TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395139 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 11:42:14 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: GEJNERI - preparati za povećanje opšte telesne i mišićne mase  (Pročitano 65529 puta)
Dario1234
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #132 poslato: Jul 10, 2012, 08:46:38 posle podne »

Dakle, imaš 4 čvrsta obroka dnevno? Onda bih Super Mass uzimao 2 x 100g dnevno. Jedno serviranje nakon treninga(zajedno sa 5g kreatina), a jedno ubaciš dodatno, kao peti obrok.

Dobro. A kad ne idem u teretanu, da pijem isto 2 puta, i da li da pijem gejner dok sam u fazi punjenja sa kreatinom?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #131 poslato: Jul 10, 2012, 11:28:09 pre podne »

Dakle, imaš 4 čvrsta obroka dnevno? Onda bih Super Mass uzimao 2 x 100g dnevno. Jedno serviranje nakon treninga(zajedno sa 5g kreatina), a jedno ubaciš dodatno, kao peti obrok.
Sačuvana
Dario1234
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #130 poslato: Jul 10, 2012, 01:19:03 pre podne »

Kako uspevaš da jedeš, tj. da ukombinuješ hranu i posao? Prvo me to zanima.

Pre posla, u toku posla, posle posla i posle teretane.
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #129 poslato: Jul 10, 2012, 12:50:07 pre podne »

Stekaj kao Robert,u kutiji u kolima! :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #128 poslato: Jul 09, 2012, 09:04:06 posle podne »

Kako uspevaš da jedeš, tj. da ukombinuješ hranu i posao? Prvo me to zanima.
Sačuvana
Dario1234
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #127 poslato: Jul 09, 2012, 04:35:01 posle podne »

Neće tu nijedan od ovih gejnera napraviti presudnu razlilku. Mislim, kreatin + gejner je dobra kombinacija, ali ne bi valjalo oslanjati se samo na to. A, ako to već znaš(odnosno, ishrana je adekvatna), izbor gejnera neće napraviti neku razliku. :)

Ako moram da biram, uzeo bih Dymatize Super Mass.

Dobro... :)
 Kako mi preporucujes da pijem gejner sa kreatinom, mogao bih da stignem 3 do 4 puta nedeljno u teretanu zbog posla? :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #126 poslato: Jul 09, 2012, 04:15:02 posle podne »

Neće tu nijedan od ovih gejnera napraviti presudnu razlilku. Mislim, kreatin + gejner je dobra kombinacija, ali ne bi valjalo oslanjati se samo na to. A, ako to već znaš(odnosno, ishrana je adekvatna), izbor gejnera neće napraviti neku razliku. :)

Ako moram da biram, uzeo bih Dymatize Super Mass.
Sačuvana
Dario1234
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #125 poslato: Jul 09, 2012, 04:01:57 posle podne »

Jel mi mozete reci koji od ovih gejnera je najbolji? Pio sam Elite Mass Gainer i dobio 4kg, ali je sad dosta skup.
Nameravam kobinaciju kreatin-gejner? Visina 178, tezina 64. Hvala. :)

http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/DY419-High-protein-mega-gainer%E2%84%A2.html

http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/BI1171-Nitro-Gain.html

http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/UN1100-Gain-fast.html







Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #124 poslato: Maj 16, 2012, 09:27:53 pre podne »

Cao ekipa,imam jedno pitanje oko ove teme, pre par godina samse bas onako poprilicno ugoio,vremenom sam skidao kile vozeci bicikli,trcajuci,vezbajuci u teretani,i dosao sam do trenutnog izgleda kojim i nisam bas presrecan. Problem je u tome sto sam ja skinuo stomak ispod kog imam trbusne misice i ostalo ali sam i skinuo da kazem i svu masu sa sebe,tako da sam sad sitan,probao sam hypermass od kog sam ponovo dobio stomak i podbradak ali je masa sva spala kad sam prestao da ga pijem,sada trenutno pijem samo amino kiseline ali to nije to,cuo sam za gainer pa me interesuje da li cu se od njega u kombinaciji sa ak ugojiti da opet budem debeo ili ce to da utice vise na misice????( ovo je bili posire i podugacko)
Treba da naplravis plan treninga ishrane i suplementacije.Sama suplementacija nista nece pomoci ukoliko nemas kvalitetan trening i ishranu u kontinuitetu.U svakom slucaju na prvom mestu od suplementacije whey,pa sve ostalo.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #123 poslato: April 14, 2012, 10:38:30 pre podne »

Slazem se,pa uz njega ostalo po redosledu.
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #122 poslato: April 13, 2012, 06:58:23 posle podne »

Receno vec 1000 puta... To je vise 'pravilo' . :D
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #121 poslato: April 13, 2012, 05:05:07 posle podne »

Whey prvo, pa sve ostalo.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
ivan radoicic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #120 poslato: April 13, 2012, 04:51:04 posle podne »

mislio sam da uz amino uzmem i l arginitin? i mozda whey?
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #119 poslato: April 13, 2012, 01:19:01 posle podne »

Pa,gejner ce mozda da ti ode u salo,sve zavisi...Inace,ja bih ti predlozio da cepas Amino + Labradu V60 (PROTEIN) + neki kreatin...dovoljno je...uz kvalitetnu ishranu! :)
Sačuvana
ivan radoicic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #118 poslato: April 13, 2012, 09:36:52 pre podne »

Cao ekipa,imam jedno pitanje oko ove teme, pre par godina samse bas onako poprilicno ugoio,vremenom sam skidao kile vozeci bicikli,trcajuci,vezbajuci u teretani,i dosao sam do trenutnog izgleda kojim i nisam bas presrecan. Problem je u tome sto sam ja skinuo stomak ispod kog imam trbusne misice i ostalo ali sam i skinuo da kazem i svu masu sa sebe,tako da sam sad sitan,probao sam hypermass od kog sam ponovo dobio stomak i podbradak ali je masa sva spala kad sam prestao da ga pijem,sada trenutno pijem samo amino kiseline ali to nije to,cuo sam za gainer pa me interesuje da li cu se od njega u kombinaciji sa ak ugojiti da opet budem debeo ili ce to da utice vise na misice????( ovo je bili posire i podugacko)
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 18 upita.