TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395266 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 08:46:42 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako leciti bol u rukama-tetivama?  (Pročitano 38834 puta)
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #41 poslato: Avgust 09, 2009, 12:34:46 posle podne »

Mnogo mesa nije to bas zdravo ali dobro sad,a to sto kazes 8 god vezbanja nema to veze neko se transformise za 1 god neko za 5 a neko nikad zavisi od coveka i cilja a pre svega od dubine dzepa,jer po ovome sto kazes ti pojedes minimum 30 000 din mesecno to su necije 3 plate  ;) tako da nista revolucionarno  :)
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #40 poslato: Avgust 09, 2009, 01:58:50 pre podne »

postavi slike pa cemo prosuditi ;) ovako se jedino vidi vaskularnost tj isecenost sto je posledica ishrane i mozda genetike
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #39 poslato: Avgust 08, 2009, 03:58:38 posle podne »

Slika je ekstra samo ako moze mali info sta si koristio od prirodnih preparata onako mali off topic.

Eto vidis na tebe ekstra radi kre-alkalyn e da sam na tvom mestu dizao bih autobuse po ulicama  :D
Krealkalyn i uopste creatin sam po prvi i zadnji put koristio pre nekih 9 meseci, tako da sve ovo na meni nije od njega nego od cca 700-800g cistog mesa dnevno, povrca, malog unosa kompleksnih UH, dobrih masti i suplemenata kao sto su: protein, BCAA, glutamin, vitamini-minerali, omega 3 i NISTA DRUGO!!!
I naravno 8 godina vezbanja!
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #38 poslato: Avgust 08, 2009, 03:31:21 posle podne »

DM: Pa i ja sam potvrdio to, razumeo sam u potpunosti, nego su neki shvatili da mi mislimo da kre-alkalyn da neverovatnu fizicku snagu pa onda to proizilazi dalje iz toga... a u stvari je kvaka u psihi, jer sigurno nije rektost da pocetnik nakon prvih uzimanja ne samo kreatina, nego i drugih stvari odjednom oseti neverovatnu snagu, iako je ona samo produkt mozga...
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #37 poslato: Avgust 08, 2009, 01:44:10 posle podne »

Slika je ekstra samo ako moze mali info sta si koristio od prirodnih preparata onako mali off topic.

Eto vidis na tebe ekstra radi kre-alkalyn e da sam na tvom mestu dizao bih autobuse po ulicama  :D
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #36 poslato: Avgust 08, 2009, 01:37:16 posle podne »

Neko od vas su me pogresno shvatili , ja sam rekao da je creatin-krealkalyn tj. snaga i izdrzljivost koji isti daje, indirektni a ne direktni krivac mojih povreda.
Sto u prevodu znaci da je zbog jaceg inteziteta treninga doslo do povreda i ako moram da naglasim da nisam isao do maximuma kao sto mozda neki misle!
A s obzirom na moju formu i "radni staz" , to mu malo dodje kao iznenadjenje!
Inace slika u avataru je moja licna , pa sami presudite!!!
Sačuvana
NOX
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19


Big Daddy

« Odgovor #35 poslato: Jul 31, 2009, 09:53:29 pre podne »

Slazem se sa svima. Sto Steler kaze, jedino tako i mogu da spustim sipku, polako, inace me bol srusi  :D Meni, kad se javila ta povreda, zagrevanje je bilo slabije, tako da i to sigurno ima veze, ali je cinjenica da mi se pre krealkalyna to nije desavalo i to nije toliko placebo efekat, koliko je realan, jer sam znatno povecao tezinu, a forma mi je ostala pravilna. Bilo kako bilo, sad pravim pauzu i nadam se da ce me kolko - tolko proci, samo da ne ode u hronicnu povredu... Sto se tice EZ sipke, slazem se da je skroz druga prica, ni malo ne boli ko sa ravnom sipkom.
Sačuvana
ZR_Alexandar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #34 poslato: Jul 28, 2009, 11:30:25 posle podne »

 Istina, provereno.
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #33 poslato: Jul 28, 2009, 10:47:42 posle podne »

Sta bi bilo da uzmete hemiju ::) ::) pa vi bi onda u bolnici zavrsili... No sto se tice vezbe sa ravnom sipkom kada znas da ce da te zaboli zglob tj ligamenti prilikom spustanja tega na zemlju ili vec gde,nemoj odmah pustiti teg nego polako postepeno popustaj hvat da se ligamenti polako opuste veruj mi nece boleti ;)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12786


Never give up!

« Odgovor #32 poslato: Jul 28, 2009, 09:24:16 posle podne »

Bolje reci oprezno sa tezinama!!!   Ima dosta nas koji uzimamo kre-alkalyn i jos mnogo toga pa nemamo takvih problema jer striktno pazimo na izvodjenje vezbe da to bude pravilno a tezine polako doziramo a ne jurimo neke rekorde.Svako mora da pazi na to koliko dize i kako! bez obzira bio pocetnik ili vec godinama u treningu jer povrede vidite i sami kakve su.Sto je najgore onda kada se dese trebala bi pauza a retko ko je spreman na to, pa radi dalje i pogorsa jos stanje.Samo polako i pazljivo!

Samo cu potvrditi ovo sto je covek napisao... Kreatin SIGURNO nije krivac za povrede, to je bas velika glupost... Problem je sto kada ljudi uzmu neki takav suplement, ocekuju cuda i uopste se ne fokusiraju na pravilno izvodjenje vezbi vec ko sumanuti trpaju neke tezine od kojih samo nastaju povrede, a misic sigurno ne raste... Bas gledam klince po mojoj teretani kako trpaju tezine, trkaju se ko ce vise da izbaci, a forma izvodjenja vezbi BLAGI UZAS!!! Ali shvatice oni kad tad...

Pa shvatice onoga trenutka kada se neko nedaj boze ozbiljnije ubogalji!
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #31 poslato: Jul 28, 2009, 08:02:43 posle podne »

Nije mislio bukvalno, nego sa psihicke strane... Upravo to sto si i naveo je sa te psihicke strane "jer ocekuju cuda" pa preteruju, a ocekuju ih jer su popili nesto  ;)
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #30 poslato: Jul 28, 2009, 07:25:13 posle podne »

Bolje reci oprezno sa tezinama!!!   Ima dosta nas koji uzimamo kre-alkalyn i jos mnogo toga pa nemamo takvih problema jer striktno pazimo na izvodjenje vezbe da to bude pravilno a tezine polako doziramo a ne jurimo neke rekorde.Svako mora da pazi na to koliko dize i kako! bez obzira bio pocetnik ili vec godinama u treningu jer povrede vidite i sami kakve su.Sto je najgore onda kada se dese trebala bi pauza a retko ko je spreman na to, pa radi dalje i pogorsa jos stanje.Samo polako i pazljivo!

Samo cu potvrditi ovo sto je covek napisao... Kreatin SIGURNO nije krivac za povrede, to je bas velika glupost... Problem je sto kada ljudi uzmu neki takav suplement, ocekuju cuda i uopste se ne fokusiraju na pravilno izvodjenje vezbi vec ko sumanuti trpaju neke tezine od kojih samo nastaju povrede, a misic sigurno ne raste... Bas gledam klince po mojoj teretani kako trpaju tezine, trkaju se ko ce vise da izbaci, a forma izvodjenja vezbi BLAGI UZAS!!! Ali shvatice oni kad tad...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #29 poslato: Jul 28, 2009, 02:07:02 posle podne »

Kao sto vidis nekada zna da bude opasno... retkost je da je snaga u misicima nekada toliko nadmocnija u odnosu na opterecenja koje mogu tetive, hrskavice i kosti da istrpe ali i to se desava, zato pamet u glavu :)
Ne moze se glavom kroz zid, a i u tom trenutku kada se radi sa najvecim tezinama i do otkaza je sigurno vec podaleko odmakli period u tom treningu, stoga je sve prethodno zagrejano tako da tesko moze doci do povrede...
... Stoga je problem u zagrevanju sigurno, jer neznam sta da se popije nemozete dobiti toliku snagu i motiv pa da "iskidate" sve ostalo, hehehe
Sačuvana
ZR_Alexandar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #28 poslato: Jul 28, 2009, 01:30:29 posle podne »

 Sigurno je tesko obuzdati se kad dodje nalet snage  ;D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12786


Never give up!

« Odgovor #27 poslato: Jul 28, 2009, 12:04:28 posle podne »

Bolje reci oprezno sa tezinama!!!   Ima dosta nas koji uzimamo kre-alkalyn i jos mnogo toga pa nemamo takvih problema jer striktno pazimo na izvodjenje vezbe da to bude pravilno a tezine polako doziramo a ne jurimo neke rekorde.Svako mora da pazi na to koliko dize i kako! bez obzira bio pocetnik ili vec godinama u treningu jer povrede vidite i sami kakve su.Sto je najgore onda kada se dese trebala bi pauza a retko ko je spreman na to, pa radi dalje i pogorsa jos stanje.Samo polako i pazljivo!
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.111 sekundi sa 17 upita.