TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 06:55:41 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: BLENDER?  (Pročitano 18013 puta)
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #22 poslato: Mart 18, 2009, 09:55:40 pre podne »

 8) 8) 8)

A kao niste jeli blendirane kasice sa mesom i povrcem :)
Ako mislite da niste,bolje se rasputajte kod svojih roditelja sta su vam davali da jedete kad ste bili bebe ;D

Iskreno,pomisao bas zvuci gadno :)
Kao da se neko ispovracao :)
Slatka varijanta uvek :)
Cak,ja obozavam kombinaciju jabuka+sargarepa+led+whey :)
Ponekad se vikendom castim sa ovim za dorucak,ako sam se prethodnu noc
uspavao i zaboravio da potopim ovsene :)
A tek kad dodju jakode,pa sa wheyom i ledom skoro uvek posle treninga ;D
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #21 poslato: Mart 18, 2009, 09:03:38 pre podne »

Mislim da je na "unhooly-a" mislio ali svejedno, naravno da se ne treba opterecivati drugima, jer to su ustvari kompleksi ako neko pati sta drugi misli... I ja vec mesecima jedem moje vodenicarsko blago :) i to cesto na sred casa, pa odem na pijacu po jabuke i narandze pa se vracam sa kesom  jabuka kao baba neka  ;D, i td... i cesto sve to na casu jedem, i naravno da me bas briga :D
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #20 poslato: Mart 18, 2009, 08:25:33 pre podne »

Pa to se jednim delom,kazem vec desava ;D  mada sada se tovim ali opet je poenta...i dont care...gledam njih kako pojedu 1 rol virslu dok su u skoli i kao ...siti smo....lazite kuci u fazonu...zato nitro dok je u skoli opali 300g mesa ,i loads of carbs ;D  i miran je i srecan...a oni se ubise od muke i smora  ;D ;D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #19 poslato: Mart 17, 2009, 10:34:05 posle podne »

Ne treba da ti smeta sta drugi misle o tome sto ti jedes, pa neka se i smeju.Smejaces se ti njima jednog dana kada budes izgedao odlicno a oni ne.E tada ces im lupati komplekse i ubices ih u pojam.
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #18 poslato: Mart 17, 2009, 05:28:53 posle podne »

BRATE meni su se u pocetku smejali a posle je bilo vau pa to je zdravo ovo ono ,kako te samo ne mrzi itd...Brate ti jedes i gledas svoju pricu...ko gleda sta ti jedes i kako stvarno nema pametnija posla u zivotu i to je neki zestok nesrecnik koji nezna sta ce sa sobom,i samo mozes da ga pogledas i da mu se nasmejes...ali vec sa sok od mesa...neznam...necu dalje da komentarisem radi sta oces...
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #17 poslato: Mart 17, 2009, 05:20:42 posle podne »

Mislim da ce ti se tek zbog toga fax smejati :), mozes na pauzi lepo kako ti je nitro rekao... kao da ce te neko i videti... neznam kako ostali jedu  ???, odu i kupe nesto, e pa za to vreme ti mozes sesti negde i pojesti sto si poneo, nista komplikovano, ne treba da nosis tacnu, tri tanjira, i casu, nego jednu manju cuniju i viljusku, ako vec ne mozes sendvic da napravis...
Ali i opet kakav je to mix kada se sve pomesa, ne mogu ni da zamislim...
Sačuvana
printerz
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99

« Odgovor #16 poslato: Mart 17, 2009, 02:10:35 posle podne »

ja blendiram samo ovsene sa ellom i vodom (+ whey al ponekad)... al ne znam koliko je ovo moguce "za poneti" zbog kvarljivosti elle...
Sačuvana
15,5% BF, BMI 24
unH0Ly
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #15 poslato: Mart 17, 2009, 01:38:33 posle podne »

Pa lakse bi se izborio s tobom nego sa celim faxom da me gleda kako vadim cinije s hranom da jedem :D
E da samo se ti smej...kad sutra u maxiju vidis "sok od piletine" i sl. znaces od koga je poteklo :D ima da patentiram izum :-)
E sad odoh 2the Jam..
Sačuvana
ja uvek vidim greh,i uvek prvi...
Nitro
Gost
« Odgovor #14 poslato: Mart 17, 2009, 01:31:44 posle podne »

O boze ....kako mozes da recimo pijes tako nesto....FUJ uzas....kupi brate negde u mega marketu plasticne posude jednu plasticnu viljusku kuci iseci nozem i problem resen.....majko moja ja da te vidim da ''pijes'' meso ja bi te podj!@#avao do sutra i plakao do smeha...
Sačuvana
unH0Ly
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #13 poslato: Mart 17, 2009, 01:26:14 posle podne »

Tacno tako Kozma...kad odem na predavanja 6h plus 2 u prevozu izgubim dosta vremena a trebao bih bar jednom izmedju da jedem ,kad podjem i kad se vratim...pa su mi se ti obroci svodili na 2 banane,bonzite i sl...a jos gore kad posle predavaljnja odem  u teretanu pa tek posle kuci...praktikovacu ovo...KUPUJEM BLENDER :D
a ja mislim da ce biti maksimalno homogeno za 1min max :D slikacu vam i postovatati a ispod spisak namirnica :D
bice to sooper sejk :-)
Sačuvana
ja uvek vidim greh,i uvek prvi...
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #12 poslato: Mart 17, 2009, 01:19:46 posle podne »

Verujem da je on mislio na to da ce mu biti lakse da to sve samelje pa da nosi u skolu i tako lakse popije nego da tegli kasike,viljuske,nozeve i cinije pa da jede.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #11 poslato: Mart 17, 2009, 01:18:03 posle podne »

Mene samo motiv zanima  ;D... Tu nema uzivanja u hrani, pojedes t.j. popijes nesto za minut sto bi jeo 15 minuta polako... Plus, kakva bi to "pomija" bila kad bi pomesao sve, mislim stvarno  :D
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #10 poslato: Mart 17, 2009, 12:50:22 posle podne »

Pa nisi bre obogaljen nesto, da ne mozes normalno da jedes...
Sačuvana
I don't give a fuck
unH0Ly
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #9 poslato: Mart 17, 2009, 12:25:37 posle podne »

Pa znas kako 4-7000 obrtaja i celicni noz...sto bi rekli "sky is the limit" mozes i prase sa sve kostima :D  ,pa stpas sve sto bi inace pojeo i srk! a mozes da poneses stavis u frizider teretane i popijes posle ili usput :D stace sve u sejker garant :D
Sačuvana
ja uvek vidim greh,i uvek prvi...
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #8 poslato: Mart 17, 2009, 09:57:35 pre podne »

Mislim gotivna je ideja smeljes sve i popijes  ::) ::) ali opet treba popiti :D nije to na kashice nego bi imao par DL da pijes :D  ::) ::)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.099 sekundi sa 17 upita.