TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 04:15:35 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: hrana u vojsci  (Pročitano 10934 puta)
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #30 poslato: Decembar 15, 2009, 11:53:22 posle podne »

Огњене, ево ја ти кажем да је мени храна у војсци била и више него добра, да је не набрајам сад, не би ми веровао...  ;)  Ако пронађем слике, поставићу... Али ајд` да изузмемо мене, људима на стражи су доносили храну из ресторана и то свежу и врућу! Не кажем да нисмо добијали и ката-страшну храну на сам поглед, а да ли ћеш је јести зависи од много фактора...  ;)  ;D

Такође и прича о "губљењу времена"... хмммм... мени није и да сам могао да останем - остао бих још коју недељу, месец (задња генерација са 8 месеци - март 2005).
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #29 poslato: Decembar 14, 2009, 06:23:09 posle podne »

pretpostavljam da je u vojsci ideja da se sa što manje para i "volumena" hrane što više ljudi najede.. dakle masno i slatko ;)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #28 poslato: Decembar 13, 2009, 08:12:53 posle podne »

Ja u zivotu nisam od ikog cuo da je hrana u vojsci dobra... Ne vidim pravi razlog za to, valjda je to tradicija, heh...

Offtopic (sorry Monika :)): Pa ako uvedu kao u EU, postojace profesionalna vojska, sto je i logicno i sto je odavno trebalo da bude. Npr imam par prijatelja triatlonaca koji su u vojsci Slovenie, i dobijaju pare i takice se... da ne pricam o biatloncima koji su svi maltene u profesionalnoj vojsci u svojim zemljama... takodje i devojke triatlonke i biatlonke i td... slazem se MarK3-om, zaobisao bih vojsku bez zmigavca, izgubljeno pola godine zivota
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #27 poslato: Decembar 13, 2009, 07:58:13 posle podne »

Molim vas da se vratite na temu o ISHRANI u vojsci, ostalo neka ide u offtopic...
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #26 poslato: Decembar 13, 2009, 06:14:15 posle podne »

Svako ko radi u vojsci prica istu pricu, ukida se civilna, bice samo redovna, itt... Ma, mislim da od toga nema nista, kada skupe para bice samo profesionalna vojska. Ni u civilnu mi ne pada na pamet da idem i da gubim vreme radeci za 1.500 dinara mesecno za nekog drugog. Ne bi trebalo da mi ide radni staz, ne smem da imam firmu, ne bi trebalo ni da vozim auto. Ma...
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #25 poslato: Decembar 13, 2009, 05:53:37 posle podne »

Donet je nov zakon da civilno se ukida a redovno povecava na 12 meseci od 1 januara 2010 stupa na snagu.

Mozes li da mi kazes gde si cuo, ili procitao?? Ne verujem nesto u tu informaciju
Bilo je u neke novine a imao sam i informaciju iz generalstaba posto jurim za ugovorca pa se cesto raspitujem i imam neke veze pa mi oni javljaju.Ali posto je ovo Srbija i sve se preko noci menja sad kaze ta veza da je zadnja klasa ova sto ide 27 januara tjs decembarska koja je pomerena zbog gripa i onda ukidaju i prelaze na profesionalnu vojsku.To kao zbog EU,e sad cemu verovati?Verovatno nicemu osim svojim ocima,kad dodje to videcemo.
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #24 poslato: Decembar 12, 2009, 04:49:16 posle podne »

Ma kakva vojska, kakvi bakraci :D  Klasicno gubljenje vremena... A i valjda ce da se ukine za jedno 3-4 godine tako da nista od mog vojnog roka... Ali dobro moze i drugacije da se izbegne ;D ;D
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #23 poslato: Decembar 12, 2009, 04:24:15 posle podne »

Donet je nov zakon da civilno se ukida a redovno povecava na 12 meseci od 1 januara 2010 stupa na snagu.

Mozes li da mi kazes gde si cuo, ili procitao?? Ne verujem nesto u tu informaciju
Sačuvana
Nikolic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348


« Odgovor #22 poslato: Septembar 06, 2009, 04:50:33 posle podne »

To je pravi ispit volje ako to pregrmis onda nema vise prepreka mozda i pocnes da razmisljas i o pro karijeri posle vojske  ;)
Ja stvarno ne znam zasto se glupiraju oko te vojske, to je trebalo odavno da se ukine, al ajde sad... Trenutno mi Pro karijera u bb nije ni na kraj pameti, ali nikad se nezna ;D
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #21 poslato: Septembar 06, 2009, 02:58:12 posle podne »

To je pravi ispit volje ako to pregrmis onda nema vise prepreka mozda i pocnes da razmisljas i o pro karijeri posle vojske  ;)
Sačuvana
Nikolic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348


« Odgovor #20 poslato: Septembar 06, 2009, 02:25:37 posle podne »

Donet je nov zakon da civilno se ukida a redovno povecava na 12 meseci od 1 januara 2010 stupa na snagu.
Pa to mi treba, taman kad postignem zeljenu formu za koju godinu, odem u vojsku na godinu dana i prsnem samo tako.
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #19 poslato: Septembar 06, 2009, 02:08:29 posle podne »

Donet je nov zakon da civilno se ukida a redovno povecava na 12 meseci od 1 januara 2010 stupa na snagu.
Sačuvana
Nikolic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348


« Odgovor #18 poslato: Septembar 06, 2009, 01:42:47 posle podne »

Treba da se ukine i civilno a i redovno jer ovo sada nije vojska vec jedna bruka i sramota!
Slazem se. Evo neki moji drugovi dobijaju slobodan vikend ako ne svaki onda svaki drugi. I cisto sumnjam da ce za tih 6 meseci sprdnje nauciti nesto.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #17 poslato: Septembar 06, 2009, 01:34:11 posle podne »

Treba da se ukine i civilno a i redovno jer ovo sada nije vojska vec jedna bruka i sramota!
Sačuvana
Nikolic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348


« Odgovor #16 poslato: Septembar 06, 2009, 01:22:54 posle podne »

Ja sam nesto cuo, kao da se ukida civilno sluzenje vojnog roka. Ako odem kad mi dodje vreme u redovnu, najebo sam.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.099 sekundi sa 17 upita.