TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395292 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 01, 2024, 07:04:44 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ceca  (Pročitano 18448 puta)
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #65 poslato: Septembar 01, 2007, 12:07:03 pre podne »

i pishi naravno  8)
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
medonjak
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348

« Odgovor #64 poslato: Avgust 31, 2007, 07:48:21 posle podne »

Lepo nam se provedi  ;)
Sačuvana
Ceca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 72

« Odgovor #63 poslato: Avgust 31, 2007, 12:10:22 posle podne »

Otisla na more...
Cao...
 :-*
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #62 poslato: Avgust 30, 2007, 11:13:56 pre podne »

ko koga tu sprema za takmicenje, Miki, ti gosn' Celika ili obrnuto ?  :o

Pa valjda je on stariji, jaci, pametniji, iskusniji, dakle...?
Sačuvana
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #61 poslato: Avgust 30, 2007, 10:20:00 pre podne »

ko koga tu sprema za takmicenje, Miki, ti gosn' Celika ili obrnuto ?  :o
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #60 poslato: Avgust 30, 2007, 10:17:09 pre podne »


 Mislim da ne ispunjavam sve uslove koji su potrebni:

1) Radim od ponedeljka do petka (kancelarijski posao) 8-16h (a nekad i do 20h, zbog obima posla)
2) Zbog gore navedenog, koliko god se trudila, ne hranim se bas pravilno.
3) Operisala sam grudi (to vec znas) pre 3.5 meseca, tako da jos uvek izbegavam vezbe koje aktiviraju rad pektoralisa i iz istog razloga sam prepolovila tezinu koju sam dizala pre operacije jer je tesko izolovati jedan odredjeni misic a da ne kacim moju trenutno slabu tacku.
4) I naravno, treba mi pravi trening partner koji ce me bodriti, imala sam ih par u prethodnoj teretani, ali splet okolnosti je bio takav da vise ne treniram u istoj. Sada sam u jednoj maloj teretani u kraju, u kojoj sam vise profi od sve one dece zajedno.  :(


 Da li mislis da su sve ovo izgovori?
 Da li i pored svih ovih razloga mogu nesto da uradim, ako ne ove onda sledece sezone?
 Pomoc?


1. Radim od ponedeljak do nedelje...
2. Stvar organizacije nema izgovora
3. Prihavceno
4. Nema izgovora menjaj sredinu. Uvek sam se trudio da trenintam sa jacim i boljim od sebe.Ovo je jedini nacin da napredujes! Moje pripreme za kategoriju MASTER 40+ provescu kao trening partner sa Petrom Celikom. Dakle, u akciju!

Predlog: Ocekujem da se svakako nadjemo na drzavnom prvenstvu u BGD 6.10.2007. pa da i sama osetis takmicarsku atmosferu, ambijnet, upoznas buducu konkurenciju. Vidimo se!



u napokon takmicenje u BG , gde se odrzava tacno , dolazim sigurno
Sačuvana
Ceca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 72

« Odgovor #59 poslato: Avgust 30, 2007, 09:41:30 pre podne »

ceco samo pohvale  ;)
i novi friz ti je bolji od starog  ;D

Hvala, drugar  :)
Sačuvana
Ceca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 72

« Odgovor #58 poslato: Avgust 30, 2007, 09:40:26 pre podne »


Citat


1. Radim od ponedeljak do nedelje...
2. Stvar organizacije nema izgovora
3. Prihavceno
4. Nema izgovora menjaj sredinu. Uvek sam se trudio da trenintam sa jacim i boljim od sebe.Ovo je jedini nacin da napredujes! Moje pripreme za kategoriju MASTER 40+ provescu kao trening partner sa Petrom Celikom. Dakle, u akciju!

Predlog: Ocekujem da se svakako nadjemo na drzavnom prvenstvu u BGD 6.10.2007. pa da i sama osetis takmicarsku atmosferu, ambijnet, upoznas buducu konkurenciju. Vidimo se!


Citat

To mi je trebalo...

Kada se vratim sa mora (sredinom septembra) vraticu se u staru teretanu i naci cu nekog ozbiljnog trening partnera.
Organizovacu se bolje.  ;)

I naravno, vidimo se 6. oktobra. Nadam se da cu do tad popraviti formu bar malo. Vidimo se. :)
Sačuvana
kum
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 54

« Odgovor #57 poslato: Avgust 30, 2007, 09:35:10 pre podne »

ceco samo pohvale  ;)
i novi friz ti je bolji od starog  ;D
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #56 poslato: Avgust 30, 2007, 08:55:23 pre podne »


 Mislim da ne ispunjavam sve uslove koji su potrebni:

1) Radim od ponedeljka do petka (kancelarijski posao) 8-16h (a nekad i do 20h, zbog obima posla)
2) Zbog gore navedenog, koliko god se trudila, ne hranim se bas pravilno.
3) Operisala sam grudi (to vec znas) pre 3.5 meseca, tako da jos uvek izbegavam vezbe koje aktiviraju rad pektoralisa i iz istog razloga sam prepolovila tezinu koju sam dizala pre operacije jer je tesko izolovati jedan odredjeni misic a da ne kacim moju trenutno slabu tacku.
4) I naravno, treba mi pravi trening partner koji ce me bodriti, imala sam ih par u prethodnoj teretani, ali splet okolnosti je bio takav da vise ne treniram u istoj. Sada sam u jednoj maloj teretani u kraju, u kojoj sam vise profi od sve one dece zajedno.  :(


 Da li mislis da su sve ovo izgovori?
 Da li i pored svih ovih razloga mogu nesto da uradim, ako ne ove onda sledece sezone?
 Pomoc?


1. Radim od ponedeljak do nedelje...
2. Stvar organizacije nema izgovora
3. Prihavceno
4. Nema izgovora menjaj sredinu. Uvek sam se trudio da trenintam sa jacim i boljim od sebe.Ovo je jedini nacin da napredujes! Moje pripreme za kategoriju MASTER 40+ provescu kao trening partner sa Petrom Celikom. Dakle, u akciju!

Predlog: Ocekujem da se svakako nadjemo na drzavnom prvenstvu u BGD 6.10.2007. pa da i sama osetis takmicarsku atmosferu, ambijnet, upoznas buducu konkurenciju. Vidimo se!

Sačuvana
Ceca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 72

« Odgovor #55 poslato: Avgust 30, 2007, 08:35:08 pre podne »

skurblaj neki resho ... natovari koleginice da je za kafu , pa podelite troshak :D:D:D
ne pada mi napamet nishta pametnije :D :P

Skurblacu. Hvala  ;D
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #54 poslato: Avgust 30, 2007, 01:52:38 pre podne »

skurblaj neki resho ... natovari koleginice da je za kafu , pa podelite troshak :D:D:D
ne pada mi napamet nishta pametnije :D :P
Sačuvana
Ceca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 72

« Odgovor #53 poslato: Avgust 29, 2007, 12:50:14 posle podne »

u kojoj teretani sada treniras ?

pa ponesi whey ili milk protein kada si na poslu

Treniram u "NL gym" na Karaburmi (BG). Nova teretana, nema ni godinu dana.
Ali "Muscle Planet" u Takovskoj je bio zakon. Tamo sam trenirala 2 godine (EXTRA!). Puno profi ljudi oko mene. Uvek mozes nekog da pitas za savet, konsultaciju, pomoc pri vezbi...
Novu teretanu je otvorila moja drugarica, pa vise kao podrska njoj treniram u toj teretani. Sada mene pitaju za savet, vecina su bas bas pocetnici. A ja, kao da sam ostala sama...(mnogo sam pocela da kukam, to ne valja)
 Znam da ce svi pomisliti "Pa, ako ti se ne svidja, menjaj!". Ali nije to tako jednostavno...

Sto se tice ishrane, osim wheya na poslu mi je potrebna jos neka konkretna hrana. Ipak u kancelariji ostajem po 8 i vise sati.
Jedno vreme, ali vrlo kratko, nosila sam kuvanu hranu u kutijicama. Imam frizider na poslu, ali nemam gde da podgrejem, pa sve jedem hladno iz friza... Mozes da zamislis taj ukus.Neprakticno mi je i zbog nosenja kutijica sa hranom u kesi ili torbi do posla i zbog samog pakovanja ujutru (to je bio cest razlog kasnjenja na posao).

 Jedno vreme sam se bila navukla na cerealije sa jogurtom ili mlekom na poslu (i nije bilo lose za moju liniju). Priznajem, sad cesce pojedem mlevenu plazmu sa mlekom 1-2 solje tokom radnog vremena. Koleginica me je navukla.

Whey je ok. Ali nije dovoljno.  :(
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #52 poslato: Avgust 29, 2007, 11:53:31 pre podne »

u kojoj teretani sada treniras ?

pa ponesi whey ili milk protein kada si na poslu
Sačuvana
Ceca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 72

« Odgovor #51 poslato: Avgust 29, 2007, 10:47:24 pre podne »


 Mislim da ne ispunjavam sve uslove koji su potrebni:

1) Radim od ponedeljka do petka (kancelarijski posao) 8-16h (a nekad i do 20h, zbog obima posla)
2) Zbog gore navedenog, koliko god se trudila, ne hranim se bas pravilno.
3) Operisala sam grudi (to vec znas) pre 3.5 meseca, tako da jos uvek izbegavam vezbe koje aktiviraju rad pektoralisa i iz istog razloga sam prepolovila tezinu koju sam dizala pre operacije jer je tesko izolovati jedan odredjeni misic a da ne kacim moju trenutno slabu tacku.
4) I naravno, treba mi pravi trening partner koji ce me bodriti, imala sam ih par u prethodnoj teretani, ali splet okolnosti je bio takav da vise ne treniram u istoj. Sada sam u jednoj maloj teretani u kraju, u kojoj sam vise profi od sve one dece zajedno.  :(


 Da li mislis da su sve ovo izgovori?
 Da li i pored svih ovih razloga mogu nesto da uradim, ako ne ove onda sledece sezone?
 Pomoc?
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 18 upita.