TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396749 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 03, 2024, 05:12:36 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 10 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dalibor Stesevic!!!  (Pročitano 33575 puta)
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #117 poslato: Maj 20, 2009, 11:10:39 pre podne »

Nisam ja blesav, ponovicu, VI ste rekli da cete naci dilera, a da li je to sada nekom cimanje, i da li ste blesavi zbog toga ja ne znam, niste to onda ni trebali napisati... Ne znam zasto mislis da teram cirkus, jer ima dosta istine u tome sto ste vi napisali, ali se kosi sa cinjenicama koje ja svaki dan gledam svojim ocima... A jedna od njih je, ZASTO bi covek koji je na AAS, koji nije u zavidnoj finansijskoj situaciji, kupovao Kre-alkalyn, da mu ne padne snaga tokom definicije?? Jel da da je NELOGICNO??
To je fora a dok je takvih kao ti koji progutaju sve sto im se servira, uvek cemo biti tu gde jesmo...
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #116 poslato: Maj 20, 2009, 11:06:18 pre podne »

Nisam ja blesav, ponovicu, VI ste rekli da cete naci dilera, a da li je to sada nekom cimanje, i da li ste blesavi zbog toga ja ne znam, niste to onda ni trebali napisati... Ne znam zasto mislis da teram cirkus, jer ima dosta istine u tome sto ste vi napisali, ali se kosi sa cinjenicama koje ja svaki dan gledam svojim ocima... A jedna od njih je, ZASTO bi covek koji je na AAS, koji nije u zavidnoj finansijskoj situaciji, kupovao Kre-alkalyn, da mu ne padne snaga tokom definicije?? Jel da da je NELOGICNO??
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #115 poslato: Maj 20, 2009, 11:01:23 pre podne »

Ja sam to rekao za dilera, zato sto ste VI rekli da dam ime i prezime i da cete VI naci dilera u roku od dva dana, pa posle u roku od dve nedelje... Nek prodju i dva meseca, posaljite mi odgovor na PM, da ne ide ovako javno, naravno UKOLIKO GA NADJETE...  ;)
Alo decko ko je blesav da se cima i trazi tamo nekog dilera :D :D :D Lepo ti je vuksa rekao , neka ti pokaze bulju :D I daj vise ne teraj ovaj cirkus, misli sta hoces!!! Jednostavno ne vredi se ubedjivati sa tobom.
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #114 poslato: Maj 20, 2009, 10:47:20 pre podne »

Ja sam to rekao za dilera, zato sto ste VI rekli da dam ime i prezime i da cete VI naci dilera u roku od dva dana, pa posle u roku od dve nedelje... Nek prodju i dva meseca, posaljite mi odgovor na PM, da ne ide ovako javno, naravno UKOLIKO GA NADJETE...  ;)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #113 poslato: Maj 20, 2009, 09:58:15 pre podne »

kakav bre dalibor o ceu se ovde vise prica :D pa i ja sam se iznervirao kad sam saznao da je arni bockao  pa jbg,cak sam se svadjao bas na ovom forumu kako su steroidi govna itd....

Ma salio sam se za Arnloda, cak sam nedje citao da je mlad koristio metan. Nego da ne idemo dalje u off
Sačuvana
I don't give a fuck
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #112 poslato: Maj 19, 2009, 11:12:54 posle podne »

Ti me ubedjujes praznim postovima za razliku od Hansa koji je napisao puno toga pametnog i istinitog, i ja njemu verujem u svako napisano slovo. Medjutim, dok ne nadjete ko mu diluje, ja cu verovati da nista nije uzimao, jer nema dokaza da je uzimao, razumes?

cek ti kazes da mi dokazemo da je on nesto uzimao...ajde ti dokazi da on nije nista uzimao!!!

Citat
Hehehe, on UVEK tako izgleda   Da je na steroidima, ja bih primecivao razliku u njegovom izgledu

mozda je on UVEK na steroidima pa stalno izgleda isto..ili se skine sa aas..pa sa insom napravi mostic izmedju ciklusa..i tako u krug.. :D


i ovo sto kaze hans..brdo stvari mozes da kupis u apoteci..cak u nekim apotekama mogu da ti naruce na crno neke stvarcice :) i onda opet sto kaze hansi..nek ti pokaze bulju..mislim kad ste vec tako dobri drugari :D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #111 poslato: Maj 19, 2009, 10:46:52 posle podne »

pa sve pocinje od malog broja ljudi aman :D a ako je uzimao stvari iz apoteke e ond ajbg :D pitaj ga da ti pokaze dupe :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #110 poslato: Maj 19, 2009, 10:42:42 posle podne »

Ti me ubedjujes praznim postovima za razliku od Hansa koji je napisao puno toga pametnog i istinitog, i ja njemu verujem u svako napisano slovo. Medjutim, dok ne nadjete ko mu diluje, ja cu verovati da nista nije uzimao, jer nema dokaza da je uzimao, razumes?
jel ti kontas da ne postoji jedan diler i da taj diler i ako ga nadjes nece odati svoju musteriju iz neke etike....mislim mucni malo glavom
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #109 poslato: Maj 19, 2009, 10:42:24 posle podne »

e aj da se razummeo-takmicar i natural ne ide u istoj recenici :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #108 poslato: Maj 19, 2009, 10:37:26 posle podne »

Ti me ubedjujes praznim postovima za razliku od Hansa koji je napisao puno toga pametnog i istinitog, i ja njemu verujem u svako napisano slovo. Medjutim, dok ne nadjete ko mu diluje, ja cu verovati da nista nije uzimao, jer nema dokaza da je uzimao, razumes?
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #107 poslato: Maj 19, 2009, 10:35:00 posle podne »

Pa ovaj momak nije profi... Takmicio se davne 2003. u juniorskoj kategoriji u BB, i da, BEZ HEMIJE...  ;D
aj dobro,,,smorio sam se vise nije zanimljivo da te ubedjujemo
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #106 poslato: Maj 19, 2009, 10:33:46 posle podne »

Pa ovaj momak nije profi... Takmicio se davne 2003. u juniorskoj kategoriji u BB, i da, BEZ HEMIJE...  ;D
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #105 poslato: Maj 19, 2009, 10:32:25 posle podne »

Pa samo retard moze pomisliti da je bilo ko od profija naturalac... Ja to nisam mislio ni kada sam prvi put krocio u teretanu pre 7 godina jer mi zdrav razum to nije dozvoljavao...
brate dogovori se sa samim sobom sta pricas prvo branis lika,a sada si na sigurnoj strani  :-* :-* :-* :-* :-*
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #104 poslato: Maj 19, 2009, 10:31:58 posle podne »

Ja cu strpljivo cekati da se nadje dobavljac, i ako nisam bio u pravu, izvinicu se svima sto sam davio, a ako sam bio u pravu, onda stvarno ne znam...
brate ja sam mislio da je Roni natural,kad ono cvrc  :-[ :-[ :-[ :-[

A ti si ono bas neki klinac kome je jako dosadno, jel?
sa ponosom kaze DDDDDAAAAA  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D moj naivni prijatelju

Hehehe, pa dobro, uzivaj dok si mlad...  :D
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #103 poslato: Maj 19, 2009, 10:30:52 posle podne »

Pa samo retard moze pomisliti da je bilo ko od profija naturalac... Ja to nisam mislio ni kada sam prvi put krocio u teretanu pre 7 godina jer mi zdrav razum to nije dozvoljavao...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 10 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 18 upita.