TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397226 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 30, 2024, 01:23:28 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Miki Mihajlovic)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 64 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Izvestaji sa takmicenja  (Pročitano 200262 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28883


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #823 poslato: Jun 26, 2014, 06:16:04 posle podne »

https://www.youtube.com/watch?v=FqMFFFmdyiQ&feature=youtu.be
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1064


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #822 poslato: Jun 24, 2014, 11:35:41 pre podne »

Bravo Milorade,legendo!!!Sto bi bilo sramotno?Sve ovo bez dodavanja tega,bez mosta....itd....Kapa do poda!!! ;)
ma legendo bas sam taj dan imao najmanje vremena za sebe, morao sam da se pobrinem za ove moje u kolicima takmicare oni su se prvi put takmicili, da im objasnim i uvedem kako sta oko nastupa pa onda oko Djine i Darka onse isto prvi put takmicio pa kad sam ja stigao na red a ono nema vise tegova za zagrevanje ahahahah tako da sam ova tri dizanja radio odma onako zagrejao malo sa sipkom i sa 120 i odma na dizanja, al nema veze takmicenje je stvarno bilo u fulu i ovi moji su razvalili, ovo je prvi put da je bila i OSI kategorija na takmicenju u Srbiji
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28883


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #821 poslato: Jun 24, 2014, 10:53:53 pre podne »

Bravo Milorade,legendo!!!Sto bi bilo sramotno?Sve ovo bez dodavanja tega,bez mosta....itd....Kapa do poda!!! ;)
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1064


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #820 poslato: Jun 24, 2014, 10:44:33 pre podne »

http://www.youtube.com/watch?v=nulot8-lmLA
 evo mojih sramotnih 200 :D
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28883


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #819 poslato: Jun 24, 2014, 10:42:12 pre podne »

Bravo Aco!!!
Evo malo i Zokija:
https://www.youtube.com/watch?v=0E_Sl5Gsy3E&feature=youtu.be
Sačuvana
bench fun
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 570


« Odgovor #818 poslato: Jun 23, 2014, 11:07:16 posle podne »

Aca Ilic 230 RAW
http://www.youtube.com/watch?v=9GfMcQcPXC4
Sačuvana
Aleksandar Ilic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 73


« Odgovor #817 poslato: Jun 23, 2014, 06:20:22 posle podne »

Hvala puno, cim stignem izbacicu snimak.. :)
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28883


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #816 poslato: Jun 23, 2014, 05:35:50 posle podne »

Cestitke svim takmicarima i organizatoru!!! ;)
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2203


« Odgovor #815 poslato: Jun 23, 2014, 05:07:12 posle podne »

čestitke svima, odličan rezultat Ilić... Dobro je da se stvari u organizacionom smislu u powerliftingu u Srbiji kreću nabolje, neka tako i ostane, zdrava konkurencija ide na ruku svima koji vole ovaj sport  ;)
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Aleksandar Ilic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 73


« Odgovor #814 poslato: Jun 23, 2014, 03:39:16 posle podne »

Bravo Aco.Svetski rezultat si napravio.Takmicenje najbolje organizovano ikad na nasim prostorima.Lunch paketi,novcane nagrade,pehari,zahvalnice i jos mnogo toga i sto je najvaznije,sve je islo kao po loju,znaci brzo i bez onih nepotrebnih pauza i sve to uz LIVE STREAM.Oko 150 takmicara je ucestvovalo,sto je nezabelezeno na nekom nasem domacem takmicenju.Svaka cast za organizatore!!!!!
 

Zoki cestitam i ja vama stvarno odlican uspeh eq ste odradili super i raw je bilo odlicno malo umor od predhodni nastup uticao ali sve u svemu super. A za takmicenje ne verujem da moze neko da kaze neki negativan komentar. :)
Sačuvana
bench fun
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 570


« Odgovor #813 poslato: Jun 23, 2014, 02:34:17 posle podne »

Bravo Aco.Svetski rezultat si napravio.Takmicenje najbolje organizovano ikad na nasim prostorima.Lunch paketi,novcane nagrade,pehari,zahvalnice i jos mnogo toga i sto je najvaznije,sve je islo kao po loju,znaci brzo i bez onih nepotrebnih pauza i sve to uz LIVE STREAM.Oko 150 takmicara je ucestvovalo,sto je nezabelezeno na nekom nasem domacem takmicenju.Svaka cast za organizatore!!!!!
Sačuvana
Aleksandar Ilic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 73


« Odgovor #812 poslato: Jun 23, 2014, 12:17:59 posle podne »

Drzavno prvenstvo u bench presu odrzano u Paracinu u subotu i nedelju bilo je po meni najbolje ogranizovano takmicenje do sada. Tehnicki savrseno bez ikakvih gresaka, original oprema, tegovi klupa sipka. Za sve takmicare u open raw obezbedjene novcane nagrade za prva tri mesta. Za apsolutne pobednike neki suplementi... Rezultati su dosta dobri, to cu da izbacim kad objave na sajtu. Ja sam inace oborio svoj licni i juniorski rekord Srbije sa podignutih 230 kg raw snimak uskoro, 210 prvi 220 drugi 226 treci i 230 u cetvrtom pokusaju. Prezadovoljan sam. :) Cestitam svim takmicarima svi su bili odlicni !!! :)

Inace i bio sam najjaci junior na takmicenju. :)
Sačuvana
Aleksandar Ilic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 73


« Odgovor #811 poslato: Jun 23, 2014, 12:15:32 posle podne »

Drzavno prvenstvo u bench presu odrzano u Paracinu u subotu i nedelju bilo je po meni najbolje ogranizovano takmicenje do sada. Tehnicki savrseno bez ikakvih gresaka, original oprema, tegovi klupa sipka. Za sve takmicare u open raw obezbedjene novcane nagrade za prva tri mesta. Za apsolutne pobednike neki suplementi... Rezultati su dosta dobri, to cu da izbacim kad objave na sajtu. Ja sam inace oborio svoj licni i juniorski rekord Srbije sa podignutih 230 kg raw snimak uskoro, 210 prvi 220 drugi 226 treci i 230 u cetvrtom pokusaju. Prezadovoljan sam. :) Cestitam svim takmicarima svi su bili odlicni !!! :)
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28883


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #810 poslato: Jun 11, 2014, 03:02:01 posle podne »

Cestitke svim takmicarima!
Jos malo Evropskog iz Ceske,ovog puta je rec o Daliboru Ilijicu:
http://www.youtube.com/watch?v=Y438Oav2UwM&feature=share
Sačuvana
Toman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 67


www.healthclub.rs
« Odgovor #809 poslato: Jun 11, 2014, 08:50:37 pre podne »

Rezultati V INTERNATIONAL OPEN CUP-a u RAW Bench Press-u koji je održan 07.06.2014 u Leskovcu

http://powerlifting.healthclub.rs/rezultati/rezultati-v-international-open-cup-raw-bench-press-leskovac/
Sačuvana
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 64 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 17 upita.