TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:05:42 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kritika foruma  (Pročitano 31095 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #91 poslato: Januar 24, 2013, 07:37:35 posle podne »

Oko 14h danas,ranije sam narucivao pa mi potvrde odmah nakon 15 min pa mi sad cudno :D ,i ukoliko mi sutra posalju ima li sanse da stigne isti dan ili u subotu?

Sacekaj sutra. Sigurna sam da ce biti sve ok.  U svakom slucaju mozes proveriti telefonom sutra, od 8 do 16 h   021 820 555

a o vremenu dostave evo sve je ovde opisano:
http://www.pansport.rs/vreme-dostave.html
Sačuvana
Smrzla
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52


« Odgovor #90 poslato: Januar 24, 2013, 07:33:18 posle podne »

Oko 14h danas,ranije sam narucivao pa mi potvrde odmah nakon 15 min pa mi sad cudno :D ,i ukoliko mi sutra posalju ima li sanse da stigne isti dan ili u subotu?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #89 poslato: Januar 24, 2013, 07:16:48 posle podne »

Koliko vam treba da potvrdite registraciju,narucio sam neke proizvode a nikako da mi stigne potvrda da sam registrovan  a kamoli da je poslata_ narudzbina?

kad si se registrovao tacno?   posto je radno vreme veleprodaje od 8 do 16 h radnim danom
Sačuvana
Smrzla
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52


« Odgovor #88 poslato: Januar 24, 2013, 06:42:48 posle podne »

Koliko vam treba da potvrdite registraciju,narucio sam neke proizvode a nikako da mi stigne potvrda da sam registrovan  a kamoli da je poslata_ narudzbina?
Sačuvana
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #87 poslato: Mart 08, 2012, 12:49:27 pre podne »

Super je reorganizacija, jedino ovo je totalni promasaj: Podrubrike: Kombinacije za masu, Kombinacije za čistu mišićnu masu, Kombinacije za definiciju, Kombinacije za mršavljenje, Kombinacije za fit izgled....
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #86 poslato: Mart 07, 2012, 10:22:14 posle podne »

Ziv se covek na sve navikne! :D
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #85 poslato: Mart 06, 2012, 06:04:18 posle podne »

U toku je reorganizacija foruma. Trebace malo vremena da se svi naviknemo, ali sve ce biti tu , samo rasporedjeno tako da se svi koji dodju na forum lako snadju.

 
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #84 poslato: Mart 06, 2012, 12:06:55 posle podne »

pa imaš posebno sekciju trening :)   i još da biraš da li je teretana, ostali sportovi....  :D
Sačuvana
upcakkamalu
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #83 poslato: Mart 06, 2012, 12:01:45 posle podne »

WTF gde je trening sekcija HuhHuhHuh??
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #82 poslato: Januar 26, 2012, 11:20:48 pre podne »

Maaaalaaa žeeena od veeelikeee - SlaĂ°a. ;D (2nd time this evening!) ;D

Zachepila sam ushi! ;D

Hahhahahahahhahahah! :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #81 poslato: Januar 26, 2012, 08:13:08 pre podne »

Imam ja jednu kritiku-sugestiju...Vidim nagradjuju se neki clanovi koji dodju na forum jednom u mesec dana,pitaju koliko grama BCAA i to je to,i za mesec dana opet tako,a MI koji smo duzi period tu i to stalno,svaki dan bar po pola sata,kao da ne postojimo,plus sto (ovo govorim u svoje ime) kupujem iskljucivo kod vas u PS i to bar 8000 do 10 000 din mesecno,pa puta 20 meseci (pre toga 2 godine ne racunam,jer sam pio samo Whey malu kutiju) pa vidite koliko je to...Eto ovo mi lezi na dusi vec duze vremena,pa sam morao da kazem...Ne trazim ja da dzabe dobijem kantu Wheya od 5 kg niti nesto slicno,ali mogli ste napraviti nesto i za redovne clanove foruma,cisto kao znak paznje,jer Biochemo,Fiki,BojanLeet,Galleryst...i ostali redovni clanovi sigurno zasluzuju da im se na taj nacin oda priznanje sto su tu. :) ;D

A Sladza?! Rachunamo samo dechake, m? Ccccc... :P

Slazem se ;)
NIsam te yaboravio,nego te racunam kao deo ekipe PS jer treniras sa Markom,takmicis se,itd. :)
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #80 poslato: Januar 26, 2012, 02:22:51 pre podne »

Maaaalaaa žeeena od veeelikeee - SlaĂ°a. ;D (2nd time this evening!) ;D

Zachepila sam ushi! ;D
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #79 poslato: Januar 26, 2012, 02:14:32 pre podne »

Maaaalaaa žeeena od veeelikeee - SlaĂ°a. ;D (2nd time this evening!) ;D
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #78 poslato: Januar 26, 2012, 02:05:11 pre podne »

Imam ja jednu kritiku-sugestiju...Vidim nagradjuju se neki clanovi koji dodju na forum jednom u mesec dana,pitaju koliko grama BCAA i to je to,i za mesec dana opet tako,a MI koji smo duzi period tu i to stalno,svaki dan bar po pola sata,kao da ne postojimo,plus sto (ovo govorim u svoje ime) kupujem iskljucivo kod vas u PS i to bar 8000 do 10 000 din mesecno,pa puta 20 meseci (pre toga 2 godine ne racunam,jer sam pio samo Whey malu kutiju) pa vidite koliko je to...Eto ovo mi lezi na dusi vec duze vremena,pa sam morao da kazem...Ne trazim ja da dzabe dobijem kantu Wheya od 5 kg niti nesto slicno,ali mogli ste napraviti nesto i za redovne clanove foruma,cisto kao znak paznje,jer Biochemo,Fiki,BojanLeet,Galleryst...i ostali redovni clanovi sigurno zasluzuju da im se na taj nacin oda priznanje sto su tu. :) ;D

lol, kako sam propustio da pročitam ovaj post. Postideo si nas (a naročito Fikija :P). SlaĂ°o, ti ne možeš da se igraš zato što si devojčica! ;D,

Ali imam mishice! ;D

Bila sam sad u teretani u ue, popadali su kad su me videli, jedinstven primerak zenskog bica i naravno odmah sam stekla nove ortake ;D
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #77 poslato: Januar 26, 2012, 01:51:52 pre podne »

Imam ja jednu kritiku-sugestiju...Vidim nagradjuju se neki clanovi koji dodju na forum jednom u mesec dana,pitaju koliko grama BCAA i to je to,i za mesec dana opet tako,a MI koji smo duzi period tu i to stalno,svaki dan bar po pola sata,kao da ne postojimo,plus sto (ovo govorim u svoje ime) kupujem iskljucivo kod vas u PS i to bar 8000 do 10 000 din mesecno,pa puta 20 meseci (pre toga 2 godine ne racunam,jer sam pio samo Whey malu kutiju) pa vidite koliko je to...Eto ovo mi lezi na dusi vec duze vremena,pa sam morao da kazem...Ne trazim ja da dzabe dobijem kantu Wheya od 5 kg niti nesto slicno,ali mogli ste napraviti nesto i za redovne clanove foruma,cisto kao znak paznje,jer Biochemo,Fiki,BojanLeet,Galleryst...i ostali redovni clanovi sigurno zasluzuju da im se na taj nacin oda priznanje sto su tu. :) ;D

lol, kako sam propustio da pročitam ovaj post. Postideo si nas (a naročito Fikija :P). SlaĂ°o, ti ne možeš da se igraš zato što si devojčica! ;D,
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.109 sekundi sa 20 upita.