TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396688 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 01, 2024, 06:10:52 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 10 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dalibor Stesevic!!!  (Pročitano 33554 puta)
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #132 poslato: Maj 20, 2009, 02:28:30 posle podne »

Necu vise da postujem u ovoj temi sve dok ne nadjete ko mu prodaje AAS kao sto ste VI REKLI DA HOCETE...  ;)

prestani da lupetas gluposti dok ne dokazes da je decko natural!!!

ne znam sta smo mi tebe nasli da ubedjujemo da je decko na hemiji..ti nas ubedi da nije!
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
jojevta
Gost
« Odgovor #131 poslato: Maj 20, 2009, 02:15:20 posle podne »

hhahahah ovo je jedna od jacih tema ,epic nema sta   8)

Sta zezate coveka  >:(
Jeste prijatelju ortak ti je natural,nego mi smo dokoni,aa i nemamo pojma,a pomalo smo i ljubomorni,sto nismo kao on,pa te malo lozimo...
Kul brate,sve kul  ;)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #130 poslato: Maj 20, 2009, 02:09:52 posle podne »

On je na takmicenju gde je osvojio zlato imao oko 70 kg. na svoju visinu. Tada je izlazio sa Dacom, samo sto nisu bili ista kategorija, Daca je bio 80+ kg, a Disa do 80 kg... Bas sam juce gledao slike i tacno se vidi razlika kod hemicara i njega u separaciji i isecenosti...


e ajde kraj ja cu ti reci sta lik uzima i sad molim te nem,oj praviti vise budalu od sebe pokazujuci koliko ne razumes termine.... separacija "na hemiji" i bez nje auuu bre....ajde molim te pobogu i zaboga.....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #129 poslato: Maj 20, 2009, 02:09:36 posle podne »

Necu vise da postujem u ovoj temi sve dok ne nadjete ko mu prodaje AAS kao sto ste VI REKLI DA HOCETE...  ;)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #128 poslato: Maj 20, 2009, 02:07:06 posle podne »

pa to izgleda ti mozes da vidis..posti si tako strucan sto se tice hemije ..i razumes se ko marica u kriv q.. sto smo i mogli da se uverimo u predhodnim postovima
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #127 poslato: Maj 20, 2009, 02:05:29 posle podne »

On je na takmicenju gde je osvojio zlato imao oko 70 kg. na svoju visinu. Tada je izlazio sa Dacom, samo sto nisu bili ista kategorija, Daca je bio 80+ kg, a Disa do 80 kg... Bas sam juce gledao slike i tacno se vidi razlika kod hemicara i njega u separaciji i isecenosti...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #126 poslato: Maj 20, 2009, 02:03:14 posle podne »

ne covek je natural :D lepo se kaze..natural je sve ispod 1g hemije
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #125 poslato: Maj 20, 2009, 01:59:21 posle podne »

Problem vas svih je sto vi ne ostavljate ni najmanju sansu da je momak natural, za razliku od mene, gde sam ja ostavio najmanju mogucnost da nije... Ne treba u zivotu uvek biti 100% siguran u nesto, ja uvek ostavim barem taj 1% nesigurnosti... Aj mi reci zasto on ne moze biti natural na visinu od oko 165 i tezinu oko 85 kg. tu na slikama gde je bio masan? Koliko si ti imao kg. dok si bio cist na tvoju visinu od oko 180cm ako se ne varam?


natural moze biti d aima 165 i 65kg komplet isecenih,preko toga TEEESKO
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #124 poslato: Maj 20, 2009, 01:58:30 posle podne »

cek sto onda ne izadje na binu? kad je vec tako dobar..nek uzme neku hemiju i nek poveca proteine na 1g po kg tt..onda bi imao oko 100kg misica..ne bi mu bilo ravne
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #123 poslato: Maj 20, 2009, 01:14:20 posle podne »

Problem vas svih je sto vi ne ostavljate ni najmanju sansu da je momak natural, za razliku od mene, gde sam ja ostavio najmanju mogucnost da nije... Ne treba u zivotu uvek biti 100% siguran u nesto, ja uvek ostavim barem taj 1% nesigurnosti... Aj mi reci zasto on ne moze biti natural na visinu od oko 165 i tezinu oko 85 kg. tu na slikama gde je bio masan? Koliko si ti imao kg. dok si bio cist na tvoju visinu od oko 180cm ako se ne varam?
« Poslednja izmena: Maj 20, 2009, 01:21:26 posle podne od strane COOLic » Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #122 poslato: Maj 20, 2009, 01:08:05 posle podne »

A gde smo to mi? Ja kao prvo nikada ne bih u zivotu zeleo da izgledam tako jer se meni to ne svidja, preterano mi je to... Ja imam svoje zelje i svoje ciljeve, drugi me ne interesuju ali podrzavam njihov rad, kakav god da je...

pa i nemozes nikad ni blizu tako izgledati bez hemije tako d ane brini :D a tvoj natural drug ako uzme hemiju....au majko moja on ce biti najveci svih vremena!!! treba obavestiti savez o ovome :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #121 poslato: Maj 20, 2009, 01:06:59 posle podne »

Nisam ja blesav, ponovicu, VI ste rekli da cete naci dilera, a da li je to sada nekom cimanje, i da li ste blesavi zbog toga ja ne znam, niste to onda ni trebali napisati... Ne znam zasto mislis da teram cirkus, jer ima dosta istine u tome sto ste vi napisali, ali se kosi sa cinjenicama koje ja svaki dan gledam svojim ocima... A jedna od njih je, ZASTO bi covek koji je na AAS, koji nije u zavidnoj finansijskoj situaciji, kupovao Kre-alkalyn, da mu ne padne snaga tokom definicije?? Jel da da je NELOGICNO??

JER NEZNA JBT OCIGLEDNO :D MISLI DA CE UZ KRE DOBITI JOS DODATNO KAO STO MISLI i 99% ZATUPANIH METANDZIJA PO TERETANAMA :D

Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #120 poslato: Maj 20, 2009, 01:05:39 posle podne »

Ja sam to rekao za dilera, zato sto ste VI rekli da dam ime i prezime i da cete VI naci dilera u roku od dva dana, pa posle u roku od dve nedelje... Nek prodju i dva meseca, posaljite mi odgovor na PM, da ne ide ovako javno, naravno UKOLIKO GA NADJETE...  ;)


DRUZE PROCITAJ MOJ POST PRVI PISE DVE NEDELJE!!!!
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #119 poslato: Maj 20, 2009, 01:05:11 posle podne »

kakav bre dalibor o ceu se ovde vise prica :D pa i ja sam se iznervirao kad sam saznao da je arni bockao  pa jbg,cak sam se svadjao bas na ovom forumu kako su steroidi govna itd....

Ma salio sam se za Arnloda, cak sam nedje citao da je mlad koristio metan. Nego da ne idemo dalje u off

ma nisam tebi reko bre :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #118 poslato: Maj 20, 2009, 11:17:44 pre podne »

A gde smo to mi? Ja kao prvo nikada ne bih u zivotu zeleo da izgledam tako jer se meni to ne svidja, preterano mi je to... Ja imam svoje zelje i svoje ciljeve, drugi me ne interesuju ali podrzavam njihov rad, kakav god da je...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 10 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.134 sekundi sa 17 upita.