TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:18:46 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kritika foruma  (Pročitano 31090 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #106 poslato: April 09, 2015, 06:59:46 posle podne »

Ako neko ima znanja o hemiji,treningu,vezbanju to su ljudi koje sam naveo.

Otisli su sa foruma jer su godinama citali iste gluposti,popi 20 g glutamina,uzmi BCAA 2x15 g,radi grudi biceps,a ledja triceps...

Navodim banalne primere...

Najsmesnije je sto su oni koji su ovde godinama a koji su svesni svega sto sam napisao,koji su postavljali clanke o kojima sam govorio (konkretno da se glutamin pije minimum 0,5 g po 1 kg telesne mase) sad prave ludi i cute.

Jasna je namena foruma,cilj je prodati preparat i reci kupcu kako da ga koristi i tu je kraj price...gde je problem???

Kad bi u Srbiji svi vezbaci znali koliko im grama BCAA i glutamina treba 90% njih ne bi kupovalo jer nema novca za to...to je problem na ovom forumu...cilj je prodati proizvod,steci zaradu i to da se uradi bezbedno po zdravlje jer ima svakakvih idiota pa da se skine odgovornost.


Necu vise nista da pisem jer nema svrhu...oni koji imaju dovoljno znanja ili su dovoljno dugo ovde znaju na sta sam mislio...


Robert i Monika su od stare ekipe moderatora (da ne pominjem momke koji su ovde odavno ali nisu moderatori pa da ih ne uvlacim u ovo) i dalje ovde,pa ako ja lazem neka to napisu ovde a ja cu onda da poljubim u zadnjicu SVE AKTIVNE CLANOVE FORUMA!!!


Zivi vi meni bili i veliki narasli.

pozz
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #105 poslato: Mart 30, 2015, 11:09:37 pre podne »

odlazak ljudi sa foruma nema nikakve veze sa hemijom. Trening je trening, snaga je snaga, sa hemijom ili bez hemije. Pristup je isti, znoj je isti. Samo što to NEUPUĆENIM ljudima u hemiju nikako nije jasno.

Veoma je nezahvalno davati savete početnicima ili bilo kome u vezi sa kurom. A to je ono što se na ostalim forumima traži i o čemu se priča. To NIJE DOBRO. Ko je došao na forum da traži kuru i savete, taj je početnik i sa treningom, i sa ishranom i sa životom. Kome STVARNO treba kura, taj će lako doći do svih potrebnih informacija bez foruma. Hemija je loša za zdravlje čoveka u kojim god količinima i na kom god nivou, to je činjenica, šta god vam neko govorio ili vas ubeĂ°ivao u suprotno. NIKO NE MOŽE proceniti kako će veštački hormoni uticati na endokrinološki sistem pojedinca - postoje neke smernice, ali do kurcšlusa raznih vrsta vrlo lako može da doĂ°e. I šta sad treba admin sa Pansporta da savetuje nekog klinca da uzima il ne uzima?

Momci i devojke koji su otišli sa ovog foruma uradili su to iz ličnih razloga, zbog svojih obaveza, ili jednostavno zato što su prerasli ovaj vid prikupljanja informacija. I otišli su nešto fazon uvreĂ°eni ili nabeĂ°eni, sa nekim svojim filozofijama. REALNO nikad Pansport forum nisu gledali KAO ONO ŠTO ON ZAISTA PREDSTAVLJA, već kao ONO ŠTO BI ONI VOLELI DA PANSPORT FORUM PREDSTAVLJA. To je pomalo nezahvalno, pošto je činjenica da su mnogi od tih mladih ljudi izgradili svoje znanje i iskustvo upravo preko ovog foruma  ;)
Sačuvana
Arbeit macht frei.
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #104 poslato: Mart 30, 2015, 07:48:13 pre podne »

Hvala vam na komentarima.
Što se tiče pozadine na sajtu, u toku su sitne izmene koje radimo u dizajnu, nešto nam se malo odužilo, ali uskoro bi trebalo da zaživi. Svakako ćemo se potruditi da bude bolje i čitljive. Ovakvi komentari su i više nego dobrodošli.
Što se Tapatalk-a tiče poslala sam im upit da vidim šta se dešava i zašto imate taj problem, pa se nadam da će uskoro rešiti.
Što se priče o hemiji tiče, Pansport je ovlašćeni uvoznik prirodnih dodataka ishrani za sportiste i rekreativce i držaćemo se i dalje tih tema.
Ironman, hvala na objašnjenju, ni ja sama ne bih bolje rekla.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #103 poslato: Mart 27, 2015, 10:45:39 posle podne »

Navedeni ljudi koje je Stefan pomenuo su otisli kad se na forumu zabranila prica o hemiji, i to je to. Da bi se kvalitetni ^advanced^ vezbaci zadrzali negde moraju biti i ^advanced teme^ a ne samo pitanja kolko gr wheya posle treninga, koji kreatin i kako piti, trening za masu i ta neka teletabis pitanja cije odgovore svaki covek moze na google-u saznati ako ukuca samo dve tri reci koje se odnose na ovaj sport. Mora da se forum refreshuje da bi se dovukli kvalitetni ljudi, ali to je vec strategija pansporta sta i kako zele, tu mi forumasi nemamo nikakve veze niti pravo da se bunimo.

Ali mislim da kako vreme prolazi da bi trebalo da se ponovo uvede off topic i prica o hemiji i da to ne bude tabu, jer svakako klinci koji odluce da uzimaju nedozvoljene supstance ce to uraditi bez obzira na sve, da bi se pravila manja steta bolje je otvoriti pricu i diskusiju o tome da upuceni ljudi predskazuju rizike i informisu vezbace na pravi nacin- sta je to zapravo.. Moderno je doba, tabu i ne treba postojati sto se tice nekih stvari.
Ja sam ovo vec jednom rekao skoro, ali se niko iz PS tima nije potrudi ni malo da me skapira. Msm da cak nisu ni procitali. Ali evo Pedja je odlicno ponovio sve sto sam ja rekao. I jos jednom tvrdim da pravi kvalitet na ovom forumu i pravo znanje imaju samo doktori, osim Marka, od kojih se jedino moze cuti nesto pametno, novo i sto ne znamo na ovom forumu. Pitao sam za slike vasih clanova cine slike NIKADA nisam video - NISAM IH NI DOBIO, a ovako ih ps UREDNICA hvali kako se razumeju u sve. Ok, ne kudim konja kojeg nisam jahao, samo zelim dokaz. Da vidim neku slicicu, zbog sebe a i zbog drugih. Bilo bi lepo da ljudi vide ko ih savetuje. Svaku kritiku gurate pod tepih i za neko buduce vreme koji nikada nece doci.

A drugo...
Koliko je logično da ovde dozvolimo priču o hemiji, a ovamo držimo zajedničke seminare sa Antidoping agencijom i propagiramo zdrav život? :)
Ajde ti meni, Roberte, sada reci posto zabranu o hemiji branis ovim stavom iz citata, koliko je realno da drzite antidoping seminare sa Antidop. agencijom i propagirate zdrav zivot i SPONZORISETE ljudi koji su na hemiji i plus koji su CLANOVI vaseg tima i jos su na ovom FORUMU. Znaci i oni propagiraju vasu politiku tj. zdrav zivot, savetuju ljude o zdravom zivotu a ovako se rokaju hemijom. Znaci po vasoj prici, ne mojoj ili od Pere Perica, vas PS tim treba da sacinjavaju iskljucivo naturalci.

Pa nemoj tako da pricas, da vecito pravite svi vi iz ps tima bogove od vas samih kada niste.
OVO STO SI TI NAPISAO JE NAJVECI PARADOKS I NISTA VISE.

P.S. nadam se da mi necete brisati/editovati komentar, jer je i to pocela da bude vasa politika. Mada me nista vise nece iznenaditi na ovom forumu. Poz
Sačuvana
Panta rei, panta res.
hoone
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #102 poslato: Mart 27, 2015, 10:22:57 posle podne »

za dzejkatler
rekao sam na sajtu me bole oci a ne na forumu
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #101 poslato: Mart 27, 2015, 10:18:53 posle podne »

Mene samo nervira sto ne mogu da kliknem link sa Tapatalka ali rece Robert da ce pogledati pa ja cekam :-D
Sačuvana
hoone
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #100 poslato: Mart 27, 2015, 10:08:11 posle podne »

ne znam za vas ali ja imam problem sa citanjem clanaka na sajtu zato sto je pozadina crna a slova bela i posle 2minuta me zabole oce ne vidim nista dok na forumu je pozadina siva a slova bela tako da nemam kritike za forum samo za sajt  pozdrav za sve
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #99 poslato: Mart 27, 2015, 08:44:38 posle podne »

Prva stvar je nezrelost mnogih mladih ljudi koji "pohode" i teretane i forume...znanje o treningu i ishrani VELIKA NULA, znanje o razumnoj i svrsishodnoj upotrebi suplementacije NULA...ali se zato čulo o svemu i svačemu "što za mesec dana"( ili kraće) daje drastično "dobre" rezultate...

Više je to pitanje neke globalne svesti o štetnosti neznanja na tom polju nego li bilo čega drugog...

Da li vam se ikada desilo da se klinja kome ste 1000001. puta rekli da ne uzima neke stvari sruši pred nogama u sred treninga?

Da, on je znao do detalja kako da "napravi kuru" koju je pročitao na "nekom forumu", znao je i za zaštite...ali nije znao o interakcijama sa lekovima koje pije( epilepsija je bila u pitanju)...a bilo ga je sramota da pita, jer je znao kako ću ja odreagovati...

Sve u svemu, nekada je "znanje u pogrešnom smeru" gora solucija...

Većina preskače prve stepenike na putu do uspeha i odmah kreće na "brži i fatalniji" put...zdravlje nije bitno, budućnost nije bitna, samo trenutak ovde i sada, kada sam jak, snažan, veliki...ne treba suditi ni jednima ni drugima olako...moral, čast, poštenje, odgovornost prema mladim ljudima su poenta cele priče...ali bilo kakav vid javnog promovisanja i olakog savetovanja o upotrebi "doping sredstava" može koštati nečijeg života...

Da li je išta vrednije od života? Zdravog života? Zdrave mladosti?

Prave vrednosti...neka bar u tom pogledu "Pansport forum" bude jedina svetla tačka...

« Poslednja izmena: Mart 27, 2015, 08:46:34 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #98 poslato: Mart 27, 2015, 08:17:25 posle podne »

Koliko je logično da ovde dozvolimo priču o hemiji, a ovamo držimo zajedničke seminare sa Antidoping agencijom i propagiramo zdrav život? :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #97 poslato: Mart 27, 2015, 06:27:17 posle podne »

Bojim se da to za hemiju neće zaživeti... mnogo smo problema imali oko toga.  Ali potpuno razumem šta želiš da kažeš.

Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #96 poslato: Mart 27, 2015, 06:03:00 posle podne »

Navedeni ljudi koje je Stefan pomenuo su otisli kad se na forumu zabranila prica o hemiji, i to je to. Da bi se kvalitetni ^advanced^ vezbaci zadrzali negde moraju biti i ^advanced teme^ a ne samo pitanja kolko gr wheya posle treninga, koji kreatin i kako piti, trening za masu i ta neka teletabis pitanja cije odgovore svaki covek moze na google-u saznati ako ukuca samo dve tri reci koje se odnose na ovaj sport. Mora da se forum refreshuje da bi se dovukli kvalitetni ljudi, ali to je vec strategija pansporta sta i kako zele, tu mi forumasi nemamo nikakve veze niti pravo da se bunimo.

Ali mislim da kako vreme prolazi da bi trebalo da se ponovo uvede off topic i prica o hemiji i da to ne bude tabu, jer svakako klinci koji odluce da uzimaju nedozvoljene supstance ce to uraditi bez obzira na sve, da bi se pravila manja steta bolje je otvoriti pricu i diskusiju o tome da upuceni ljudi predskazuju rizike i informisu vezbace na pravi nacin- sta je to zapravo.. Moderno je doba, tabu i ne treba postojati sto se tice nekih stvari.
« Poslednja izmena: Mart 27, 2015, 06:29:21 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #95 poslato: Mart 27, 2015, 04:34:08 posle podne »

Да се и ја прикључим расправи...  Искрено, највише ме нервира што је 90% форума размишља као ББ (небитно били про, аматери или билдери у покушају...) и ако неко покуша да прошири видик, тај исти испада глуп! Сетите се само расправе око јутарњег кардиа и сл... И наравно резултат таквог понашања је управо оно што је Маркони ракао - монотоно до те мере да форум личи на секту...  :)
Најжалије је то што су људи са којима сам и имао додирних тачака (Младен, Локи, Кварежма,...) буквално нестали са форума, да ли ће се вратити... ко зна...

Ајде да се надамо да ће после овога доћи до позитивних промена на форуму...

:)
Niko od ovih ljudi koje si naveo nije skapirao PS forum. Svi su tražili nekih svojih 5 minuta, i iskoristili razna iskustva članova da se razviju u svojim privatnim varijantama/biznisima/lični trener varijantma. OVO JE SPONZORISANI FORUM PANSPORTA, u čemu je problem da se to razume? Da nema prodaje suplemenata, ne bi bilo ovog foruma. Tu se završava sva dalja priča o unapreĂ°enjima i emotivnim izlivima ljudi u ovoj temi  ;)

takve ideje imaju smisla u NEZAVISNOM FORUMU koji se bavi sportovima snage, a toga u našoj zemlji nema. Izvolite pa napravite taj forum u kome članovi ostaju i u kojima su sve teme ultra zanimljive i gde svaki dan puca diskusija od koje se svi osećamo prosvetljenima...
Sačuvana
Arbeit macht frei.
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #94 poslato: Mart 27, 2015, 09:23:32 pre podne »

Stefane,

Ovi postovi su od 2009. godine? Ako nije problem da mi napišeš koji su tvoji predlozi za unapreĂ°enje. Ja iskreno smatram da je naš tim izuzetno kvalitetan, Maja i Nenad su prvaci Srbije, Dušan i Miki su iz druge branše, Monika i Robert znaju sve o supsima, ali i o treningu, Aleksandar Kukolj je naš novi član i najbolji je džudista Srbije. Slaviša i PeĂ°a su lekari i njihovi saveti su i više nego kvalitetni.
Nama je drago da iz meseca u mesec imamo nove članove i nikad nam neće dosaditi da ponavljamo jedne te iste stvari da bi ljudi napredovali na zdraviji način. Znam da to može da bude dosadno vama koji ste stalni članovi, ali slobodno može da se pokrene tema u kojoj ćete pričati o svojim treninzima i iskustvima naprednijih vežbača. Sigurna sam da će Pansport tim i u tim vodama moći da se snaĂ°e  ;)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #93 poslato: Mart 21, 2015, 01:46:57 posle podne »

nemam ja prema nikome nista licno, cak naprotiv ,  nego forum fino propada ljudi odlaze ili ne pisu uopste tako je i broj poruka opao za 50% , a kako sam maltene od kada postoji forum tu red je da nesto kazem u vezi sa time , a to je iz razloga zato sto se uvek jedno isto ponavlja , niko nista ne objasnjava ,  totalna monotonija ,  postavljaju se neke glupe teme , zatvaraju se teme koje su valjale

ja sam uvek hejtovao moderatore i slicno , zasto , pa ako ima diskusija onda i forum valja , a kada svi jedno isto ponavljate , a makar da objasnite , kao sto sam napisao  kazes nesto sto mislis da je istina , objasni  , nema veze ako je pogresno , ali potrudio si se da objasnis ,   kao ovde u vezi sa ellom , pitam zasto , 5 dana , pa mogli ste 5 knjiga procitati a ne pogledati malo i naci odgovor , nadjes jednom naucis , znas ,   e sada mene je iznerviralo sto niko se nije potrudio da mrdne prstom da  proba da objasni tako prostu stvar ,  pazi ja na svaku temu mogu da se uhvatim ovako , uvek postoji za i protiv , tako i ovde ,  ja na svakoj temi mogu da se uhvatim za sitnicu i da kontriram , a ne radim to , zasto , pa prvo nije me briga ,  a ovde sam se uhvatio zato sto su tri moderatora isto napisala i namerno sam kontrirao da bi napisali zasto , da ste napisali jedite ellu koliko hocete ja bi vam kontrirao da objasnite zasto , bas zato sto isto tvrdite i da vidim hocete li objasniti  odnosno da vas nateram da objasnite i da se malo forum razbudi

mene bas briga za pare , cak sta vise ja bi vam platio i duplo vise ,cak sta vise sam predlagao da neke ljude placaju kako bi pisali ,  a sto se tice mene  nije meni potrebno da mene neko placa , da je potrebno ja ne bi postovao ni na jednom forumu a ovde postujem sto godina , pre svih moderatora  , ja kada hejtujem , kada kontriram , to je da vas nateram da nesto radite i to radim samo kada je nuzno , kao sada sa ovom monotonijom na forumu , sve isto , evo vec dva meseca ,  i jos jednom sam hejtovao moderatore ove godine da bi se nesto promenilo to je kada su ljudi poceli da odlaze , i opet nista , da ne bude da samo hejtujem , poslao sam i neke predloge , vise predloga i, nista,  i ispalo je kako sam rekao



:)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #92 poslato: Mart 21, 2015, 01:40:56 posle podne »

Да се и ја прикључим расправи...  Искрено, највише ме нервира што је 90% форума размишља као ББ (небитно били про, аматери или билдери у покушају...) и ако неко покуша да прошири видик, тај исти испада глуп! Сетите се само расправе око јутарњег кардиа и сл... И наравно резултат таквог понашања је управо оно што је Маркони ракао - монотоно до те мере да форум личи на секту...  :)
Најжалије је то што су људи са којима сам и имао додирних тачака (Младен, Локи, Кварежма,...) буквално нестали са форума, да ли ће се вратити... ко зна...

Ајде да се надамо да ће после овога доћи до позитивних промена на форуму...

:)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.096 sekundi sa 19 upita.