TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 10:19:09 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: INFERNO  (Pročitano 9212 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #20 poslato: Jul 12, 2009, 04:01:53 posle podne »

ako nemaš problema sa srcem, krvnim pritiskom, ako su ti hormoni u redu, i ako ozbiljno treniraš i hraniš se kako treba - definitivno cuts... :)
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #19 poslato: Jul 12, 2009, 03:59:22 posle podne »

Od ASS-a se plasim priznajem.Idem sutra da kupim AC da razbijem predrasude  :D uradicu neke slike pre koriscenja i posle pa ce da vidimo rezultate.Kazite mi dal treba da radim i rezultate (krvnu sliku,trigleciridi,bela krvna zrnca,hdl) ;D Salim se nemojte da me osujete paljbom...

Poenta je bila da vidim koji bolje radi od ovih aktuelnih pa mi pao napamet Inferno jer je noviji ali vidim da svi hvale AC i za mene je to dovoljno.Imam velikih problema sa ishranom pa zato trazim najdelotvorniji sagorevac ali necu to u ovoj temi posto sam to pokrenuo u temi ishrana.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #18 poslato: Jul 12, 2009, 02:45:53 posle podne »

Nije do cutsa nego do broja tableta :) Cuts, Flex, Pak... isto mu dodje ;D
Ali kao sto Monika rece, tu smo da razbijemo predrasude...
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #17 poslato: Jul 12, 2009, 02:28:27 posle podne »

Brate ljudi se od testa ne plase a vi se plasite od AC....kazem ja ....Animal cuts new generation nano mega ultra anabolic activator...svasta moze bude....ali ima svojih posledica naravno  :D :D ;D ;D
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #16 poslato: Jul 12, 2009, 02:03:21 posle podne »

Jedna ispravka Hidrocuts ne Xenadrin,u pravu si sto se tice mirne diskusije cenim znanje i Maxx-a i Ognjena i nemam nista protiv Animal Cuts-a samo vidim da ostali sagorevaci imaju vise kritika pozitivnih nesto i negativnih zavisi od coveka dok Animal nema bas neku kampanju,vrlo je moguce da ja gresim.Lipo-6 je bio najbolji sagorevac tri godine za redom cena im je skoro ista a lipo se pije 2 tablete dnevno a Animal 9 king size(jednom sam ih bukvalno pojeo smrvio i pojeo hteo sam da izbljujem dusu  :))i onda sam dosao do nekog zakljucka da ako ako su preparati slicni bolje je da pijes manje nego vise tableta,dobro to za jetru sam malo preterao ali treba biti pazljiv.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #15 poslato: Jul 12, 2009, 01:30:06 posle podne »

ljudi su zastrašeni od ove priče sa Muscletech Hydroxycut-om i normalno je da se razvija odreĂ°ena doza straha iako zaista verujem da ta priča uopšte nije nastala zbog štetnosti samog sagorevača koji je godinama jedan od najtraženijih i najhvaljenijih sagorevača...

što se Animal Cuts-a tiče, sećam se kad sam ga ja pila prvi put...  nije uopšte prijatno videti da moraš da popiješ 9 tableta odjednom, tako da mogu da razumem neku odreĂ°enu vrstu straha koja se može razviti kod početnika... i još ako se ta priča poveže sa Hydroxycut-om, kod početnika nastaje totalna zbrka i frka...

ali smo mi tu da razbijemo predrasude koje vladaju i damo argumente... pa na kraju krajeva, Maxx, Ognjen i ja smo takoĂ°e korisnici svih suplemenata....  mene jednako zanimaju dešavanja iz ove priče kao i ostale članove foruma...

Maxx zaista ima veliko znanje koje treba ceniti, Ognjen je sportista sa visoko zapaženim rezultatima i iskustvom u sportu, stoga bih vas samo zamolila za mirnu diskusiju, za šta ovaj forum i treba da služi.

 
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #14 poslato: Jul 12, 2009, 11:51:57 pre podne »

Evo ovako da pojasnim jesam nov na forumu ali ne bas i u rekreativnom sportu.To sam rekao iz razloga posto u zadnje vreme svi pricaju kako su preparati ispitani,provereni(na uzorku od 20 coveka),a to pricaju uglavnom kompanije koje proizvode i prodaju svoje proizvode sto je logicno,pa onda se desi slucaj sa xenadrin-om sa ozbiljnim posledicama i onda kazu na forumu nemoj da pijes ili prestani,vrati preparat a mi cemo tebi pare!Nije mi za pare vise mi stalo do zdravlja ali sta cemo sa onima koji ne prate forume nego samo prate sta se desava u krugu teretane.Meni je lik prodao Zenatrim u 16 god u svojoj teretani a nije me ni upozorio da to sadrzi efedru,mogao je bar da pita kakvo mi je zdravlje mozda imam visok pritisak!Ali da ne duzim pio sam Animal ali ne dovoljno dugo mislim da je preterano toliko tableta i eto ima ovde iskusnih ljudi,sampiona i raznih sportista pa sam prvashodno hteo da vidim dal je neko koristio INFERNO i dal ga preporucuje posto je aktuelan u inostranstvo i dao sam neka svoja zapazanja u vezi ovih preparata sta sam pio.Ljudi su mi odgovorili kao sto sam rekao probacu Charge ako ne deluje preci cu na Animal.

Odgovor upucen MAXX-u

ps:Sto se ti ljutis na mene da te ne placaju mozda  :D
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #13 poslato: Jul 12, 2009, 11:43:51 pre podne »

Pa i iz mog posta jasno moze zakljuciti poentu i shvatiti da je predrasuda u pitanju, i naravno da ne mislim da ne treba ljudima razbijati te predrasude ali jednostavno mi je pristup malo cudniji, jer 99% ljudi nece znati to da objasne nego "im je neko rekao" ili su pogresno informisani...

Ali O.K., necemo se svadjati... nije mi briga sto pitas, nisam to ni napisao, nego sam samo odgovorio na tvoje pitanje, a ako je to uvredljivo, onda izvini... i resena stvar... videcemo sta ce on napisati
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #12 poslato: Jul 12, 2009, 09:50:07 pre podne »

Sta je tebe kod djavola briga zasto ja njega to pitam!?!? Ako pitam sigurno znam zbog cega pitam, i nije tvoje da potpuno nepozvan to komentarises, jos manje da mi govoris sta sam ja trebao da uradim.
To sto je "predrasuda uvek bilo i bice" nikako ne znaci da predrasudama i neznanju treba povladjivati, pravdati ih i prelaziti preko njih - a tvoj pristup upravo to cini. Neznanje i predrasude se najefikasnije prevazilaze ako ih precizno identifikujes i onda objasnis sta je istina. U suprotnom sve ostaje u magli i sa dosta prostora za jos svakakve "interpretacije". Zato sam pitao i insistirao da covek konkretno kaze zasto ce (po njegovom misljenju) saka tableta ostetiti jetru - jer to je jedna strahovito ozbiljna tvrdnja i ozbiljna stvar, i ako se ispostavi da je lupao napamet (kao sto ce se sigurno ispostaviti), onda za njega sledi dvostruka korist: 1) dobice pravu informaciju i nece vise biti u zabludi, i 2) naucice da o tako ozbiljnim stvarima ne treba lupati napamet, pogotovo ne javno.
Na kraju, naravno da itekako imam u vidu da je ovo forum, i to je upravo i razlog sto ovoliko pisem o tome, posto to tesko da bih radio samo za jednog clana. Dakle, upravo zato sto je ovo forum mora se misliti i na desetine i stotine drugih koji ce ovakvu jednu tvrdnju procitati, i ako ne bude precizno razjasnjeno i odlucno demantovano mogu pomisliti da u tome ima istine. O tome se radi.

Dakle, bilo bi stvarno dobro da sasa037 kaze zasto ce  od sake tableta "otici jetra u onu stvar" ...? Ko zna, mozda covek zna nesto sto ja ne znam, uvek sam otvoren za mogucnost da naucim nesto novo...
« Poslednja izmena: Jul 12, 2009, 10:04:35 pre podne od strane MAXX » Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #11 poslato: Jul 12, 2009, 09:06:15 pre podne »

Hmm, cemu takav "ton" i obracanje... i mani me tih fora "da te ja ucim", odgovorio sam normalno na pitanje (jeste, bilo je upuceno Sasi, ali na ovom forumu svi zajedno ucestvujemo u "konverzaciji", ako ces dialog, trazi mu skype  :D), pa sta, kao da sam te napao... pogresno si protumacio...

Pa ako znas sta onda pitas... zasto insistiras da ti on odgovori, zadovoljava te da "ponizavas" ljude, jer ne vidim svrhu pitanja ako znas sta ce da ti odgovori?

Mogao si lepo da napises da su to predrasude, obrazlozis i to je to... Jer ovakvih pitanja, predrasuda ce biti milion i sada i u buducnosti, ne mozes ti ispraviti krivu Drinu... kad bi svi sve znali, forum ne bi ni imao svrhu
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #10 poslato: Jul 12, 2009, 08:34:12 pre podne »

Prvo, nisam pitao tebe. Ne treba ti da me ucis jer dugi niz godina radim sa ljudima i dobro znam odakle potice to sto on kaze. Upravo se i radi o tome da ljudi bez ikakvog znanja dozvoljavaju sebi da iznose tvrdnje o tako izuzetno ozbiljnim stvarima kao sto je ostecivanje jetre i slicno - i na taj nacin jos dalje sire ionako velike predrasude.
Dakle, ocekujem odgovor od sasa037 - pa da onda jednom zauvek rascistimo sa tom neverovatnom predrasudom o tabletama i jetri.
« Poslednja izmena: Jul 12, 2009, 08:38:28 pre podne od strane MAXX » Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #9 poslato: Jul 12, 2009, 08:16:44 pre podne »

Maxx: sta ocekujes od ljudi koji nisu u toj prici... Ja mislim da bilo ko nije upucen misli to... Pa i meni se smuci kada vidim 7,8 tableta koliko vec ima u animal flexu...

A pogotovo sto se zna da obicni lekovi iz apoteke uglavnom imaju neku vrstu nus pojava i da stete jetri... Onda ljudi misle da je to isto...
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #8 poslato: Jul 12, 2009, 07:19:15 pre podne »

Pozdrav svima,nov sam na forumu pa nisam mnogo pratio desavanja ovde.Zanima me kakav je INFERNO preparat normalno sa korigovanom ishranom i sve pratecim stvarima.Na pretragu nisam video da je mnogo puta pominjan pa reko da pitam direktni.Koristio sam ranije neke sagorevace poceci od Zenatrim-a (ubedljivo najaci ali ga nema vise),l-carnitin(davno to bese),animal cuts(ekstra ali previse tableta ce da ode jetra u onu stvar  :D) i lipo-6 ali on mi nesto ne funkcionise.Eto to je to pa ako neko ima iskustva sa ovim preparatom ili ako moze da uporedi ako ima bolji bio bih mu zahvalan.

Zasto mislis da ce od "previse tableta" u Animal Cuts-u da ti "ode jetra u onu stvar" ? Koje bi bilo konkretno, precizno objasnjenje odnosno razlog da se to desi?
« Poslednja izmena: Jul 12, 2009, 08:06:41 pre podne od strane MAXX » Sačuvana
marijankab
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53


« Odgovor #7 poslato: Jul 11, 2009, 07:09:06 posle podne »

Pa ako ne bude rezultata uz sve to mislim da onda gresisi ili u ishrani ili treningu.....
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #6 poslato: Jul 11, 2009, 04:31:22 posle podne »

Uzecu Charge pa cu da vidim kakvi su rezultati za 2 meseca uz korigovanu ishranu ako ne vidim promene preci cu na Animal.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 17 upita.