TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 02:35:07 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Animal pak  (Pročitano 27418 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #60 poslato: Jul 23, 2010, 01:12:25 posle podne »

Nemoj reskirati sa proizvodima za koje nisi siguran kakvi su,jel uopste ima koristi i obavljaju li svoju funkciju.Uzmi proverene firme (koje prave suplemente za nas sportiste)  a ovo u apotekama prepusti slatkim malenim bakicama i dekicama  ;)
Sačuvana
milosc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #59 poslato: Jul 23, 2010, 10:11:49 pre podne »

Ma citao sam da ne samo da nisu ni za sta, vec i da mogu da budu stetni.  :-\
Naravno, za Natrol, Now, Universal i ostale velike kompanije verujem da je prica onakva kakva bi trebala da bude.  :)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #58 poslato: Jul 13, 2010, 03:45:35 posle podne »

Svakako da postoji razlika u kvalitetu i apsorpciji u organizmu. Uglavnom je cena merilo, ali naravno ne mora da znaci...

Ako kupis socijalni u apoteci, nista pametno nisi uradio :) a ako kupis natrolov koji ima omotace za duzu apsorpciju e onda si na konju  ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #57 poslato: Jul 12, 2010, 05:27:58 posle podne »

Mogu i ja da kupim onaj socijalni vitamin C u apoteci i da prepakujem i prodajem po ceni od 100 din kom, jel to onda znaci da je on visa klasa i da je kvalitetniji???   :\
Svasta se radi na ovom svetu, nikad ne gledajte cenu kao jedino merilo kvaliteta...

Uvek postoji mogućnost izbora ;)   

što se tiče C vitamina, ono što je bitno po mom mišljenju kad su u pitanju veće doze je to da li je sa postepenom apsorpcijom ili ne...   mnogo je bolje ukoliko se tabletica sporije apsorbuje pa je telo u stanju bolje da iskoristi uneti C vitamin. Drugo, nor Natrolov C vitamin ima u dodatku vitamine B grupe, kalcijum, cink i Bioflavonoid kompleks (mandarina ,limun, narandža...)  Treće, bitno je i koji je izvor C vitamina... 
Acerola C je trenutno najčuvenija kao najbolji izvor vitamina C.
Sačuvana
milosc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #56 poslato: Jul 10, 2010, 11:10:26 pre podne »

Mogu i ja da kupim onaj socijalni vitamin C u apoteci i da prepakujem i prodajem po ceni od 100 din kom, jel to onda znaci da je on visa klasa i da je kvalitetniji???   :\
Svasta se radi na ovom svetu, nikad ne gledajte cenu kao jedino merilo kvaliteta...
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #55 poslato: Januar 15, 2010, 10:47:46 pre podne »

Ne moze ti niko konkretno izneti misljenje, jer se ono ne moze osetiti jer se radi o multivitaminskim (+ dodaci) suplementima. Mozda i moze ali vrlo tesko u nekom teskom trenaznom periodu...

Razlika je u kategoriji, AP je jednostavno najslozeniji i sa najvecim kolicinama... Takodje vise puta smo spominjali da npr 100 mg C vitamina u jednom preparatu uopste ne mora da znaci ekvilentno 100 mg C vitamina u drugom jer je od esencijalne vaznosti koliki procenat ce se iskoritisiti u telu, odnosno kako, od cega i na kojim nacij ne dobijem.

... A cim je Animal skuplji, znaci da je visa klasa i je suplement kvalitetniji i da su izvori kvalitetniji.
Sačuvana
Lelemud
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #54 poslato: Januar 15, 2010, 09:33:51 pre podne »

30 paketica 1500 din... a ANimal 44 paketica 3300 din ...razlika od nekih 1000 din ... sta recimo mogu da ocekujem od Animal paka sto ne mogu sa Vitamin pakom da dobijem??? one aminokiseline mi deluju smesno u ANimal pak-u (jedino ako nema neke sinergije izmedju tih svih sastojaka) ... vidim da svi hvale ANimal Pak ...a i 4. najprodavaniji suplement je na BB.com ...nije to bezveze sigurno!!!! dakle ..ako je neko pio oba preparata neka iznese svoje misljenje o ucinku oba
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #53 poslato: Januar 15, 2010, 01:02:19 pre podne »

ISS Super Vitamin Pak je moj redovan izbor. Fantastičan odnos cene i kvaliteta, tj. doza.
Nema svrhe porediti ga sa Animal Pakom jer nisu baš ista kategorija proizvoda. Animal Pak je više od multivitaminskog preparata.
Sačuvana
Lelemud
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #52 poslato: Januar 14, 2010, 10:56:56 posle podne »

jel pio neko vitamin pak od ISS research ??? moze li da pridje ANIMALU???
Sačuvana
Lelemud
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #51 poslato: Januar 14, 2010, 10:24:16 posle podne »

da li je PAK time-release?
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #50 poslato: Januar 01, 2010, 09:32:28 pre podne »

Pozz! Treniram oko 20h a pak pijem posle dorucka oko 11 , po meni veliki vremenski razmak.Pa sam mislio da ga pijem i sat vremena pred trening.Cilj mi je nabacivanje mase a uz to koristim jos whey sa dex,kreatin i glutamin.Da li mi je potrebno i drugo pakovane ili ne?

Jedna je i vise nego dovoljna... Pijenje pred trening nema nikakvog efekta, on je tu radi ocuvanja opsteg zdravlja i normalnog funkcionisanja organizma, nista tebi on nece na treningu pomoci... tako da kao sto i pijes sa doruckom je najbolja varijanta, jednom dnevno
Sačuvana
Colgate Toothpaste
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #49 poslato: Decembar 31, 2009, 11:48:19 posle podne »

Mnogo skupo i mnogo smrdi :(
Sačuvana
Jedem munje, serem gromove.
Terorisem ovce i kokoske.
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #48 poslato: Decembar 31, 2009, 02:01:16 pre podne »

 8) 8) 8)

Pozz! Treniram oko 20h a pak pijem posle dorucka oko 11 , po meni veliki vremenski razmak.Pa sam mislio da ga pijem i sat vremena pred trening.Cilj mi je nabacivanje mase a uz to koristim jos whey sa dex,kreatin i glutamin.Da li mi je potrebno i drugo pakovane ili ne?


nemas potrebe  :)
a zasto ga nepijes kako je preporuceno,tj,posle obroka koji prethodi treningu  :)
valjda imas jos neki obrok izmedju dorucka i 20h  ;D
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #47 poslato: Decembar 26, 2009, 12:36:41 posle podne »

ako nisi profesionalni sportista, nema potrebe da preteruješ sa Animal Pak-om 2 kesice dnenvo.... 1 je dovoljna. Po preporuci proizvoĂ°ača, 1 pakovanje sa obrokom koji prethodi treningu, ali nije greška popiti ga i sa doručkom.
Sačuvana
dzamal19
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #46 poslato: Decembar 25, 2009, 11:52:12 posle podne »

Pozz! Treniram oko 20h a pak pijem posle dorucka oko 11 , po meni veliki vremenski razmak.Pa sam mislio da ga pijem i sat vremena pred trening.Cilj mi je nabacivanje mase a uz to koristim jos whey sa dex,kreatin i glutamin.Da li mi je potrebno i drugo pakovane ili ne?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.063 sekundi sa 18 upita.