TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 02:28:04 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Rasprava o takmicarskom bb  (Pročitano 18726 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #75 poslato: Decembar 07, 2008, 06:08:08 posle podne »

Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #74 poslato: Decembar 07, 2008, 05:54:59 posle podne »

Ajde nabaci mi komplexe molim te stavi te tvoje famozne slike.Drugo ja ne vidim na cemu ja to insistiram,kada ovde postoji zakljucana tema gde ti kazes i kunes se da ces nesto uspeti,a ewo ga Nitro THE Boy stize godinu dana kasnije jaci nego ikad na recima i delima i nece da stavi slike kako slucajno ne bi pokazao svoje zmijsko telo,nego kaze ljudima O LJUDI JA SAM TOLIKO NAPREDOVAO NABACICU VAM KOMPLEXE KLONITE ME SE a onaj kome ne odgovara to sto sam ja za godinu dana naucio sve o treninzima i aas preko knjiga famoznih strucanjaka,a pritom nista nisam probao na svojoj kozi je OGRANICENOG MOZGA i sa takvim ljudima ja ne vredi da raspravljam jer su oni ispod mene.Pogledaj koji si ti klinac ti mene prozivas to sto sam stavljao pozerske slike ahahaaha,brate ti toliko nemas gde da mi zameris nego na nekim pozerskim slikama,steta sto tvoje famozno telo ne moze da se vidi ovde :)
To su one prazne pretnje nemoj da ti dodjem kuci pa ces da vidis bolje cuti,ahahahahaha kako klinasto,odrasti brate....A ti i dalje ne odgovaras na moja pitanja ??? Gde si ti u topicu AAS ? GDE ? A da nema te,nemas blage opet ponavljam.Kilo masti ? Ahahahaha sacekajmo mart mesec stavicu samo slike za tebe :) A ako slike nisu merilo u izgledu tela sta je onda ? Realno mozda neko izgleda losije,ali nekog koga trenira izgleda savrseno pa to tome vidis da neko zna.A gde se vidi da ti iole nesto znas ? Sta ti znas o gyno i estrogenu ? Molim te dodji stavi nesto na AAS topic cisto da vidim tvoje znanje.
Ewo jedno jako lako pitanje za tebe....Posto toliko znas o estrogenu.Reci mi zasto se uzima klomifen,sta je to i kako deluje na organizam ? Samo nemoj da mi kazes uzima se kao PCT za oporavak testa,nego sta je klomifen kako utice na telo da bi se oporavio test... Ovo je tako lako pitanje da je zlo
A ewo jos jedno zasto je bolje uzimati proviron nego nolvadex u kuri....
Ovo su 2 osnovna pitanja i mozda ces se raspitivati i gledati po netu da bi odgovorio,a mozda neces ni naci,a pak znam da sam ja na forumima ovde i na drugim vec pisao o ovome.Tako da ces mozda bas naleteti na moje recenice :)
A ta prozivanja van ikakvog smisla o BB i treninzima i uopste pameti vezano za nacine treninga,ishrane,aas itd nego te tvoje izlizane ulicne slengove tipa uber gay wtf sto si cuo i kao sad mislis da si baja sto si upotrebio ostavi za nekog klinca 94 godiste.
« Poslednja izmena: Decembar 07, 2008, 06:00:02 posle podne od strane Aleksandar Steler » Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Nitro
Gost
« Odgovor #73 poslato: Decembar 07, 2008, 05:37:54 posle podne »

moze i to.. :D
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #72 poslato: Decembar 07, 2008, 05:36:24 posle podne »

zar nije over and out :/
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #71 poslato: Decembar 07, 2008, 05:33:06 posle podne »

Decko....ti si toliko ogranicen da se sa tobom netreba raspravljati...ja bas u inat necu da postavim slike jer ovde je ocigledno to merilo necijeg znanja i karakterisanja...a mogu to da uradim kad god hocu i nabacim ti komplekse...dakle sto se TVOJIH postova tice ne da nemas veze sa zivotom nego kada vec pominjesh slike i postujes iste,na tim tvojim samo moze da se vidi kilo masti za izvoz atm.A o tvojmi fagget uber gay-catch me for pants pozama necu ni da diskutujem,prouci poglavlje o estrogenu u nekoj knjizi kad te vec tolko zanimaju takve stvari,jer ocigledno je poceo da preovladava u tvom slucaju na zalost  :-\.Pancevacki diler aas preko lajkovacke pruge..ajde molim te..odrasti i kreni da citas ...zato...matori care for gyno i pamet u glavu.Nemam vise ja sta da ti napisem..nitro out
« Poslednja izmena: Decembar 07, 2008, 05:37:38 posle podne od strane Nitro » Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #70 poslato: Decembar 07, 2008, 04:05:32 posle podne »

Nitro sta si ti pametno ikada rekao na ovom forumu,sta ti znas uopste o AAS ? Da li si nekad koristio ? Koliko ja znam nista od ovoga ne znas,a o AAS najmanje,dakle sta ti imas da se krstis kada nemas tri blage o toj temi ? Mislis da si najpametniji,a opet ne pokazujes nista od toga.Ja cu opet pitati GDE SU SLIKE,AJDE OPET GDE SU SLIKE ??????????????
Daj da vidimo tvoje znanje,tvoju pamet toliko veliku,ajde proslo je godinu dana covece.Da vidimo wonder kida koji se krsti na sve sto ja kazem,jer on je pokupio svo znanje sveta....
Dakle ?
Ti postove o AAS mozes samo da gledas,jer ne znas,cek cek cek ovo cemo velikim slovima.NE ZNAS NISTA O AAS NITI CES VEROVATNO IKADA I ZNATI.
Ja ne kazem za sebe da sam doktor,niti da sam pokupio pamet svu i daleko od toga da me NE ljudi ispravljaju,ali aas sam koristio i koristim i znam kako radi.A sta ti koristis ? A da samo jezik :) Vidis to nas razlikuje,ja za razliku od tebe znam kako i sta radi i stalno sam u kontaktu sa ljudima koji su koristili i dan danas koriste aas.Dakle opet se krstis ? A da pa krstis se jer sve ono sto ja napisem o AAS nekad nije isto kao ono sto pise u udzbenicima zar ne ?:) Jer ti samo odatle znas.
Dakle da zavrsimo 1. PROSLO JE GODINU DANA FAMOZNIH SLIKA NEMA,2. NE ZNAS NISTA O AAS,A OPET KAZES DA SE KRSTIS,3. NIJEDAN POST NA TEMI AAS NISAM VIDEO SA TVOJE STRANE,3. NIJEDAN PAMETAN POST OSIM NEKIH UBACA TIPA KAO SLAZEM SE ILI NEKIH RECENICA KAKVE SAM JA PISAO KAD SAM DOSAO NA FORUM.I TI PORED SVEGA OVOGA DOKAZUJES DA SI PAMETAN I DA ZNAS O NECEMU I DA IMAS SA NECIM DA POTKREPIS CINJENICAMA.A CEKAJ STA TO TACNO TI UMES DA POTKREPIS ? KADA REALNO SLABO O SVEMU ZNAS,A U PRAXI NECU DA KOMENTARISEM.DAKLE ? JEDINO STO TI ZNAS JE DA SE PRAVIS PAMETAN I DA DOKAZUJES SVOJU PAMET KAO NEDAVNO PREMA NEKOM LIKU ISTO ODAVDE SA pansporta,ULAZIS U RASPRAVE,A TAKO SI ZELEN.
« Poslednja izmena: Decembar 07, 2008, 04:07:18 posle podne od strane Aleksandar Steler » Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Nitro
Gost
« Odgovor #69 poslato: Decembar 07, 2008, 08:24:40 pre podne »

Kao prvo ja na klenu nikad nisam ni bio,niti nameravam,drugo to sto sam te pitao gde se nabavlja pitao sam i hansa i mnoge druge jel ja ne poznajem ni jednog dilera,a hteo sam da ispitam da vidim ko sa foruma ima veze sa tim...nekada treba da delujes kao d neznas nesto jer ko zna kako bi ti to protumacio ako nemas sa tim veze ...Sto se Salbutamola tice ,to stvarno nisam znao kAKVA JE RAZLIKA u odnosu na klen a ne dal je to lek za astmu il ne jer njega sam opet koristio u druge svrhe...dakle pre nego sto nabodes nesto sto nema veze sa zivotom,pokusaj da protumacis text pa ako bar oces da pokusas nesto da okrenes u svoju stranu potrkrepi se cinjenicama...gledam tvoje postove u odeljku o AAS i krstim se ...sramota bre ,bolje drzi jezik za zubima..nedo bog da te poslusa neko..

less bloating,fat and farts -more work buddeh..

tolko od mene
Sačuvana
SexyFranc
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 545


SexyFranc

« Odgovor #68 poslato: Decembar 07, 2008, 05:35:51 pre podne »

:)
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #67 poslato: Decembar 07, 2008, 01:00:29 pre podne »

raspitivao na forumu da kupi ? ? ? I gde sta kako ne bi rekao,drugo stavio sam namerno to sto je napisao da se vidi ono njegovo uzmi knjigu i citaj,a ovde se vidi da on mene pita,a sad se pravi pametan,a realno nijedan pametan post na ovom forumu nije napisao......A i takodje sam osporio njegovo tumacenje pameti jer je rekao da ce dovesti na natural way 5% bf pa je proslo godinu dana pa ni sa verovatno clenom to nije uspeo,a opet tvrdi da zna mnogo.
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #66 poslato: Decembar 07, 2008, 12:31:03 pre podne »

Brate Aco, nitro se i na forumu javno raspitivao :D aman ostavte se glupih rasprava,ovde je bila poenta objasniti Pionesi neke stvari a ode sve u...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #65 poslato: Decembar 07, 2008, 12:26:38 pre podne »

Stefi,rastavljaj temu opet brate :D stavi ovo u kafe il negde drugde....ovaj off koji nema veze sa NASLOVOM eto

Mogu da napravim novu temu, samo recite mi naslov, i koja je poenta teme.
Mada nije ni bitno, ova tema je pod Off Topic, tako da...
Sem toga, ovu temu sam odvojio jer sam hteo da vidim raspravu o "Naturalizmu", bez brisanja ili zakljucavanja tema.
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #64 poslato: Decembar 06, 2008, 08:35:58 posle podne »

Nitro jos uvek imam poruke od tebe od pre par meseci kada si se raspitivao za AAS,dakle dragi moj nemoj da kopiram sad to ovde.A svi ovde dobro znaju tvoje obecanje i znanje koje nisi pokazao,dakle magla


Ewo samo cu ovo kopirati,gde se pokazuje tvoje znanje iz "knjige"

Nitro
Welcome to club 1000
******
Online Online

Postova: 1348


Now listen...


Profil Privatna poruka (Online)
   
(Nema naslova)
« Primatelj: Aleksandar Steler : Februar 14, 2008, 01:13:54 pm »
« Na ovu poruku ste odgovorili ili ste je proslijedili. »
   Citirati ovo u Odgovoru Odgovor Brisanje poruke

Inache jel imas neku knjigu ,sajt ili guide gde citas o steroidima,ciklusima i generalno uputstvima kako se koriste,mene zanima da malo to procesljam obzirom da ako nebude se moglo do onih 5% na prirodan nacin Cheesy


Naravno necu da komentarisem raspitivanje o ventolinu koji je inace asmaticarski lek i clenbuterolu za skidanje masti.Kao i obecane slike koje odavno nisu stavljene.Dakle dragi moj to sto ti imas dugacak jezik,a slabu potporu iz mozga to je tvoj problem.Sto ti kazes ne vredi tebi pricati ;)
« Poslednja izmena: Decembar 06, 2008, 10:38:09 posle podne od strane Aleksandar Steler » Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #63 poslato: Decembar 06, 2008, 08:29:27 posle podne »

Stefi,rastavljaj temu opet brate :D stavi ovo u kafe il negde drugde....ovaj off koji nema veze sa NASLOVOM eto
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Nitro
Gost
« Odgovor #62 poslato: Decembar 06, 2008, 08:24:33 posle podne »

Moje znanje je na nivou nekoga ko ide 6 meseci u teretanu?pa kad mi TI to kazes stvarno se necu uvrediti :D?decko ti veze sa zivotom nemas,knjigu u sake pre nego sto se sje!@#esh negde sa svojim luperdanjima...dalje necju da komentarisem sve se vec samo objasnilo tako da nema poente da nastavljam dalje,ovim samo branim svoje misljenje,ne povodom tvog nekog izgleda nego povodom tvog stava o sopstvenom iznosenju cinjenica koje su daleko od istine...

@ hans dzaba prica dalje nema poente   ...^^
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #61 poslato: Decembar 06, 2008, 08:11:13 posle podne »

ali pre 6 meseci sam bio na kardiu i na clenu -.- covece -.-
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 18 upita.