TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394257 Teme od strane 25002 Članovi Poslednji član: lazic037

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 19, 2024, 03:54:39 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: "five fingers" patike/zepe  (Pročitano 17961 puta)
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #23 poslato: April 20, 2009, 07:39:40 posle podne »

Znaci asics kayano, nimbus, ds trainer, gel bandito i ds racer (samo za trku/intervale) - nemoze covek da pogresi... tu su i gel _ pa ime modela (brojevi), oni su malo "ispod" ovih ali su i dalje dobre patike za trcanje... Kod nas se mogu naci u tref prodavnici u NS-u, neki modeli u intersportu, i neznam za ostale radnje... modeli su uglavnom od pre par godina, ali nebitno, i dalje su super...
Adidas u adidas shopu, mada jako siromasno, mislim da samo supernovu i smart ride imaju... Supernova su super patike, ako sto ima ime kaze :).. ostali modeli nemaju kod nas, a ima ih jos dobrih, mada stalno menjaju kolekcije svake godine pa stare izbace skroz... Mogu se u jos nekim prodavnicama naci "srednji" i stariji modeli koji su ok i mislim da se sto se cene tice moze super proci... Naravno podrazumevam da na prvi pogled znate sta su patike za trcanje :)
Nike - iz serije bowerman, i nike zoom su ok patike takodje... i video sam da imaju jos 2 para ali su 11 i 13 hiljada cini mi se pa je za rekreativca malo besmisleno... inace i asics kayano, nimbus i ds trainer su skuplji malo...
Moze se reci da je to sve sto se patika tice, neznam u reebok shopu u BGu jel ima nesto, reebok premier su dobre... Ostale patike su mnogo losijeg kvaliteta za trcanje stoga je samo ovo gore navedeno pravi izbog, pa ko ima srece da nadje nesto kod nas, da nadje broj i da moze da izdvoji on je na konju...
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #22 poslato: April 20, 2009, 07:05:18 posle podne »

Evo sad sam dosao da isprobam nove asics patike, kupio u intersportu za 3.600 dinara :). Bas su mi udobne, prezadovoljan sam... Do sada mislim da nisam imao udobnije... Planiram da kupim jos jedne iste takve ako ih nadjem.
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #21 poslato: April 20, 2009, 11:00:17 pre podne »

Мачколина - "neke aciss" ?! Asics нису "неке" патике, већ званично најбоља комерцијална патика за трчање!  ;)  Нажалост, као што је већ Огњен написао, у Србији смо "сиромашни" са понудом патика за трчање (зато оних фенси патика не мањка!  >:(), тако да смо осуђени да се задовољимо оним чиме нас понуде...  :-\  јбг, дати 90е (и то са попустом!) за модел патика (Asics Kayano 14) који је изашао 2007, није мала ствар, али и поред тога, обрадовао сам им се као дете звечки!  ;D 
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #20 poslato: April 19, 2009, 03:28:01 posle podne »

Napisacu o patikama sutra najkasnije nesto... Vrlo je jednostavno  ;)
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #19 poslato: April 19, 2009, 01:39:12 posle podne »

ja imam malo spustena stopala (ni spustena skroz ni normalno kriva,nesto srednje)...
uglavnom koristim nike za trcanje (ne znam koji su modeli  ::) ,ali uglavnom kada ih kupujem gledam da imaju malo izbacenije ono dole gde pada ris stopala,i da su cvrste tu,kako bih imala dobru potporu)...imam i neke adidas,te su vrh,samo sto su dosta stare i vec su na izdisaju,a takve se vise ni ne proizvode..  :D
kao mala sam isla na one vezbice (ono kada drzite neku patkicu prstima nogica,pa je onda savijate i nesto gnjavite  ;D :D ,i ono kada valjate neki valjak stopalima) i nosila sam one uloske u cipelicama...pa ih neko vreme nisam nosila,i sada sam probala ali me jako bole stopala kada ih nosim,i leti se ne mogu nositi jer nije zatvorena obuca...  >:( 
nemam nikakve bolove pri duzem stajanju i setnjama kao sto ih imaju oni sto imaju skroz spustena stopala...eventualno nekad pri trcanju osetim malo bol,ali retko...ni estetski se ne primecuje mnogo (jedino u papucama leti primeti se da ris nije bas onako visoko kako bi trebao biti)...

pa koje patike mi savetujete?  e da,i ako neko zna neke japanke ili sandale koje imaju visi ris bilo bi super.. da ne rizikujem u obicnim pa da zeznem stopala... do sada sam uglavnom nike i adidas uzimala...puma mi se ne svidja jer nemaju to... cula sam i za neke aciss,ali ne znam gde to ima...  ::)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #18 poslato: April 18, 2009, 07:55:03 posle podne »

možda da otovrimo novu temu.. već smo pričai o patikama ali nikad nije na odmet ponoviti preporuke.. mene hvata jeza akd vidim šta sve ljudi koriste za trčanje.. odoše zglobovi dok si rekao Skečers... ;)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #17 poslato: April 17, 2009, 03:39:26 posle podne »

Treba da napisem od cega da beze, pa ako ostane nesto izvan toga onda neka kupe  ;D
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #16 poslato: April 17, 2009, 03:29:55 posle podne »

П.С. Огњене, видех да нема ниједне теме о патикама, па се нешто размишљам како би било добро да се направи неки топик само за патике (и утиске о њима) како би људима мало приближили шта да купују, а од чега да беже!?  ::)  ;)  :)

Dobra ideja  ;)
Ja vec kupila nove patike za trcanje, zahvaljujuci Ognjenu  :)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #15 poslato: April 17, 2009, 03:12:14 posle podne »

Ja sam bas video reklamu za mrsavljenje, kao akupulkturne tacke pa impulsi tamo vamo, ima to veze sigurno ali bas da se mrsavi  ::)

DHEA dzaba je sve to, setio sam se ja naravno, nego sto da im pisem kada ne mogu kupiti... Sam si evo rekao da si uzemo kayano 14, a 15 izasla pre 300 god :)... More pravih modela nema uopste... Ako se utrefi poneki u adidasu i nike-u i "tref" prodavnicama stariji asics model i to je to...
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #14 poslato: April 17, 2009, 02:58:49 posle podne »

Нисма мислио на те за мршављење... они су зелене боје, а ови, наводно ортопедски су бело-плави...  ;)  Ма какви црни килограми, ту се радило о неудобности уложака.

Мало да идем у ОТ - јуче сам купио Asics Kayano 14 за 8500 (иначе им је цена скоро 11000, иако су већ застарели модел, јер је изашла 15-ица, али да не дужим...) и данас мало растрчавао чисто да ми се навикне нога и могу рећи да сам више него задовољан!


П.С. Огњене, видех да нема ниједне теме о патикама, па се нешто размишљам како би било добро да се направи неки топик само за патике (и утиске о њима) како би људима мало приближили шта да купују, а од чега да беже!?  ::)  ;)  :)
« Poslednja izmena: April 17, 2009, 03:06:25 posle podne od strane DHEA » Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #13 poslato: April 17, 2009, 08:36:34 pre podne »

DHEA pa to su kao za mrsavljenje ulosci, neznam da li mislite na iste, nisu to ortopedski (mozda i jesu ali im je svrha mrsavljenje)...
Sad valjda sam te shvatio dobro, zbog tih "problema" sto si imao, ne verujem da si mislio na problem gojenja  ::)
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #12 poslato: April 16, 2009, 11:57:20 posle podne »

Даниела, ако мислиш на оне са ТВ-а, морам те демантовати, јер мени нису помогли, чак сам имао и проблема...  ;) 
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #11 poslato: April 13, 2009, 03:41:18 posle podne »

ima na tržištu jedan par uložaka koje stvarno vrede.. one sa plavim dodacima..
ali da ne reklamiram ... ;)

Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #10 poslato: April 13, 2009, 09:41:36 pre podne »

Meni su drugi i treci prst na nogama malko spojeni tako da mi ove patike verovatno ne bi bile udobne :)

Eto, onda su pravljene za tebe :)... Salu na stranu, cinjenica je da su prsti u obicnim patikama totalno pasivni i ikljuceni, znamo svi da je zdravo hodati bos kada imamo priliku... ali evo u vibram-u ne moramo vise bosi jer mu isto dodje :)

Stopalo bas mnogo moze da utice na celo telo, pogotovo zbog akupulkturnih tacki koji se na njemu nalaze... setih se reklame za uloske za mrsavljenje sada :D
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #9 poslato: April 12, 2009, 09:33:01 posle podne »

Meni su drugi i treci prst na nogama malko spojeni tako da mi ove patike verovatno ne bi bile udobne :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.063 sekundi sa 18 upita.