TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 08:10:45 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: hrana u vojsci  (Pročitano 10936 puta)
Kitanovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 179


« Odgovor #45 poslato: Decembar 24, 2009, 05:09:39 posle podne »

zavisi na kom si mestu u vojsci...ja sam bio u komandi i niko me nije proveravao...a imao sam kljuceve od magacina xixixi...tako da smo kod ortaka u pozarevcu napunili dva zamrzivaca s cajnama i td...a i staresine su bile do 3h u zgradi posle nigde nikog...meni je vojska prijala iskreno...studenske zurke u gradu i slicno svake veceri...
Sačuvana
mauzer
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 450

« Odgovor #44 poslato: Decembar 24, 2009, 10:08:41 pre podne »

danas nije rat,pa opet smo srecniako imamo sta da jedemo(u vojsci),stanje za plakanje :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #43 poslato: Decembar 23, 2009, 11:30:03 posle podne »

Ma sve je to stvar ukusa ko je sta voleo,ali nije ba da se puno moglo i birati.Bili smo sretni sto smo u nekim trenutcima uopste i imali sta jesti.
Sačuvana
mauzer
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 450

« Odgovor #42 poslato: Decembar 22, 2009, 07:49:17 posle podne »

Ali oni odresci su bili genijalni!Pasulj svakodnevnica a taj rizi bizi je dezert!!!:)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #41 poslato: Decembar 19, 2009, 01:10:11 posle podne »

Vidis druze ja sam rizi bizi obozavao (grasak,pirinac i meso) bolji mi je bio od pasulja definitivno.Mada dosadi i to ako se jede cesto.
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #40 poslato: Decembar 19, 2009, 12:19:50 posle podne »

Mnogo ovo zavisi i u kakvoj situaciji sluzis.Ja sam bio na ratistu pa sam u rovu jeo..e to je vec zeznuto.
Pa na to sam mislio. SDO stalno jos molis boga da bar bude pasulj u konzervi. Meni je onaj rizi-bizi njihov bio uzas.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #39 poslato: Decembar 19, 2009, 12:54:50 pre podne »

Meni je u tim trenutcima (kada smo i imali vremena za jelo)  bilo sve nekako s nogu...a kako i ne bi.Tada se pazilo na neke druge stvari i najmanje se mislilo o jelu.Ali to je neka druga prica o kojoj nerado pricam.
Sačuvana
mauzer
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 450

« Odgovor #38 poslato: Decembar 19, 2009, 12:21:10 pre podne »

u iole disciplinovanoj jedinici,kada naredjeni zavrsi jelu je kraj,dobro ratno stanje je drugo tu se ne vodi o tome racuna.Zoltane pohvaljujem tvoj doprinos! :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #37 poslato: Decembar 18, 2009, 11:25:13 posle podne »

Mnogo ovo zavisi i u kakvoj situaciji sluzis.Ja sam bio na ratistu pa sam u rovu jeo..e to je vec zeznuto.
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #36 poslato: Decembar 18, 2009, 07:42:52 posle podne »

Mauzer nisi rekao koga pitas  ;) a to sto staresina zavrsi jelo za 2 min to je njegova stvar jer po pravilu nemaju prava da te dizu dok ne zavrsis jelo a ti nemas prava da jedes 3 sata,to je isto kao kad golman ispucava loptu a njegov tim vodi na sudiji je da proceni dal previse odugovlaci ili ne  :)

E sad sve je ovo off ali pominje se hrana pa je pola pola  ;D
Sačuvana
mauzer
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 450

« Odgovor #35 poslato: Decembar 18, 2009, 07:37:00 posle podne »

Topao savet!Kada dodje do obroka,jedi sto pre to bolje,jer moze da se desi da pretpostavljeni zavrsi za 2 min obrok a da ti nisi ni okusio,tako da nemoj mnogo da mislis.Kod nas regruti se zapricaju pa ostanu gledni!Gde sluzs?
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #34 poslato: Decembar 18, 2009, 06:26:59 posle podne »

Ne vidim svrhu vojske? Kao treba da te obuci... gluposti, ne moze da se poredi sa pre 30 godina. Meni je tata isao u srednju vojnu skolu, koja je za pravu nasu vojsku bila pet u glavu...

O tome pricam, zasto bi 6 meseci drvio negde i radio neznam sta, da imam toliko prostora u zivotu da mogu da izdvojim otisao bi u Survivor, a ne u vojsku :D
Zavisi gde sluzis,ja sam bio na karaulu 9 meseci koja se moze porediti sa survivorom,osim sto u survivoru ne moras dnevno da pesacis 50 km sa punom ratnom opremom.Pa kad to prodjes ne mozes da kazes da vojska nije sto je bila,neke jedinice se nikad nisu menjale na nivou su onih starih vremena.A sto se tice hrane sve zavisi od kasarne do kasarne a na karauli sve zavisi od kuvara koji dodje na prekomandu.

Ja kad sam sluzio redovno  95.god. samo je bio SDO da poludis a sa onim dvopecima si mogao da ubijes coveka na 5.m.
Sluzio si u ratno vreme pa stoga kakvo vreme takva i hrana,sad je to drugacije i nije toliko crno nego su ljudi razmazeni i previse fensi da bi to shvatili.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #33 poslato: Decembar 16, 2009, 08:07:17 posle podne »

Ne vidim svrhu vojske? Kao treba da te obuci... gluposti, ne moze da se poredi sa pre 30 godina. Meni je tata isao u srednju vojnu skolu, koja je za pravu nasu vojsku bila pet u glavu...

O tome pricam, zasto bi 6 meseci drvio negde i radio neznam sta, da imam toliko prostora u zivotu da mogu da izdvojim otisao bi u Survivor, a ne u vojsku :D
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #32 poslato: Decembar 16, 2009, 05:36:16 posle podne »

Огњене, ево ја ти кажем да је мени храна у војсци била и више него добра, да је не набрајам сад, не би ми веровао...  ;)  Ако пронађем слике, поставићу... Али ајд` да изузмемо мене, људима на стражи су доносили храну из ресторана и то свежу и врућу! Не кажем да нисмо добијали и ката-страшну храну на сам поглед, а да ли ћеш је јести зависи од много фактора...  ;)  ;D

Такође и прича о "губљењу времена"... хмммм... мени није и да сам могао да останем - остао бих још коју недељу, месец (задња генерација са 8 месеци - март 2005).

definitivno zavisi gde je ko služio..
i ja znam ljude kojima je vojska prijala..
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #31 poslato: Decembar 16, 2009, 12:00:18 pre podne »

Ja kad sam sluzio redovno  95.god. samo je bio SDO da poludis a sa onim dvopecima si mogao da ubijes coveka na 5.m.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 17 upita.