TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 01:55:15 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: INFERNO  (Pročitano 9214 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #50 poslato: Jul 22, 2009, 09:53:36 posle podne »

Kao sto smo vec napomneuli, vrlo je jednostavno sa kofeinom, sto vise navikavate telo na njega t.j. sto ga vise unosite to ce ono biti intolerantnije na njega, tako da svima savetujem da unose u sto manjim kolicina, tako da onda kada "stvarno treba" pred trening, kada nemate bas volje, kada ste pospani, umorni, popijete normalnu kolicinu i osecacete dejstvo...
Isto je kao i sa hranom, mozda nije lako za one koji su navikli ali vredi... ukoliko nije vec kasno t.j. ako ga vec godinama ne unosite u velikim kolicinama :)

hteo si verovatno da kažeš da organizam postaje tolerantniji na kofein i da nam zato trebaju sve veće doze... tako je sa svim stimulatorima nervnog sistema od droga do kafe...
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #49 poslato: Jul 21, 2009, 12:11:35 posle podne »

Kao sto smo vec napomneuli, vrlo je jednostavno sa kofeinom, sto vise navikavate telo na njega t.j. sto ga vise unosite to ce ono biti intolerantnije na njega, tako da svima savetujem da unose u sto manjim kolicina, tako da onda kada "stvarno treba" pred trening, kada nemate bas volje, kada ste pospani, umorni, popijete normalnu kolicinu i osecacete dejstvo...
Isto je kao i sa hranom, mozda nije lako za one koji su navikli ali vredi... ukoliko nije vec kasno t.j. ako ga vec godinama ne unosite u velikim kolicinama :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #48 poslato: Jul 20, 2009, 05:58:39 posle podne »

ok ako ti ne prija... ima ljudi kojima stvarno ne prija ta doza kofeina... ja da ih popijem 6 ne bi mi bilo nista :)

dakle samo ishrana i redovni treninzi a pre treninga 2 kapsule charge-a da te malo pokrene pre treninga i ubrza metabolizam i sagorevanje masti
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #47 poslato: Jul 20, 2009, 11:30:51 pre podne »

Povecao sam dozu Charga na 4 i ne valja zimi sve previse kofeina,nastavljam sa 2.
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #46 poslato: Jul 16, 2009, 09:02:35 posle podne »

Hvala za savet malo sam u dilemi ali probacu i jedno i drugo (neko vreme 2 ako ne vidim neke rezultate onda 4).
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #45 poslato: Jul 16, 2009, 08:23:46 posle podne »

Nije samo zbog logike oni kazu i za kre-alkalyn da pijes 2 tablete a svi savetuju 4.Zato sam i pitao a ono imam potrebu (salo),a kofein mi ne smeta izbacio sam kafu i guaranu tako da necu da se predoziram  :D Hvala.

Na samoj kutiji Kre-Alkalyna postoji dve preporuke za uzimanje,a to je jedna
pre i jedna tableta posle treninga-za pocetnike i rekreativce,dok za redovne vezbace
vazi preporuka od dve pre i dve posle treninga.Naravno,vecina se zbog finansija opredeli
za pocetnicku,ali je ona isuvise slaba za prosecnog redovnog vezbaca.
Ali dosta o njemu u ovoj temi.

A sto se tice Charga,ako pogledas recimo preporucenu upotrebu za Unidyne ili Dymaburn
koji su u rangu sa njim,videces da su manje -vise slicnoga sastava i da je preporucena
upotreba za njih 4 kapsule dnevno.

A neretko je pojava da proizvodjac stavi duplu preporuku ili nesto slabiju preporuku za
uzimanje,kako bi onome ko se slabije razume,delovalo da ce za iste pare da dobije dosta vise.
Ja od prvoga dana prodaje Charga u YBC-u svima preporucujem 4 kapsule dnevno.
Naravno,na tebi je da odlucis kako ces i koga poslusati.
« Poslednja izmena: Jul 16, 2009, 08:27:58 posle podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #44 poslato: Jul 16, 2009, 06:36:09 posle podne »

Sredio sam ishranu prilicno jedino jos ne uspevam da napravim 4-5 obroka jer nemam vreme,3 imam sigurno pa ako nista uzecu neki Whey da zameni ono resto.Uzimacu za sad 2 pa kasnije cu da vidim.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #43 poslato: Jul 16, 2009, 01:55:47 posle podne »

Jel da povecam dozu Charga na 4 dnevno,malo mi je nelogicno da ima za 2 meseca?
Ako budes vodio racuna o ishrani,2 pre treninga su ti dovoljne
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #42 poslato: Jul 16, 2009, 12:21:20 posle podne »

Nije samo zbog logike oni kazu i za kre-alkalyn da pijes 2 tablete a svi savetuju 4.Zato sam i pitao a ono imam potrebu (salo),a kofein mi ne smeta izbacio sam kafu i guaranu tako da necu da se predoziram  :D Hvala.

Sto se tice kre-alkalyna neki piju i 6 dnevno (ja) ali nije stvar u tome sta i kako drugi piju.Ti moras videti sta tebi odgovara to jest tvom telu a za to je potrebno vreme.Ne srljaj uzimajuci duple doze samo zato sto neko to drugi radi jer nije ni to bas dobro a mozda je u tvom slucaju totalno nepotrebno.
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #41 poslato: Jul 16, 2009, 12:07:40 posle podne »

Nije samo zbog logike oni kazu i za kre-alkalyn da pijes 2 tablete a svi savetuju 4.Zato sam i pitao a ono imam potrebu (salo),a kofein mi ne smeta izbacio sam kafu i guaranu tako da necu da se predoziram  :D Hvala.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #40 poslato: Jul 16, 2009, 11:23:46 pre podne »

Možeš, ako nisi zadovoljan efektom koji daju 2 kapsule.

Preporuka je NE više od 4 dnevno, tako da ti možeš da ubaciš 2 ujutru i 2 pre treninga, ali SAMO ako za to misliš da ima potrebe, a ne vodeći se time da li ima logike da pakovanje traje 2 meseca.

Ne znam kako podnosiš kofein jer na 4 kapsule imaš 600 mg istog...
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #39 poslato: Jul 16, 2009, 10:55:31 pre podne »

Jel da povecam dozu Charga na 4 dnevno,malo mi je nelogicno da ima za 2 meseca?
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #38 poslato: Jul 14, 2009, 03:05:56 posle podne »

Pa vidimo se onda ovih dana... i kao sto rekoh tvoja ishrana definitivno zahteva da bude potpomognuta visokoproteinskim preparatom

A nemoj da te Monika plasi,jako je fina inace a ova ribica je cisto da ti otera malo tu fobiju ;)
Sačuvana
Be Happy!!!
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #37 poslato: Jul 14, 2009, 11:30:04 pre podne »

Neznam dal smem da ostanem u ovu temu Monika me uplasila  :'(

Mora da bude rezultata promenio sam sve navike za 180 stepeni,mada jos je rano ali ne zurim ja nigde jos sam mlad  :D
Dolazim za neki dan da uzmem Whey da potpomognemo malo!
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #36 poslato: Jul 14, 2009, 08:19:33 pre podne »

Kao sto sam ti vec i rekla juce,razumem te po pitanju ribe jer i ja je malo nerado jedem,jednostavno su mi neki drugi izvori proteina ukusniji (meni licno),i zato je bolje sto si se obezbedio Omega 3 kapsulama...
Uostalom sada kad si vec uzeo sagorevac i ostalo i dao novac za to ne bi bilo fer da to ne ispratis sredjenom ishranom i kvalitetnim treninzima.Ali koliko sam juce mogla da primetim ozbiljno si poradio na resavanju tog problema tako da ce biti rezultata sigurno ;) ...Samo budi uporan i istrajan,pa nam javljaj kako napredujes
Sačuvana
Be Happy!!!
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.095 sekundi sa 17 upita.