TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395146 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 10:42:28 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nacin upotrebe kretina i proteina ?  (Pročitano 17829 puta)
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #61 poslato: Februar 16, 2009, 11:00:19 pre podne »

U uputstvu za upotrebu kreatina pise da se posle punjenja depoa kreatinom nastavi sa uzimanjem istog u periodu 4-6 nedelja. E sad meni je onaj lik u prodavnici rekao da ispijem ceo, sta da uradim. Sada ga pijem cist sa vodom i ne znam koliko jos dugo da uzimam, da li sve ili jos 2 nedelje posto ga vec uzimam 4? I hteo sam da pitam koliko je potrebno unositi vode kada se uzima kreatin? Ne mogu da kazem da unosim nesto mnogo, ali verovatno oko 3 litra(pogotovu za vreme treninga).

Slobodno ga popij do kraja,samo pazi na adekvatan unos tecnosti kao sto Marko kaze.
A kao sto kaze Zabotija,veliki broj forumasa pije cak i dosta vece doze kreatina preko cele
godine bez ikakvih problema.
« Poslednja izmena: Februar 16, 2009, 11:02:40 pre podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #60 poslato: Februar 16, 2009, 09:58:11 pre podne »

U uputstvu za upotrebu kreatina pise da se posle punjenja depoa kreatinom nastavi sa uzimanjem istog u periodu 4-6 nedelja. E sad meni je onaj lik u prodavnici rekao da ispijem ceo, sta da uradim. Sada ga pijem cist sa vodom i ne znam koliko jos dugo da uzimam, da li sve ili jos 2 nedelje posto ga vec uzimam 4? I hteo sam da pitam koliko je potrebno unositi vode kada se uzima kreatin? Ne mogu da kazem da unosim nesto mnogo, ali verovatno oko 3 litra(pogotovu za vreme treninga).

Ja vec 3 meseca idem 10 gr pre i 10 gr posle treninga.Za tebe je dovoljno 5gr pre i 5 gr posle treninga,sto se unosa vode tice,trudi se minimum 4 l da uneses u toku dana i trudi se da trening i ishrana budu na visokom nivou.
Sačuvana
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #59 poslato: Februar 16, 2009, 09:38:14 pre podne »

Nemoj da se brines oko duzine uzimanja kreatina, slobodno popij celu kutiju, nece ti nista biti. Puno ljudi uopste ne prestaje s uzimanjem preko cele godine.

Pij 5g pre i 5g posle treninga. Treba vise vode da unosis, bar 4 litre.
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
dusan88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #58 poslato: Februar 16, 2009, 03:41:01 pre podne »

U uputstvu za upotrebu kreatina pise da se posle punjenja depoa kreatinom nastavi sa uzimanjem istog u periodu 4-6 nedelja. E sad meni je onaj lik u prodavnici rekao da ispijem ceo, sta da uradim. Sada ga pijem cist sa vodom i ne znam koliko jos dugo da uzimam, da li sve ili jos 2 nedelje posto ga vec uzimam 4? I hteo sam da pitam koliko je potrebno unositi vode kada se uzima kreatin? Ne mogu da kazem da unosim nesto mnogo, ali verovatno oko 3 litra(pogotovu za vreme treninga).
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #57 poslato: Februar 14, 2009, 07:44:35 posle podne »

kome treba gejner kupi American Muscle protein (najjeftiniji) od 3 kile i u to doda kilu dextroze i pola kile maltodextrina.Najjeftinije,a nije bas neko smece....

To je stvarno los izbor proteina,a i sa puno zadovoljstva kazem da ga vise ne uvozimo,
i da ga vise nema u prodaji,osim ako je mozda zaostao u kojoj radnji ,a ja  i moje
kolege smo ponosno bili najveci krivci za njegovo ne prodavanje.

Da li je tecno da kada je kreatin vise od 2 sata rastvoren u vodi gubi dejstvo ili cak postaje stetan? Ja ga rastvorim sa vodom jos kuci u sejkeru i onda samo izmuckam posle treninga i popijem.

Tacno je da gubi dejstvo,ali mi nije poznato da postaje stetan.

Da li je tacno da kada kreatin dodje u dodir sa vodom ili se cuva u vlaznijoj sredini i pocnu da se prave grudvice postaje otrov ili sta vec ali sigurno ne dobro?! Cuo sam ovo od nekoliko ljudi i sada pitam vas koji ste mnogo kompetentniji da li je to tacno?? Ja sam primetio da su se u ovom mom kreatinu napravile 3-4 grudvice jer kad uzmem kasiku desava se da ostane neka kap vode pa upadne unutra.

Ne moras da brines,to se svima desava,i moguce je da je jedan deo  kreatina koji
je formirao tu grudvicu izgubio svoj efekat.Prosto odstrani te grudvice i pij dalje.

Sačuvana
   
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #56 poslato: Februar 13, 2009, 12:28:18 pre podne »

 8) 8) 8)


Da li je tacno da kada kreatin dodje u dodir sa vodom ili se cuva u vlaznijoj sredini i pocnu da se prave grudvice postaje otrov ili sta vec ali sigurno ne dobro?! Cuo sam ovo od nekoliko ljudi i sada pitam vas koji ste mnogo kompetentniji da li je to tacno?? Ja sam primetio da su se u ovom mom kreatinu napravile 3-4 grudvice jer kad uzmem kasiku desava se da ostane neka kap vode pa upadne unutra.

Nije tacno :)

Da li je tecno da kada je kreatin vise od 2 sata rastvoren u vodi gubi dejstvo ili cak postaje stetan? Ja ga rastvorim sa vodom jos kuci u sejkeru i onda samo izmuckam posle treninga i popijem.

Smatra se da gubi dejstvo,ali nikako da postaje stetan :)


kome treba gejner kupi American Muscle protein (najjeftiniji) od 3 kile i u to doda kilu dextroze i pola kile maltodextrina.Najjeftinije,a nije bas neko smece....

Protein od soje,brdo prostih hidrata.....verujmi,smece je :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #55 poslato: Februar 12, 2009, 10:19:06 posle podne »

Da li je tecno da kada je kreatin vise od 2 sata rastvoren u vodi gubi dejstvo ili cak postaje stetan? Ja ga rastvorim sa vodom jos kuci u sejkeru i onda samo izmuckam posle treninga i popijem.

Nije istina,budi potpuno bez brige.
Sačuvana
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #54 poslato: Februar 12, 2009, 10:15:57 posle podne »

kome treba gejner kupi American Muscle protein (najjeftiniji) od 3 kile i u to doda kilu dextroze i pola kile maltodextrina.Najjeftinije,a nije bas neko smece....
Sačuvana
dusan88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #53 poslato: Februar 12, 2009, 08:40:42 posle podne »

Da li je tecno da kada je kreatin vise od 2 sata rastvoren u vodi gubi dejstvo ili cak postaje stetan? Ja ga rastvorim sa vodom jos kuci u sejkeru i onda samo izmuckam posle treninga i popijem.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #52 poslato: Februar 12, 2009, 02:25:48 posle podne »

Nema veze sa istinom.Da je tako ja bih vec odavno umro  ;)
Sačuvana
dusan88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #51 poslato: Februar 12, 2009, 01:43:49 posle podne »

Da li je tacno da kada kreatin dodje u dodir sa vodom ili se cuva u vlaznijoj sredini i pocnu da se prave grudvice postaje otrov ili sta vec ali sigurno ne dobro?! Cuo sam ovo od nekoliko ljudi i sada pitam vas koji ste mnogo kompetentniji da li je to tacno?? Ja sam primetio da su se u ovom mom kreatinu napravile 3-4 grudvice jer kad uzmem kasiku desava se da ostane neka kap vode pa upadne unutra.
Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #50 poslato: Januar 31, 2009, 06:58:56 pre podne »

 8) 8) 8)

Ili se mozda nema novca za kvalitetnije suplemente.Ja ipak mislil da je u tome problem kod vecine ljudi pri izboru suplementacije.
Upravo.

Ali bas zato sto nemas kesa,treba da pazis sta kupujes :)
Pokusacu na brzinu da to pokazem sta mislim reci :)
5kg  tog hypara si platio oko 4000 dinara :)
On ima oko 20% proteina,sto znaci da si na tom pakovanju
od 5kg,onog najbitnijeg,proteina,dobio nesto preko 1kg. :)
A za nesto preko 2000 si mogao da kupis pakovanje od 900g cistog
proteina,a hidrate je bar lako i jeftino pojacano unositi kroz ishranu :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #49 poslato: Januar 31, 2009, 12:05:48 pre podne »

Tako sam i mislio.Nazalost to je najveci problem kod vezbaca.Ja bih ti savetovao da onda malo pricekas, recimo jedan mesec kupis kvalitetan whey,drugi bcaa treci glutamin ili sta vec zelis pa onda kada sve to skupis krenes sa koriscenjem prave suplementacije koja ce ti doneti zeljene rezultate uz naravno adekvatnu ishranu.
Sačuvana
dusan88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #48 poslato: Januar 30, 2009, 11:59:21 posle podne »

Ili se mozda nema novca za kvalitetnije suplemente.Ja ipak mislil da je u tome problem kod vecine ljudi pri izboru suplementacije.
Upravo.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #47 poslato: Januar 30, 2009, 10:53:14 posle podne »

Ili se mozda nema novca za kvalitetnije suplemente.Ja ipak mislil da je u tome problem kod vecine ljudi pri izboru suplementacije.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.119 sekundi sa 17 upita.