TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395161 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 06:02:31 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta kupiti ? (proizvodi)  (Pročitano 19478 puta)
Roky
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #24 poslato: Avgust 17, 2009, 03:42:04 posle podne »

Kako spremate taj pirinac?  ???
Sačuvana
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #23 poslato: Avgust 16, 2009, 08:21:04 posle podne »

ako enko ozbiljno radi tesko da moze da trenira i hrani se u fullu...evo ja preko leta jedva da stignem u gym i da pojedem ensto kvalitetno...ali sta je tu je,radim ko konj ali cu zato biti srazmerno nagradjen  :) :) :) :)
A Ognjena ne mozemo porediti sa nama....on decko ima jako ozbiljne ambicije i ceo se posvetio sportu....to treba da cenimo...
Sačuvana
Nikolic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348


« Odgovor #22 poslato: Avgust 16, 2009, 08:13:53 posle podne »

Ne optuzujte me za dz  ;D, rekao sam da je svakako bolje sto svezije i da kada je moguce treba to ispostovati... Nece faliti nista tvom pirincu, ali je svakako bolja varijanta "sada za sada" jer ce biti kvalitetniji obrok i pre svega ukusniji... jasno je meni sta pricate, naravno da je tesko to sve... i sta me prozivate, pa ako ja pored 3 treninga dnevno (i dok je skola trajala i skole) mogu da napravim sam sebi rucak (i dorucak, veceru, uzinu i td), onda to samo znaci da ste lenji, hahaha

Znamo mi svi da je najbolje sveze. Kad si vec spomenuo pirinac, aj mi kazi dali je normalno da kuvam po sto grama pirinca i da stojim po pola sat pored sporeta i to ujutru pa ponovo posle treninga, da bi bilo sveze. I ako postoji neko ko to radi on po meni nije norm.... Opet ti kazem ti zaradjujes i zivis od ovoga pa mozes a i moras da mu se posvetis maksimalno. A to kad kazes da smo lenji sigurno mislis da smo besposleni po ceo dan i da imamo sponzore koji nam daju pare a mi samo trebamo da jedemo i bildujemo. E pa nije tako, i ja idem u skolu tj. studiram plus sam i letos radio neke poslove kako bi zaradio koji dinar, tako da nisi u pravu ;)
« Poslednja izmena: Avgust 16, 2009, 11:28:40 posle podne od strane Nikolic » Sačuvana
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #21 poslato: Avgust 16, 2009, 08:07:01 posle podne »

ja pirinac kada skuvam,a jedem ga kasnije,drzim u vodi...ako se rzi na vazduhu ili u frizideru dobije se onaj skoreni pirinac odgore  :( :(...tako da ja svoj skuvam ujutru i drzim ga u vodi i samo ga vadim..... ;) ;) :) :) uz svaki cvrst protein treba jesti i kvalitetan UH..
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #20 poslato: Avgust 16, 2009, 07:01:45 posle podne »

Ne optuzujte me za dz  ;D, rekao sam da je svakako bolje sto svezije i da kada je moguce treba to ispostovati... Nece faliti nista tvom pirincu, ali je svakako bolja varijanta "sada za sada" jer ce biti kvalitetniji obrok i pre svega ukusniji... jasno je meni sta pricate, naravno da je tesko to sve... i sta me prozivate, pa ako ja pored 3 treninga dnevno (i dok je skola trajala i skole) mogu da napravim sam sebi rucak (i dorucak, veceru, uzinu i td), onda to samo znaci da ste lenji, hahaha
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #19 poslato: Avgust 16, 2009, 06:18:11 posle podne »

Slzem se u potpunosti. Jos kad bi morao svaki obrok da spremam posebno, tacno bi sve ovo batalio, i to odmah. Jedemo po 6-7 puta dnevno, tj. na svaka 2-3 sata. Sto znaci cim jedes jednom opet spremaj sledeci obrok, i tako u krug, pa nismo valjda toliko ludi. Ja ne znam i tako smo previse optereceni svim ovim stvarima, pa nam jos i to fali. Ognjene ti za razliku od nas zaradjujes od sporta, a mi osim neke licne satisfakcije i nekog zdravog zivota nemamo nista vise.

Tako je lave!!! X2 sve sto si napisao!!!   :D :D :D
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Nikolic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348


« Odgovor #18 poslato: Avgust 16, 2009, 05:38:18 posle podne »

Slazem se u potpunosti. Jos kad bi morao svaki obrok da spremam posebno, tacno bi sve ovo batalio, i to odmah. Jedemo po 6-7 puta dnevno, tj. na svaka 2-3 sata. Sto znaci cim jedes jednom opet spremaj sledeci obrok, i tako u krug, pa nismo valjda toliko ludi. Ja ne znam i tako smo previse optereceni svim ovim stvarima, pa nam jos i to fali. Ognjene ti za razliku od nas zaradjujes od sporta, a mi osim neke licne satisfakcije i nekog zdravog zivota nemamo nista vise.
« Poslednja izmena: Avgust 16, 2009, 11:21:23 posle podne od strane Nikolic » Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #17 poslato: Avgust 16, 2009, 03:16:20 posle podne »

Nista nece faliti pirincu koji je spremljen danas za sutra...  ;)
Kao ni skuvanoj junetini ili pilecem mesu, pecenoj ribi i da ne nabrajam vise... A da se ja svaki dan pecem pored rerne, cistim ribu i td. ne pada mi na pamet, jer mi je i ovo prevelika obaveza, a kamo li da svaki dan to radim...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #16 poslato: Avgust 16, 2009, 03:11:48 posle podne »

Kada god postoji sansa treba sto je svezije moguce jesti takvu pripremljenu hranu... Nemojte zbog lenjosti praviti danas za sutra... Iako stoji u fridzu gubi se na vrednosti... Nista se ne moze porediti sa svezim... ako nista, zbog ukusa...

Jeste tesko i komplikovano, i ponekad zamorno i smorno, ali vredi...
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #15 poslato: Avgust 16, 2009, 12:41:15 posle podne »

zavisi koja hrana i gde je držiš.. ali svakako da se bnajviše gubi načinom obrade...
Sačuvana
Nikolic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348


« Odgovor #14 poslato: Avgust 14, 2009, 12:08:41 pre podne »

Da li se gubi na nutritivnoj vrednosti hrane ako se ona priprema ujutru, a konzumira u vecernjim satima?
Naravno da ne. Svi mi spremamo hranu za nekoliko dana, inace bi po ceo dan samo to radili :D
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #13 poslato: Avgust 13, 2009, 09:49:52 posle podne »

Ne verujem, mislim zasto bi se bilo sta izgubilo? Ja isto tako radim, doruckujem, pa onda ispecem ribu i skuvam meso i pirinac i to skuvam da ima za 2 dana posto me mrzi da svaki dan spremam hranu... Cuvas hranu u fridzu i cao zdravo...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
aleksandar89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52

« Odgovor #12 poslato: Avgust 13, 2009, 09:44:23 posle podne »

Da li se gubi na nutritivnoj vrednosti hrane ako se ona priprema ujutru, a konzumira u vecernjim satima?
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #11 poslato: Avgust 13, 2009, 06:50:50 posle podne »

Jedno od ,da XD

a jos jaci je frape od ova dole3 pomenuta xD
Sačuvana
chiller
Gost
« Odgovor #10 poslato: Avgust 13, 2009, 04:46:04 posle podne »

cokoladno mleko je najbolje pice na svetu,a vi pricajte sta hocete :P
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 17 upita.