TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 10:57:15 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Metan  (Pročitano 66329 puta)
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #86 poslato: Oktobar 13, 2007, 03:57:03 posle podne »

Pa dobro ja trenutno i u principu unosim oko 2-3 grama proteina na kg mase.I lepo napredujem,tj ne cepam se u strijama,ne dobijam na mastima i ne gubim na misicu.Tako sam uvek radio.Sporije napredujes,ali to sve bude kompaktno:)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #85 poslato: Oktobar 13, 2007, 03:14:22 posle podne »

Tesko da ce nesto da napravi sa 2-3 grama proteina...Ja mogu d akazem da sa trenutnih 4 napredujem ko d asam na steroidima :) Naravno tu su neke male finese kako povecati nivo prirodnog testa...
Lazic je to lepo govorio,napravite plan za 3 meseca pred kuru,tokom kure i 3 meseca nakon.To je najvaznije,ako on racuna da ce uspeti nekako d askrpi pare da tokom kure sve to priusti a nakon kure ne,ode sve u p.m....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #84 poslato: Oktobar 13, 2007, 03:06:28 posle podne »

ja sam mu samo sracunao metan+injekcije+tribulus+protein.Hranu mu nisam racunao....Ne mora da unosi 5g to je takmicarski dovoljno bi bilo da klopa 4-5x dnevno naravno extra i da unosi 2-3 x protein....E sad omega 3 sto bi se reklo pije vodu kao i minerali to mu dodje jos jedno 50tak evra.Znaci stalo bi sve u nekih 350 evra.Samo "hemija + suplementi" e sad jaja,mleko,belo meso,dzigerice,crveno meso,povrce itd .......
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #83 poslato: Oktobar 13, 2007, 03:01:32 posle podne »

Hehe aco u te pare mu dodaj i 5grama proteina po kg,uh mnogo mnogo,whey,omega 3,vitamini,minerali,HRANAA....ispadne to mnogo mnogo vise od 300 evra.Ja potrosim toliko samo na hranu mesecno....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #82 poslato: Oktobar 13, 2007, 02:50:54 posle podne »

Pa razmisli kada npr uzmes neki dobar kreatin i on te radi sve super imas snage,ali kada prestanes da snaga donekle ode i izdrzljivost.E pa sa metanom ti je 5x gore,znaci sigurno opadanje snage i mase,tj izbacices vodu koju ti navuce.E sad samo je pitanje od osobe do osobe kako ce on taj AAS da iskoristi mislim u globalu,da li ce se extra hraniti i da li ce razmisljati nakon njega da uzme ili par suplemenata kako bi tu masu odrzao mislim na kolko tolko,pa npr dosta ljudi posle metana uzme kreatin,ali ipak izgube jer kretatin nije steroid,ali neki ljudi nakon metana budu pametni pa uzmu winstrol u injekcijama.Ali za to treba lave oko 150evrica,jer ti treba injekcija za 6 nedelja a to ti je negde oko 120 evra i metan 2000 din tj 30 evra,pa sad treba da imas i dobrog dilera da ne dobijes FALSh Wini itd.Naravno uz sve to dobra klopa i protein kao i obavezan tribulus u toku obe kure....Sve zajedno ti treba oko dobrih 300 evra za nekih 3 meseca koriscenja i naravno nakon kure da ti ostane kinta da nastavis sa suplementima...
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #81 poslato: Oktobar 13, 2007, 02:43:58 posle podne »

Eo o5 na ovoj jadnoj temi.. :P Zanima me, kada uzmes metan, pa kontam dobijes snage i budes kao lud ovo ono.. I kada prestanes uzimati, jer izgubis bas dosta snage ? Cuo sam price kao tipa "Uzeo sam metan, gurao sam 150kg, ovo ono, i kada sam ga prestao uzmati jedva sam 100 kg gurao" ??!?!?! To istina?
Sačuvana
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #80 poslato: Septembar 09, 2007, 04:46:03 posle podne »

braco ovaj forum,tj ovaj podforum AAS je otisao u tri pivske flase vec odavno...kakvi daju informacije i komentare to je strasno.A pitanje je sasvim ok imajuci u vidu koliko iskusni momci-klinci se raspituju,ali je nazalost na pogresnom mestu...
Sačuvana
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #79 poslato: Septembar 06, 2007, 04:00:57 posle podne »

Ajde momci, hvala vam na savetima, ne znam da li cu uzeti AAS, ni ti koje cu uzeti, ima jos vremena da se informisem licno.. Aj vozdra
Sačuvana
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #78 poslato: Septembar 06, 2007, 03:57:42 posle podne »

.. Meni je zivot ionako sjeban :)
Sačuvana
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #77 poslato: Septembar 06, 2007, 12:36:49 pre podne »

Brate, tog debila koji ti daje savete da se sa 17 godina krkash sterosima da pod hitno prikucash olimpijskom shipkom u glavu, a ako stvarno budesh odradio kuru, bolje i sebe da drknesh tom istom shipkom! Otidji fino na onaj forum shto si posetio i pogledaj kakve ti sve posledice predstoje. I kada za par godina budesh hteo da pravish decu a pimpek ne bude hteo da radi dodji opet ovde, pa nas napushavaj shto te nismo odgovorili kad je bilo vreme! NE ZAJ.BAVAJ SE SA ZIVOTOM!
Metan je djubre i ima fejkova koliko hocesh, deka takodje, vidish kakve ti gluposti serviraju kojekakvi balvani iz teretane shto nemaju veze sa zivotom! Ja ti vishe necu kenjati i pametovati, a ti dobro razmisli, ovi ti ljudi kenjaju za tvoje dobro.
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #76 poslato: Septembar 05, 2007, 08:01:32 posle podne »

izvini menjam stav ... shto se mene tiche uzmi steroide i uzivaj .. gl HF
i nije mi jasno to ponashanje kao da su ljudi duzni da odgovaraju na glupe postove ...
al bar jednu stvar sam nauchio na ovom topicu ...
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #75 poslato: Septembar 05, 2007, 07:57:30 posle podne »

izvini menjam stav ... shto se mene tiche uzmi steroide i uzivaj .. gl HF
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #74 poslato: Septembar 05, 2007, 07:27:28 posle podne »

ima a to je ovo da se ne rade piramide nego da se odma ide sa jednom istom dozom ceo ciklus
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #73 poslato: Septembar 05, 2007, 07:25:51 posle podne »

ima li kraja ovome?
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #72 poslato: Septembar 05, 2007, 07:19:38 posle podne »

@uros..
na onom linku ti je sve lepo objasnjeno...zasto ne piramide

Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 17 upita.