebe je i ovo sto sada objasnjavam...To sto fatalno volim svoju decu porodicu i prijatelje ja sam na to zaista ponosna,a to svakako ne znaci da im ne solim pamet kad nisu u pravu ili grese...
Svakako da nisam uvek u pravu,gresim mozda vise nego ostali ljudi,ali trudim se,ucim i dalje,te radim na sebi.

ako stignem nastavljam veceras,odoh majstoru da dam veceru.
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #53 poslato: Jul 17, 2007, 06:20:28 posle podne »

uvek uz svoju decu,porodicu,prijatelje
do zadnje kapi krvi i snage,pa sta god to bilo


Ne mogu oni uvek biti u pravu niti uvek ispravni, a ti ces i pored toga sto to nije dobro stati iza njih... po meni to je fanatizam a nimalo trezveno razmisljanje.
Sačuvana
Don't settle for average!
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #52 poslato: Jul 17, 2007, 05:29:17 posle podne »

Tasho ma koliko mene cudile neke tvoji stavovi stvarno ne zelim da se mesam ali ovaj poslednji me je stvarno zabrinuo.To znaci da bi uvek bila uz svakoga ma sta god radio pa i pocinio zlocin ???To iza tvoje recenice stoji.Ipak postoji granica do koje se ide...Znaci ma koliko voleo nekoga ne mozes biti sa njim do poslednjeg trenutka pogotovo ako krsi sve moralne cinjenice i pravila kao sto je naveo Decky_Nis.....Mnogo se drzis nekih svojih stavova i uverenja koji se prkose sa nekim cinjenicama,cak i tvoje svadjanje sa drugaricom zbog neke njene izjave je preterano....Mnogo si puna sebe i cvrsto stojis iza onog sto kazes kao da je sam Bog to rekao,a da prethodno ne saslusas druge ljude do kraja ili bar da se potrudis da ih razumes...Ipak trebas da naucis da ti neces biti uvek u pravu i da drugi ljudi imaju pravo na drugo misljenje kao da se neke stvari i cinjenice ne mogu osporiti niti utvrditi...
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
TashaBG
Gost
« Odgovor #51 poslato: Jul 17, 2007, 04:43:01 posle podne »

uvek uz svoju decu,porodicu,prijatelje
do zadnje kapi krvi i snage,pa sta god to bilo
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #50 poslato: Jul 17, 2007, 03:35:51 posle podne »

Nema sta da se kacis sa bilo kim zbog njegovog misljenja. Svako ima svoj stav. Da li bi se odrekla svog deteta kada bi postao narkoman, pljackas, ubica, sidas ili tako nesto, zapitaj se. Neko smatra velikim udarcem za sebe da mu je dete nesto sto nikada ne bi zeleo da bude.
Sačuvana
Don't settle for average!
TashaBG
Gost
« Odgovor #49 poslato: Jul 17, 2007, 12:00:23 posle podne »

licno sam se sa drugaricom dobro zakacila kad je na jednom forumu izjavila,a ja zgranuta procitala da bi se svog sina odrekla preko novina i slomila mu kosti ako bi postao GAY...glupaca jedna

za ovog sto ga interesuje moja postelja,sta da ti kazem,carsavi su svakakvi,uglavnom frotirski i flanelski sa lastisem da ne klize po madracu
i uvek lepo mirisu na LENOR,jos nesto?!
« Poslednja izmena: Jul 17, 2007, 12:02:12 posle podne od strane TashaBG » Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #48 poslato: Jul 16, 2007, 11:03:21 posle podne »

svi isti svi razliciti  ;)
tolerancija
niko nikog ne tera da voli nesto ali zasto bi mrzeli?
kazes ne tice me se i ZDRAVO a ne lomicu im kosti i ne znam sta...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #47 poslato: Jul 16, 2007, 10:57:58 posle podne »

Zato valjda i postoji ovaj forum, razlicita misljenja... ja valjda imam drugacija shvatanja.
Sačuvana
Don't settle for average!
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #46 poslato: Jul 16, 2007, 10:49:22 posle podne »

nije to stvar roditelja.ne mozes ti decaka nauciti da bude decak ako se on oseca kao devojcica.
sta ces doci i reci mu "sine ne moze da se igras sa barbikom jer je to gej i ako to budes radio neces izrasti u pravog muskarca pa cu ja biti izvrgnut ruglu "
sta da ti pricam kako bi se osecala kada zadnjih nekoliko sati iznosim svoj stav kako nemam nista protiv toga?to je moje dete,a to da li gej ili ne je samo njegov ili njen izbor,a ja moje je da ga sto bolje mogu pripremim i osposobim za samostalan zivot i napravim od njega ili nje sto bolju osobu.
da se odreknem nekog ko je stvoren iz ljubavi i 9 meseci rastao u meni?ne,bojim se da to nije moguce ni hipoteticki...
bilo bi me sramota da ukrade i ubije ali to da li je homosexualac ili ne...mislim stvarno...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #45 poslato: Jul 16, 2007, 10:38:50 posle podne »

Upravo sam to tebi hteo da kazem. Kako bi ti i tvoj buduci muz reagovali na pomisao da vam je sin gay i da nece imati potomke, kako bi ste ziveli sa tim da vas svi gledaju drugacije a za njega da i ne pricam? Sama pomisao na to me zgrazava i kao takvog bi se istog momenta odrekao. Ja smatram da je tu presudno pre svega vaspitanje deteta. Od samog starta se uci pravilnim stvarima i kako treba da se radi i sta je normalno i dobro za njega. Ukoliko se u tome ne uspe zna se da takav roditelj nije pravi roditelj.
Sačuvana
Don't settle for average!
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #44 poslato: Jul 16, 2007, 10:38:32 posle podne »

Odvesti ga do prve javne kuće i platiti mu Ukrajinku! Ako posle Ukrajinke ne promeni mišljenje, e onda je stvarno zastranio...  ;D ;D ;D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #43 poslato: Jul 16, 2007, 10:33:13 posle podne »

ju bas lepo...i sta ako tvoj sin pored takvog macho tate poraste u homoseksualca?
tata ga razapne na trgu?
ili ga prihvati?
i nema tu onog "nece moj biti gej..." jer to nije nesto sto se hoce ili nece i nesto na sta se moze uticati vec jednostavno ono kako jeste.
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #42 poslato: Jul 16, 2007, 10:26:31 posle podne »

Onda je Bog napravio bas neslanu salu.
A kad dete pita sta rade teta i cika recicu mu da je to skroz normalna stvar i da ce to i on raditi kad poraste.
Znam devojku koja je bila sa starijim cikom ali je procenat takvih garantujem milionski manji u odnosu na bolestije gay ljudi.
Psovku nisam upotrebio nigde.
Sačuvana
Don't settle for average!
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #41 poslato: Jul 16, 2007, 10:22:49 posle podne »

a ako je bog bas tog dana bio malo umoran pa se zezno i pogresno spojio?
a dete te nece pitati sta rade onaj cika i teta?
i ne znas bas nijednu devojku koja je bila sa mnogo starijjim cikom?
ajde bre...oslobodi se duplih standarda pa da razgovaramo kao ljudi,a mani se mrmota,cokolada i bespotrebnih psovki kojima niko nikad nista nije resio
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #40 poslato: Jul 16, 2007, 10:16:59 posle podne »

frankestajn?
pa mihajo se verovatno rodio kao jasmina,ali polne odlike nisu bile u skladu sa tim

Ako je bog dao Mihajlu ili kako se sada zove Jasmini pisu koja visi onda je valjda dao sa razlogom.
Sačuvana
Don't settle for average!
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.126 sekundi sa 18 upita.