TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395224 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 03:03:33 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Uputite neupucenog!!!  (Pročitano 8783 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #6 poslato: Januar 12, 2009, 03:33:05 posle podne »

Najbitnije je da regulises ishranu,pa zatim suplementacija.Malo prelistaj po forumu pa pitaj sta ti nije jasno i u pocetku se baziraj na kardio trening,a da bi malo ojacao ligamente kolena radi naizmenicno sutiranje sa sadrskom par secundi
Sačuvana
Baggiolinho
Gost
« Odgovor #5 poslato: Januar 12, 2009, 03:28:15 posle podne »

Pa mericu wheya pomesas sa vodom i promuckas u sejkeru. Da omega3 ti je fish oil... Dymatize elite whey npr... A efedrin ti nije nije suplement :D

Uuuupssss,pa vidi se da nemam pojma :).Moze li umesto  Omega 3 da se uzimaju riblje perlice koje imaju da se kupe u apoteci?
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #4 poslato: Januar 12, 2009, 03:20:57 posle podne »

Pa mericu wheya pomesas sa vodom i promuckas u sejkeru. Da omega3 ti je fish oil... Dymatize elite whey npr... A efedrin ti nije nije suplement :D
Sačuvana
Baggiolinho
Gost
« Odgovor #3 poslato: Januar 12, 2009, 03:16:05 posle podne »

Pa dobro nam dosao na forum ;D Bitno je da si resio da smrsas i da imas volje ;D Na forumu bi mogao da prelistas podforume ishrana i trening... Od suplemenata obavezno whey,omega3 , komplex vitamina i minerala.  Ako ti nesto nije jasno pitaj ;) pozz

1.Kako se koristi taj whey i koju mi marku ti preporucujes?
2.Omega 3 - od cega se to sastoji?jel je to vrsta ribljeg ulja? (mozda zvuci glupo ali ja blage veze nemam o tim suplementima sem sta je efedrin :) )
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #2 poslato: Januar 12, 2009, 02:37:15 posle podne »

Pa dobro nam dosao na forum ;D Bitno je da si resio da smrsas i da imas volje ;D Na forumu bi mogao da prelistas podforume ishrana i trening... Od suplemenata obavezno whey,omega3 , komplex vitamina i minerala.  Ako ti nesto nije jasno pitaj ;) pozz
Sačuvana
Baggiolinho
Gost
« Odgovor #1 poslato: Januar 12, 2009, 02:06:09 posle podne »

Pozdrav svim ljudima ovde na forumu...zaista ste neverovatni.
Od danas sam ovde i ono sto sam mogao da procitam,bas me je odusevilo koliko ovde ljudi zna znanje :).Imam jedan problem...do pre 4 god sam se aktivno,pa mogu da kazem i polu-profi bavio fudbalom,ali je onda nastupio period malera i za 3 god mi je 3 puta operisano isto koleno.Naravno od nastavka karijere nema ni govora a uz terapije i lezanja su dosli kilogrami, i to dobar visak!
Sada sam visok 192cm i tezak 112kg.Taman sam "stao" na noge,i rado bi se resio ovog viska...pa bio bi zadovoljan da skinem na 95kg,bilo bi mi dosta jer sam veoma krupne gradje.
Posto mi trcanje jos uvek nije 100% preporuceno,rado bi to odradio u teretani uz neku adekvatnu dijetu i suplemente,eeee tu mi vi trebate!Da napomenem,nemam zaista mnogo para,jos i ova finansijka kriza,uzas...tako ako mi nesto od suplemenata preporucujete neka bude normalnih cena.Pomozite mi da se makar malo vratim u zivot.
Npr. koristim dijetu mesecvih mena i ne mogu da kazem da nije efikasna,ali sam dosta i smanjio ishanu.Ne bih voleo samo da mrsavim vec to i lepo zategnem.Nadam se da ste me razumeli...Od danas sam redovan-aktivan clan vaseg foruma.Zivi mi bili!!! ;D
« Poslednja izmena: Januar 12, 2009, 02:07:41 posle podne od strane Baggiolinho » Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 17 upita.