TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 12:29:55 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ultimate Nutrition-Whey prostar ukus ?wtf?  (Pročitano 16603 puta)
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #15 poslato: Jun 19, 2009, 11:47:26 pre podne »

Vanilu nemoj ni slucajno, ukus je totalno neutralan i jedva se oseti vanila! Ostale ukuse nisam probao, neka ti kaze neko ko jeste...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Nitro
Gost
« Odgovor #14 poslato: Jun 19, 2009, 09:10:51 pre podne »

8) 8) 8)
Mozda je naisla serija u koju je stavljeno manje zasladjivaca ili arome :)

Nazalost ne znam tacan odgovor, ali vrlo je moguce da se radi upravo o ovome (posto ne sumnjam u kvalitet i procenat sadrzanog proteina). Ali isto tako moram da kazem da ovako nesto ni slucajno ne bi smelo da se dogadja jednom tako ozbiljnom proizvodjacu, pogotovo ako se zna da kupci sve vise polazu na ukus i komfor pri upotrebi. Kad se vec bave proizvodnjom, ti ljudi bi trebali makar malo da citaju forume, pa da vide koliko su kupcima ove stvari bitne... Dakle, nepotreban i rekao bih glup minus za jedan inace kvalitetan proizvod. To sto prodavac kaze da je to zbog veceg procenta proteina, moram da kazem da to nema veze sa zivotom, jer recimo jedan drugi proizvod ove firme sa jos vecim procentom proteina tj. cisti izolat (Iso Sensation 93) ima izvanredan ukus (pogotovo cookies & cream, posto je on pomenut). Tako da takvo "opravdanje" ili "objasnjenje" apsolutno ne stoji.

Ukvarenost bih iskljucio, posto se proizvodi ove firme u principu ne zadrzavaju dugo na policama u radnjama. Uostalom, to se lako pogleda na datumu isteka roka upotrebe.

Tako da, rekao bih da je u pitanju ovo sto je Johnny rekao.

ovaj covek me nekad odusevljava ponekad,hvala puno :)


jel mozete da mi preporuchite koji im je dobar ukus kad budem menjao...
« Poslednja izmena: Jun 19, 2009, 09:29:41 pre podne od strane Nitro » Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #13 poslato: Jun 19, 2009, 08:27:10 pre podne »

Scitec Trovaci. :D :D :D

...a kakva je cokolada odo sutra da zamenim ...fala

@mark??tebi matematika stvarno oshla u glavu il sta??kakav xtend to ti je glutamin neka mesavina otkud ti sad to???
reko sam da whey ima neki miris poput x-tenda jbt :D ok je kada se naviknes ali u pocetku nije svejedno :D
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #12 poslato: Jun 19, 2009, 07:30:24 pre podne »

Vec sam to u par ranijih prilika rekao, i ponovicu i ovaj put sasvim iskreno: svaka cast za objektivnost i nepristrasnost moderatora ovog foruma.
U proizvodnji i prodaji suplemenata (kao verovatno i u svakom drugom biznisu) retko ko propusta kad se pojavi prilika da se nagrdi konkurencija, i utoliko je vise za pohvalu sto se moderatori pansport foruma ne pridrzavaju takvog "kodeksa ponasanja"...
« Poslednja izmena: Jun 19, 2009, 09:37:58 pre podne od strane MAXX » Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #11 poslato: Jun 19, 2009, 07:08:57 pre podne »

8) 8) 8)

Mozda je naisla serija u koju je stavljeno manje zasladjivaca ili arome :)

8) 8) 8)
Mozda je naisla serija u koju je stavljeno manje zasladjivaca ili arome :)

Vrlo je moguce da je ovo odgovor.

Mi nemamo taj protein u ponudi,ali nema razloga da sumnjam u njegov kvalitet.
I sugurno je to u pitanju,jer se i nama to desavalo sa nekim serijama Elite Whey-a
« Poslednja izmena: Jun 19, 2009, 07:11:26 pre podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #10 poslato: Jun 19, 2009, 07:05:12 pre podne »

... Cak je mozda i bolji ako uporedim sadrzaj holesterola Ultimate ga ima manje a neko je pisao (MAXX?) da to znaci bolji kvalitet proteina

Tako nesto nikad nisam izjavio. Koji miligram manje holesterola ne znaci automatski i bolji kvalitet proteina. Ako imamo dva proizvoda od istog proteinskog izvora (u ovom slucaju whey), nesto manje holesterola znaci samo to da je taj proizvod za neku nijansu precisceniji, odnosno da ima mozda procenat ili dva manje masti.
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #9 poslato: Jun 19, 2009, 06:57:29 pre podne »

8) 8) 8)
Mozda je naisla serija u koju je stavljeno manje zasladjivaca ili arome :)

Nazalost ne znam tacan odgovor, ali vrlo je moguce da se radi upravo o ovome (posto ne sumnjam u kvalitet i procenat sadrzanog proteina). Ali isto tako moram da kazem da ovako nesto ni slucajno ne bi smelo da se dogadja jednom tako ozbiljnom proizvodjacu, pogotovo ako se zna da kupci sve vise polazu na ukus i komfor pri upotrebi. Kad se vec bave proizvodnjom, ti ljudi bi trebali makar malo da citaju forume, pa da vide koliko su kupcima ove stvari bitne... Dakle, nepotreban i rekao bih glup minus za jedan inace kvalitetan proizvod. To sto prodavac kaze da je to zbog veceg procenta proteina, moram da kazem da to nema veze sa zivotom, jer recimo jedan drugi proizvod ove firme sa jos vecim procentom proteina tj. cisti izolat (Iso Sensation 93) ima izvanredan ukus (pogotovo cookies & cream, posto je on pomenut). Tako da takvo "opravdanje" ili "objasnjenje" apsolutno ne stoji.

Ukvarenost bih iskljucio, posto se proizvodi ove firme u principu ne zadrzavaju dugo na policama u radnjama. Uostalom, to se lako pogleda na datumu isteka roka upotrebe.

Tako da, rekao bih da je u pitanju ovo sto je Johnny rekao.
« Poslednja izmena: Jun 19, 2009, 07:26:54 pre podne od strane MAXX » Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #8 poslato: Jun 19, 2009, 12:29:43 pre podne »

Scitec Trovaci. :D :D :D

...a kakva je cokolada odo sutra da zamenim ...fala

@mark??tebi matematika stvarno oshla u glavu il sta??kakav xtend to ti je glutamin neka mesavina otkud ti sad to???
Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #7 poslato: Jun 19, 2009, 12:14:07 pre podne »

 8) 8) 8)

8) 8) 8)

Mozda je naisla serija u koju je stavljeno manje zasladjivaca ili arome :)
zato Scitec nikad ne omane

To kazes kao da im je to mana ;D
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #6 poslato: Jun 19, 2009, 12:03:20 pre podne »

8) 8) 8)

Mozda je naisla serija u koju je stavljeno manje zasladjivaca ili arome :)
zato Scitec nikad ne omane
Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #5 poslato: Jun 18, 2009, 11:58:33 posle podne »

 8) 8) 8)

Mozda je naisla serija u koju je stavljeno manje zasladjivaca ili arome :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
bb
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 303

« Odgovor #4 poslato: Jun 18, 2009, 10:12:00 posle podne »

Zamolio bih nekog posto sam u zurbi da prokomentarise ovo a najvise maxxa ako je moguce obzirom da verujem da on ima informacije o ovom


juce uzeh Prostar whey prot od Ultimata...kao i obicno klasican whey...cookies i cream

danas sam popio na treningu i znachi to ne da nema ukus nego je kao da pijem obicnu vodu..a komadici tz cookies koji  isto tako nemaju ukus ostaju pri dnu....protein se jedva muti...kvalitet ko sto kazu za takvu firmu dodje mi da ne poverujem?ja skontao da nesto nije ok odnesem tamo u radnju i covek kaze ''znash to ti je visoko procentni protein ''zato je tako blag itd..mislim kao da je izlapeo whey,a jos te price da nisam citao sta je maxx sve rekao i ostale stvari...ui fazonu visokoprocentni Shta?koncentrat...pa sigurno nije 100%izolat da mi prodaje takve price...

e sad mene zanima ako je neko probao i da li je to takav protein il je ovaj ukvaren nesto il sta vec

Koji si whey pio pre toga? Evo ja sam ispila Prostar whey od Ultimate - cokolada i presla na Champion Nutrition cokolada i stvarno je Ultimate nekako slabiji ukus. To ne znaci da je losiji Ultimate. Cak je mozda i bolji ako uporedim sadrzaj holesterola Ultimate ga ima manje a neko je pisao (MAXX?) da to znaci bolji kvalitet proteina
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #3 poslato: Jun 18, 2009, 08:00:40 posle podne »

To sam i ja hteo da pitam, ja sam uzeo Prostar ali ukus vanile i ukus je stvarno NEVEROVATNO BLAG, skoro i da ne osecam nikakav ukus vanile. Morao sam da smanjim kolicinu vode u sejkeru na 1,5dl da bih barem malo osetio ukus, ali i to je nedovoljno. Sto se rastvaranja tice, kod mene je rastvaranje odlicno, ali dosta peni, mada mi to i nije bitan podatak, samo mi je krivo za ukus...
peni dosta... inace oseca se neki miris kao npr kod x-tenda... ko je probao znace o cemu govorim... ja sam pio vanilu koja je bukvalno neutralna ali sam mislio da su ostali ukusi bolji... ali eto ... nisu :D
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #2 poslato: Jun 18, 2009, 07:11:37 posle podne »

To sam i ja hteo da pitam, ja sam uzeo Prostar ali ukus vanile i ukus je stvarno NEVEROVATNO BLAG, skoro i da ne osecam nikakav ukus vanile. Morao sam da smanjim kolicinu vode u sejkeru na 1,5dl da bih barem malo osetio ukus, ali i to je nedovoljno. Sto se rastvaranja tice, kod mene je rastvaranje odlicno, ali dosta peni, mada mi to i nije bitan podatak, samo mi je krivo za ukus...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Nitro
Gost
« Odgovor #1 poslato: Jun 18, 2009, 06:59:58 posle podne »

Zamolio bih nekog posto sam u zurbi da prokomentarise ovo a najvise maxxa ako je moguce obzirom da verujem da on ima informacije o ovom


juce uzeh Prostar whey prot od Ultimata...kao i obicno klasican whey...cookies i cream

danas sam popio na treningu i znachi to ne da nema ukus nego je kao da pijem obicnu vodu..a komadici tz cookies koji  isto tako nemaju ukus ostaju pri dnu....protein se jedva muti...kvalitet ko sto kazu za takvu firmu dodje mi da ne poverujem?ja skontao da nesto nije ok odnesem tamo u radnju i covek kaze ''znash to ti je visoko procentni protein ''zato je tako blag itd..mislim kao da je izlapeo whey,a jos te price da nisam citao sta je maxx sve rekao i ostale stvari...ui fazonu visokoprocentni Shta?koncentrat...pa sigurno nije 100%izolat da mi prodaje takve price...

e sad mene zanima ako je neko probao i da li je to takav protein il je ovaj ukvaren nesto il sta vec
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.073 sekundi sa 18 upita.