TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 01:14:45 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: GEJNERI - preparati za povećanje opšte telesne i mišićne mase  (Pročitano 65616 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #42 poslato: Januar 27, 2011, 06:34:10 posle podne »

Uzeo sam nutrabolics Isoganer i Kre - alkalyn PRO. Jel dobra kombinacija? Mogu li se nadati nekim poboljsanjima?
E da... U ovoj temi sam procitao da se gainer ne uzima pre spavanja, dok na sajtu ( pansport.rs ) pise da kad se ne trenira, da se pije ujutur i pre spavanja? Sta je tacno? I pise da se uzimaju 3 kasike ( 179g )?

Najbolji predlog za uzimanje gejnera bi bio - uzimaj ga posle treninga i onda kada imaš, iz nekog razloga, pauzu veliku izmeĂ°u obroka ili kad nemaš pri ruci nešto kvalitetno da pojedeš.  2-3 puta dnevno je sasvim Ok! 
Nemoj baš pre spavanja, tolika količina šećera ti ne treba pre noćnog sna. Naravno, zavisi i o kom gejneru je konkretno reč.

Ne piješ ga  uz obrok već umesto obroka, u toku dana može sa mlekom, a posle treninga samo sa vodom. 

Pojačaj dosta svoj kalorijski unos + gejner kao kalorijska bomba i možeš se nadati poboljšanjima :)
Sačuvana
GoggY
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 93


Zlo i oʞɐdoɐu

« Odgovor #41 poslato: Januar 27, 2011, 05:11:26 posle podne »

Uzeo sam nutrabolics Isoganer i Kre - alkalyn PRO. Jel dobra kombinacija? Mogu li se nadati nekim poboljsanjima?
E da... U ovoj temi sam procitao da se gainer ne uzima pre spavanja, dok na sajtu ( pansport.rs ) pise da kad se ne trenira, da se pije ujutur i pre spavanja? Sta je tacno? I pise da se uzimaju 3 kasike ( 179g )?


Odgovori na sva tvoja pitanja zavise od tga šta inače jedeš i la li spadaĂ° u grupu onih koji teško dobijaju na kg...

Možeš da se nadaš efektima ako dobro klopaš pored suplementacije tj ako se ne islanjaš na suplementaciju da ti obezbedi kalorije - to je samo dodatak.
Kombacija nije loša.
Pred spavanje tipa pola sata se ne uzima, ali recimo 2h pre spavanja što da ne ako inače baš teško dobijaš na masi... Inače ja mislim da je najbolji uzimati gejner izmeĂ°u obroka tj jedno 1h posle obroka
Da, tesko dobijam na kilazi... To mi je naveci problem... Mada sada u poslednje vreme, za 4 meseca teretane sam dobio oko 2 kilograma! :) sto je za mene odlicno! :D Naravno da cu i pored gejnera da klopam kao lud... Znaci ti mi preporucujes da 1h posle svakog obroka uzmem gejner i odma posle treninga?
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #40 poslato: Januar 27, 2011, 03:50:14 posle podne »

Uzeo sam nutrabolics Isoganer i Kre - alkalyn PRO. Jel dobra kombinacija? Mogu li se nadati nekim poboljsanjima?
E da... U ovoj temi sam procitao da se gainer ne uzima pre spavanja, dok na sajtu ( pansport.rs ) pise da kad se ne trenira, da se pije ujutur i pre spavanja? Sta je tacno? I pise da se uzimaju 3 kasike ( 179g )?

Odgovori na sva tvoja pitanja zavise od tga šta inače jedeš i la li spadaĂ° u grupu onih koji teško dobijaju na kg...

Možeš da se nadaš efektima ako dobro klopaš pored suplementacije tj ako se ne islanjaš na suplementaciju da ti obezbedi kalorije - to je samo dodatak.
Kombacija nije loša.
Pred spavanje tipa pola sata se ne uzima, ali recimo 2h pre spavanja što da ne ako inače baš teško dobijaš na masi... Inače ja mislim da je najbolji uzimati gejner izmeĂ°u obroka tj jedno 1h posle obroka
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #39 poslato: Januar 27, 2011, 03:53:30 pre podne »

Gejner pijes izmedju ili umesto obroka, najkasnije posle treninga kao pwm, posle toga nikako. . .
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
GoggY
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 93


Zlo i oʞɐdoɐu

« Odgovor #38 poslato: Januar 27, 2011, 01:32:30 pre podne »

Uzeo sam nutrabolics Isoganer i Kre - alkalyn PRO. Jel dobra kombinacija? Mogu li se nadati nekim poboljsanjima?
E da... U ovoj temi sam procitao da se gainer ne uzima pre spavanja, dok na sajtu ( pansport.rs ) pise da kad se ne trenira, da se pije ujutur i pre spavanja? Sta je tacno? I pise da se uzimaju 3 kasike ( 179g )?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #37 poslato: Januar 10, 2011, 08:44:35 posle podne »

Nema na čemu. U slučaju daljih nedoumica, slobodno pitaj. ;)
Sačuvana
Beli93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 43


« Odgovor #36 poslato: Januar 10, 2011, 08:26:38 posle podne »

Uzecu onda HPMG,hvala na preporukama.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #35 poslato: Januar 10, 2011, 07:33:10 posle podne »

ok,hvala na odgovorima...e sad,cuo sam da je High Protein Mega gainer takodje dobar,a i po ceni i sastavu je slican IsoGainer-u,koji od ta dva gainera bi pre preporucili?

takoĂ°e preporuka za High protein mega gainer, i ono što ti još ide u prilog je akcijska cena!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #34 poslato: Januar 10, 2011, 05:28:09 posle podne »

Uzimajući sve u obzir, moja preporuka ide Mega Gainer-u.
Sačuvana
Beli93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 43


« Odgovor #33 poslato: Januar 10, 2011, 05:14:25 posle podne »

ok,hvala na odgovorima...e sad,cuo sam da je High Protein Mega gainer takodje dobar,a i po ceni i sastavu je slican IsoGainer-u,koji od ta dva gainera bi pre preporucili?
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #32 poslato: Januar 10, 2011, 01:13:32 posle podne »

Citat
To je samo još jedna brojka

Управо на то сам мислио.
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #31 poslato: Januar 10, 2011, 12:28:17 posle podne »

To je samo još jedna brojka. Neko sazreva pre, neko posle 18 godina starosti. 18 god nikako nisu garancija nečije zrelosti. U Americi je punoletstvo sa 21 god, a gotovo svi suplementi dolaze iz Amerike. Znači, oni tim "upozorenjem" ne ciljaju na punoletstvo  već je to uzeto, kao što reče Daniela, za neku veštački stvorenu granicu kada se smatra da neko neće praviti neke gluposti u smislu totalno nestručnog korišćenja suplemenata, obično je to "overdosing". Time su se proizvoĂ°ači ogradili od nekih stvari.

Ja u tom gejneru ne vidim ništa što bi sprečilo i nekog znatno mlaĂ°eg od 18 godina da ga koristi. Po meni, neki suplementi uopšte i ne zahtevaju neku starosnu granicu. Jedan broj ljudi i svojoj deci od 5-6 godina daje whey. Znam da ću i ja biti u toj grupi kada postanem roditelj.

Jednostavno, nekim suplementima je opasno predozirati se, a nekim nije. Whey, aminokiseline, glutamin, bcaa - svakako ne zahtevaju nikakvu starosnu granicu.
NO rektori, sagorevači, testo busteri, razni energetski stimulansi - zahtevaju odreĂ°enu starosnu granicu i sa njima se mora biti pažljiviji.

Eto, to je moj stav po ovom pitanju.
« Poslednja izmena: Januar 10, 2011, 12:30:25 posle podne od strane Robert » Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #30 poslato: Januar 09, 2011, 11:32:43 posle podne »

Citat
Osamnaest gdina se uzima kao veštačka granica za uzimanje mnogih suplemenata.

А то нема никакве везе са пунолетством?
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #29 poslato: Januar 09, 2011, 09:30:30 posle podne »

Mislim da ti tih par meseci ne moze znaciti nista :) Meni cini da si se salio kada si nas pitao tako nesto...

Sve u Pansportu smes da pijes jer se ne radi o lekovima vec dodacima ishrani. A isto tako moras znati da ti nista od suplemenata nece cuda doneti vec ce ti poboljsati trening, oporavak, zdravlje u skladu sa ishranom i treningom.

Sto se gainera tice nemas nikakve brige naravno. Pi par puta dnevno i jedi dobro i treniraj dobro i dobices kilograme.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #28 poslato: Januar 09, 2011, 07:54:08 posle podne »

Osamnaest gdina se uzima kao veštačka granica za uzimanje mnogih suplemenata.
Ja uglavnom insistiram na tome iz razloga da momci prvo nauče kvalitetno da se hrane i tek kad to ne uspe (ali zaista ako se potrude!) onda preporučim gainer.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.122 sekundi sa 18 upita.