TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 04:01:21 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: hrana u vojsci  (Pročitano 10933 puta)
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #15 poslato: Septembar 06, 2009, 11:11:16 pre podne »

Ja nemam tih problema.
Ja vojsku sluzim upravo sada-civilno i
klopa je ekstra. ;)
Sačuvana
   
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #14 poslato: Avgust 30, 2009, 12:29:27 pre podne »

Ja sam iz vojske dosao tezi oko 15kg.I iskren da budem nikada nisam bio gladan.MAda sve je to bilo junk ako uzmemo u obzir kako se hranim danas.Ali za to ratno vreme kada sam ja sluzio na Kosovu bilo je i vise nego odlicno!
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #13 poslato: Avgust 29, 2009, 03:44:45 posle podne »

@†€h Mi¢k€y™  Opusteno sta se primas zaboravio sam da stavim smajli za sarkazam  ;)
Ja sam bio 2004 u Pirotu i tu je pasulj bio ekstra tako da sve zavisi,a to u regrutnom centru ne racunam to je splacina to niko ne jede (mada neko se zajebe).
 
@Nikolic :Tvoja baba se mnogo siri  :D
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #12 poslato: Avgust 29, 2009, 02:57:25 posle podne »

@†€h Mi¢k€y™ Povuci rec za vojnicki pasulj,to ti je isto kao da si me pljunuo u facu.Jel si ti uopste bio u vojsku?Jete tacno da to nije zdravo i bla bla bla ali ako hoces da kazes da je neka barena hrana lepseg ukusa od pravog vojnickog pasulja onda sam ja pogresio u vezi ovog foruma skroz na skroz.

Da bio sam u vojsci jos 2005 godine u Nisu i hrana je bila odvratna....bukvalno... pasulj o kome ti pricas je nikakav... nije slan, redak mogao sam na prste da izbrojim crnca pasulja. Tako je bilo kod mene dok sam ja sluzio... ne mora da znaci da je tako bilo u svakoj kasarni... neke kasarne su imale dosta bolju hranu, ja ti kazem kako je bilo kod mene.... zaista jadno.

to ti je isto kao da si me pljunuo u facu.

Ne lozi se shabane... nisam te opsovao, uvredio ili nesto tome slicno.... rekao sam onako kako jeste bilo kod mene. Chill Out!!
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
Nikolic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348


« Odgovor #11 poslato: Avgust 29, 2009, 02:27:04 posle podne »

Ma kakav vojnicki pasulj, moja baba al stvarno pravi 5x bolji :P Ja nisam jos sluzio vojsku, al sam to cudo probao pre neku godinu na regrutaciji ::)
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #10 poslato: Avgust 29, 2009, 02:08:20 posle podne »

Ја сам био 2005-те у војсци и толико сам се тога наслушао о том пасуљу да сам једва чекао да га пробам! Међутим, то што сам добијао не да није био пасуљ, него ни налик оном војничком пасуљу из приче матораца! Ако ти касарна нема уговор са неким рестораном, заборави на добру храну...  ;)  Најбоље у целој причи су кувана јаја, која војници углавном избегавају, тако да их има у изобиљу (дешавало се да после доручка остане минимум 30 комада!)
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #9 poslato: Avgust 29, 2009, 01:47:10 posle podne »

@†€h Mi¢k€y™ Povuci rec za vojnicki pasulj,to ti je isto kao da si me pljunuo u facu.Jel si ti uopste bio u vojsku?Jete tacno da to nije zdravo i bla bla bla ali ako hoces da kazes da je neka barena hrana lepseg ukusa od pravog vojnickog pasulja onda sam ja pogresio u vezi ovog foruma skroz na skroz.
Sačuvana
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #8 poslato: Avgust 28, 2009, 05:05:02 posle podne »

Ja sam u vojsci smrsao 15kg ,nekad je bilo pravilo kad odes u vojsku da se ugojis a sad je definitivno da smrsas >:(
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #7 poslato: Avgust 28, 2009, 04:51:50 posle podne »

videćeš sam.. ako bude trebalo uzmi neki prloteinski Ă°ejk da popraviš kvalitet ishrane i sitost ( da se ne bi dohranjivao glupostima - od čega se obično u vojsci i ugoji)
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #6 poslato: Avgust 28, 2009, 04:44:30 posle podne »

Al ces da cepas vojnicki pasulj,ne postoji nista ukusnije od njega (ne zalazim u nutritivne vrednosti govorim samo o ukusu).

Pa bas i ne bih rekao da je ukusan... nego kako je sva hrana shit uglavnom, pasulj ti dodje kao premija, a posto se jede 3x na dan i uvek si gladan, pasulj bude zaista ukusan.

....a izbegavati hleb u vojsci je mnooogo tesko jer da nije njega nikad nebi bio sit.... u ostalom videces i sam. Jednostavno paziti na ishranu u vojsci je nemoguce. Vazi samo jedno pravilo.... jedi sto vise, jer samo tako ces opstati :D
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #5 poslato: Avgust 28, 2009, 12:29:07 posle podne »

Al ces da cepas vojnicki pasulj,ne postoji nista ukusnije od njega (ne zalazim u nutritivne vrednosti govorim samo o ukusu).
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Avgust 28, 2009, 12:10:50 posle podne »

ne mislim da te demoralisem, nego ako hoces ozbiljnije rezultate bice potrebna i zasta sredjena ishrana a ako ne mozes puno da biras onda tesko... 
Sačuvana
croma
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #3 poslato: Avgust 28, 2009, 11:45:15 pre podne »

onda cu da cepam sve... hvala na odgovoru :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Avgust 28, 2009, 11:36:57 pre podne »

cao, iskreno mislim da ces tesko uraditi nesto po tom pitanju... bolje da se strpis malo tih 6 meseci pa nakon toga da krenes na pravilnu ishranu i treninge...

ne vredi da ti govorim sta bi bilo dobro da jedes kad stvarno ne mozes puno da biras...

ako ne jedes opet ne vredi jer ces jos vise smrsati...

trudi se da jedes cesto i da si fizicki aktivan koliko je moguce, ako nema drugih izvora ugljenih hidrata sem hleba onda ce i hleb posluziti da imas energije
Sačuvana
croma
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #1 poslato: Avgust 28, 2009, 11:24:57 pre podne »

Odoh ja u vojnike pa mi treba mali savet kad vec gubim sest meseci u glupost...imam zelju da malo smanjim stomak...ja sam u globalu malo mrsav ali to salo na stomaku.Ja mislim da je vecina od hleba posto ponekad pojedem i ceo hleb za obrok...Vi svi znate kakva je hrana u vojsci pa se pitam kad bih prestao da jedem hleb,jer bi imalo nekog uticaja i da li on znaci dosta kao energija koja ce mi biti potrebna za trcanje i sve ostalo?Ne bih da padnem u nesvest na postrojavanju :)
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 18 upita.