TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396120 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: lamni

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 10, 2024, 06:22:11 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: SAGOREVAČI MASTI  (Pročitano 63885 puta)
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #143 poslato: Jun 10, 2011, 12:14:14 pre podne »

OK nisu oni tako loši tj i oni su ljudi... uglavnom, svaka tebi čast na izdržljivosti a ko hoće dobro da izgelda ima i da se pomuči :)
Sagorevache bih zaista preporuchila svima koji bar zele da se motivishu, prilichno brzo se vidi rezultat i energetski te pripreme za trening, posle se vec i sam navuchesh na trening tj. na sve bolji izgled tela, ono shto je izgledalo kao muchenje na pochetku, pretvara se u zadovoljstvo ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #142 poslato: Jun 09, 2011, 04:29:25 posle podne »

OK nisu oni tako loši tj i oni su ljudi... uglavnom, svaka tebi čast na izdržljivosti a ko hoće dobro da izgelda ima i da se pomuči :)
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #141 poslato: Jun 09, 2011, 01:47:27 pre podne »

A jesi primetila da neki ljudi ne žele da čuju istinu?
Kapiram da je nekima ipak bolje dati kilo zelene kafe jer je sutšina da smire spostvenu savest a ne da zapravo nešto promene u životu...
Njih mi, iskreno, nije ni zao...
Mislim, ako im se dopada tako, nek budu robovi svojih sujeta, koji nikada nece iskusiti lepotu slobode, mogucnost izbora i slatko zadovoljstvo pobeda u zivotu, postignutih SOPSTVENIM snagama...
Njima se samo nasmeshim, onako od srca, ipak su oni slaba bica kojima treba uteha jer su im zivoti ili prazni ili ispunjeni loshim mislima, zbog kojih ni ne mogu da urode plodom kao lichnosti- iz jalove zemlje obichno niche samo korov...
Na njih ne vredi troshiti ni vreme ni zivce....
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #140 poslato: Jun 08, 2011, 07:08:44 posle podne »

A jesi primetila da neki ljudi ne žele da čuju istinu?
Kapiram da je nekima ipak bolje dati kilo zelene kafe jer je sutšina da smire spostvenu savest a ne da zapravo nešto promene u životu...
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #139 poslato: Jun 08, 2011, 02:30:48 posle podne »

Oprostite shto sam odstupila od teme, no, u prichi su sadrzani principi po kojima generalno funkcionishe odnos sa ljudima kojima treba pomoc nas poznavalaca ljudskog tela i psihe...
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #138 poslato: Jun 08, 2011, 02:26:24 posle podne »

I vas dve ste sjajne, osvojile ste sve moje simpatije ovde na forumu :)
Jao, a te reklame, ne biste verovali koliko kutija antikilograma i zelene kafe prodam u toku dana, strashno, devojke i zene koje dolaze sa nadom da ce tako neshto postici.....
A ja kao pokvarena plocha ponavljam im da je to samo pomoc pri mrshavljenju, da rezultate daju fizichka aktivnost, kvalitetna ishrana, unos technosti... kao ova pricha o sagorevachima, bash tako, veruju da je to most do uspeha a to je samo ona ograda za koju se drzish dok prelazish....
Najbolji mi je momenat kad me gledaju u ochi dok pricham, probudjene u jednom trenutku, sa razbijenom iluzijom koju im je pink servirao, i naravno, kad mi se zahvale :)
A ono shto mi daje ludachku motivaciju na poslu su pacijenti koji se iznova vracaju, puni poverenja jer sam jedna od retkih koja ih saslushala, postavila gomilu pitanja da bih shvatila pravu prirodu problema (koje oni chesto nisu ni svesni), i onda iskreiram svaki put individualni program za svaki problem- bili u pitanju hemoroidi ili mrshavljenje, nebitno- i ona pricha "jednom si mi pomogla, verujem ti" ili "ti si prva koja je shvatila u chemu je problem"- zadovoljni ljudi a ti si posrednik do njihovog zadovoljstva, fantastichan osecaj :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #137 poslato: Jun 08, 2011, 11:31:40 pre podne »

Verovatno su te dve tabletice na neki način predozirale..
imaš sjajn stav prema vežbanju i drago mi je da si sa nama na forumu :)
ljudi od tebe mogu puno da nauče...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #136 poslato: Jun 08, 2011, 11:25:18 pre podne »

80% ljudi doživljava sagorevače kao prečicu, a ne kao dodatak i sa tim se borim svakodnevno objašnjavajući :) 
drugo, naše reklame za sagorevače nemaju tekst tipa " za samo 14 dana toliko i toliko manje kg" ;) 

najviše mi je žao mršavih,mršavih devojaka koje se pate sa sagorevačima.... koliko iskrivljena slika o sebi... :(
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #135 poslato: Jun 07, 2011, 07:59:53 posle podne »

Oooo, pa napravila sam ja studioznu analizu svega shto sam unela u svoj organizam, kofein mi je bio poznat kao stimulator CNS i diuretik, ne mogu da se probudim bez kafe uostalom :)
Da ne ponavljam ovde ono shto svi znamo, kako shta deluje i shta shiri bronhije, shta ubrzava rad srca a shta su antioksidansi i bla bla u sastavu sagorevacha, stici cemo do krebsovog ciklusa ;D
Kad sam shvatila da se osecam jaaako umorno posle 2 sagorevacha dnevno, i da sam "povukla i potegla" vishe nego shto  treba (a i bez njih imam snage i volje), onda sam smanjila dozu, jer nije sve trening, treba imati snage i koncentracije za posao posle toga- osobito kad imash odgovornost farmaceutskog tehnichara koji izdaje lekove i daje savete u vezi zdravlja choveka. Posmatrati sebe i sopstvene reakcije tela i mozga na svaki preparat, usporiti ili ubzati kada je to potrebno- verujem da se tako stiche uslov za konstantnu volju za treningom, a sa druge strane ostajesh funkcionalan i na drugim poljima- dakle, smanjuje se verovatnoca da ce doci do nezadovoljstva ili premora. Brzi rezultati su ok kad je u pitanju takmichenje, rekreativcu bih preporuchila da se upravo ovako postavi....

svaka cast,veoma lepo receno :)
Hvala :) kad mi to kaze jedan autoritet, verujem da sam na pravom putu :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12809


Never give up!

« Odgovor #134 poslato: Jun 07, 2011, 02:01:36 posle podne »

Oooo, pa napravila sam ja studioznu analizu svega shto sam unela u svoj organizam, kofein mi je bio poznat kao stimulator CNS i diuretik, ne mogu da se probudim bez kafe uostalom :)
Da ne ponavljam ovde ono shto svi znamo, kako shta deluje i shta shiri bronhije, shta ubrzava rad srca a shta su antioksidansi i bla bla u sastavu sagorevacha, stici cemo do krebsovog ciklusa ;D
Kad sam shvatila da se osecam jaaako umorno posle 2 sagorevacha dnevno, i da sam "povukla i potegla" vishe nego shto  treba (a i bez njih imam snage i volje), onda sam smanjila dozu, jer nije sve trening, treba imati snage i koncentracije za posao posle toga- osobito kad imash odgovornost farmaceutskog tehnichara koji izdaje lekove i daje savete u vezi zdravlja choveka. Posmatrati sebe i sopstvene reakcije tela i mozga na svaki preparat, usporiti ili ubzati kada je to potrebno- verujem da se tako stiche uslov za konstantnu volju za treningom, a sa druge strane ostajesh funkcionalan i na drugim poljima- dakle, smanjuje se verovatnoca da ce doci do nezadovoljstva ili premora. Brzi rezultati su ok kad je u pitanju takmichenje, rekreativcu bih preporuchila da se upravo ovako postavi....

svaka cast,veoma lepo receno :)
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #133 poslato: Jun 07, 2011, 12:51:48 posle podne »

Oooo, pa napravila sam ja studioznu analizu svega shto sam unela u svoj organizam, kofein mi je bio poznat kao stimulator CNS i diuretik, ne mogu da se probudim bez kafe uostalom :)
Da ne ponavljam ovde ono shto svi znamo, kako shta deluje i shta shiri bronhije, shta ubrzava rad srca a shta su antioksidansi i bla bla u sastavu sagorevacha, stici cemo do krebsovog ciklusa ;D
Kad sam shvatila da se osecam jaaako umorno posle 2 sagorevacha dnevno, i da sam "povukla i potegla" vishe nego shto  treba (a i bez njih imam snage i volje), onda sam smanjila dozu, jer nije sve trening, treba imati snage i koncentracije za posao posle toga- osobito kad imash odgovornost farmaceutskog tehnichara koji izdaje lekove i daje savete u vezi zdravlja choveka. Posmatrati sebe i sopstvene reakcije tela i mozga na svaki preparat, usporiti ili ubzati kada je to potrebno- verujem da se tako stiche uslov za konstantnu volju za treningom, a sa druge strane ostajesh funkcionalan i na drugim poljima- dakle, smanjuje se verovatnoca da ce doci do nezadovoljstva ili premora. Brzi rezultati su ok kad je u pitanju takmichenje, rekreativcu bih preporuchila da se upravo ovako postavi....
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #132 poslato: Jun 07, 2011, 12:28:56 posle podne »

ono što se oseti (vidi) kod većine sagorevača  je definitivno smanjenje apetita, više snage za trening, izbacivanje viška vode iz organizma...
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #131 poslato: Jun 07, 2011, 12:16:23 posle podne »

Mato topi trening i ishrana a ne sagorevači (shvatam da je ovo paradoksalno :)).. oni su tu baš za ono za šta ih ti koristiš
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #130 poslato: Jun 06, 2011, 01:24:13 posle podne »

ja sam jedno vreme stvorila i "psihičku zavisnost" od sagorevača jer mi trening bez njih više nije pravi "trening"....  znam da se to i mnogima dešava ( ne mislim na tvoj slučaj ) - pa je i to jedan od razloga zašto s vremena na vreme preporučujem pauzu.

drugo, telo je genijalno stvoreno i vrlo brzo se adaptira na sve...  a ove tvoje doze su stvarno razumne i ok
intenzivan dvochasovni trening neminovno daje rezultate, sagorevache posmatram kao neshto shto mi da malo snage da bi izvukla maximum iz sebe- a to shto tope masti im je velika prednost! ;D
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #129 poslato: Jun 06, 2011, 11:30:51 pre podne »

ja sam jedno vreme stvorila i "psihičku zavisnost" od sagorevača jer mi trening bez njih više nije pravi "trening"....  znam da se to i mnogima dešava ( ne mislim na tvoj slučaj ) - pa je i to jedan od razloga zašto s vremena na vreme preporučujem pauzu.

drugo, telo je genijalno stvoreno i vrlo brzo se adaptira na sve...  a ove tvoje doze su stvarno razumne i ok
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.128 sekundi sa 18 upita.