TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397076 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 05:33:23 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Metan  (Pročitano 66315 puta)
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #56 poslato: Septembar 05, 2007, 12:59:43 posle podne »

pa ne znas dobro.....Npr za vreme kure uzimas tribulus i dok konstantno smanjujes kuru polako vracas postepeno i test u normalu da bi sa zavrsetkom kure kroz par dana test bio skroz u normali.Ali kada si na visokoj dozi mnogo vise potiskujes test nego kada si na manjoj.Razmisli....
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Johnn1e
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 154

« Odgovor #55 poslato: Septembar 05, 2007, 12:10:33 posle podne »

Da bi se test vratio u normalnu mora skroz da se prekine uzimanjem steroida a piramida sa zavrsetkom od recimo 2 tablete ce isto praviti disbalans kao i da uzimas 8 tableta koliko ja znam...
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #54 poslato: Septembar 05, 2007, 11:45:22 pre podne »

Brate ne znam,ja sam ipak da pocetnici i manje iskusni krenu sa piramidom......
A posle ako nastave neka krenu sa konstantnim dozama.....

A ewo i razloga zasto....
Kada se krece piramida kod pocetnika tjst kod ljudi koji nisu na konstantoj hemiji telo ima mogucnosti da kroz svih 6 nedelja napreduje i da konstantno vraca testosteron u normalu.Dok kada krenes sa istom dozom od pocetka napravi se jedan sok u organizmu i postoji sansa da poslednje 2-3 nedelje ne napredujes kao i da telu treba vise vremena da se oporavi i da vrati test u normalu.Konstante doze su profesionalne doze i koriste ih ljudi koji su stalno na hemiji tjst takmicari.....
« Poslednja izmena: Septembar 05, 2007, 11:51:20 pre podne od strane Aleksandar Steler » Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #53 poslato: Septembar 05, 2007, 11:40:39 pre podne »

aco sve se moze kad se hoce 8) a uzima se po 40mg dnevno...zato sto to i treba da izazove sok...ode testosteron gore i to je ono sto nama treba...a ne da krenemo od sahista,tenisera,brzo hodaca,kuglasa...pa dok dodjes do neke doze koja tebi treba...ojhaaa nema se toliko vremena
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #52 poslato: Septembar 05, 2007, 11:33:42 pre podne »

Ok Mare to je ok sa twoje strane i slazemo se nego sam to napomenuo samo onako....
Vukso...Jesi mi objasnio ali ne moze neko ko je prwi put uzeo aas da krene odmah sa po 8 tableta dnevno,zato sto je preveliki sok za telo.Piramida se krece da bi se telo naviknulo i da ne bi bilo posledica znaci postepeno,a naravno da je bolje sa konstantnim dozama,tjst efikasnije ali i rizicnije.....
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #51 poslato: Septembar 05, 2007, 11:28:18 pre podne »

@aco...

mislim da sam ti objasnio zasto je piramida izbacena iz upotrebe...zato sto je to bacanje aas...krenes sa nekom dozom za sahiste ili tenisere i onda prc nemas vise...zato odma krenes sa 40mg metana i nemas brige
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #50 poslato: Septembar 05, 2007, 10:28:16 pre podne »

Aco nema, ali ne mogu da pustim nekog u tom slucaju tek tako  :P
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #49 poslato: Septembar 05, 2007, 07:37:25 pre podne »

da li si ti svestan svog neznanja .. a druze to je jedna veoma teshka i komplikovana oblast ...
ne mozesh samo slushati likoe iz teretane koji ti tako struchno objasne sve u detalje ...

sve u svemu sa 17 godina se puci steroidom .. = vishe shtete nego koristi ...

i ti prichash o poteshkocama u ishrani ... pa jel imash prestavu koliko bi ti morao da jedesh kada si na steroidima ..
pa nije to magija ... steroid ti samo ,, otvori vrata '' i dozvoli da ubacish nove proteine u mishic ...

NE RASTE SE  OD STEROIDA NEGO OD PROTEINA ...

ocesh imati para za 2-3 kile mesa svaki dan + brdo tunjevine  + + + + +

sve je ovo mare vec rekao ... ali izgleda da ti chujesh samo ono shto hocesh da cujesh ...
 Ponovicu:
Ako je neko debil da uzme aas,a da pritom ne zna ni kako se koristi,ni sta radi,ni koje su posledice,ni kako da se hrani tu vise onda nema sta da se prica.....
« Poslednja izmena: Septembar 05, 2007, 07:38:59 pre podne od strane Aleksandar Steler » Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Lokk1
Gost
« Odgovor #48 poslato: Septembar 05, 2007, 01:03:53 pre podne »

da li si ti svestan svog neznanja .. a druze to je jedna veoma teshka i komplikovana oblast ...
ne mozesh samo slushati likoe iz teretane koji ti tako struchno objasne sve u detalje ...

sve u svemu sa 17 godina se puci steroidom .. = vishe shtete nego koristi ...

i ti prichash o poteshkocama u ishrani ... pa jel imash prestavu koliko bi ti morao da jedesh kada si na steroidima .. ???
pa nije to magija ... steroid ti samo ,, otvori vrata '' i dozvoli da ubacish nove proteine u mishic ...

NE RASTE SE  OD STEROIDA NEGO OD PROTEINA ...

ocesh imati para za 2-3 kile mesa svaki dan + brdo tunjevine  + + + + +

sve je ovo mare vec rekao ... ali izgleda da ti chujesh samo ono shto hocesh da cujesh ...
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #47 poslato: Septembar 04, 2007, 11:48:39 posle podne »

mrzi mene da stalno pricam istu pricu,ali kada bas zagusti....... ::)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Johnn1e
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 154

« Odgovor #46 poslato: Septembar 04, 2007, 10:57:18 posle podne »

Now u are talking  ;)
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #45 poslato: Septembar 04, 2007, 10:43:59 posle podne »

slusaj ja napisem ono sto jeste metan se uzima ili piramidalno ili konstantno istim dozama.Za pocetnike najbolje je piramidalno 2,4,8,8,4,2 po nedeljama.......
Drugo ja nisam rekao da uzme,vec sam namerno stavio ovaj post da vidi koliko je metan stetan,trece hormonalna slika se radi za vreme kure i posle nje ne pre nje,jedino ukoliko ti nesto fali ili si pre koristio aas.....Cetvrto Nolvadex je tesko govno jer jeste da on spreci pretvaranje testa u esto ali takodje nakon njegovog prestanka postoji sansa da ti estrogen bukne.I peto ako je neko debil da uzme aas,a da pritom ne zna ni kako se koristi ni sta radi,ni koje su posledice,ni kako da se hrani tu vise onda nema sta da se prica.....
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Johnn1e
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 154

« Odgovor #44 poslato: Septembar 04, 2007, 10:17:48 posle podne »

Pazi, ja ne vidim da sam u postu reko da ce mu "explodirati" jetra. To dali je resio on da uzme ili ne, treba gledati i iz ugla da jos GOMILA ljudi njegovog godista (sigurno i mladje) cita ovo i kad vidi tvoje postove tipa "ma uzmi, nece ti skoditi, dobices na masi" i mnogima ce na pamet pasti da samo UZME bez obzira sto ne zna, duzinu ciklusa, kolicinu na dan itd. Neki ce od njih sigurno dobiti gyno jer su uzimali po kako ti kazes 15-50mg (sto ce mnogi protumaciti 50), jer su recimo preosetljivi na estrogen, ili nece imati nolvu pri ruci. Da ne pominjemo da je preporucljivo prvo odraditi hormonalnu sliku i enzime jetre, cisto da se osiguras da nista nece krenuti naopako. Postoji dosta slucajeva gde klinci od bukvalno 14 godina. gutaju metan kao tabletice "da bi se napucali". A ti urose (koliko mogu da vidim sa avatara) izgledas zaista dobro za svoje godine (pa i za starije), tako da razmisli dvaput dali ti to treba u ovom trenutku.
Sačuvana
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #43 poslato: Septembar 04, 2007, 09:11:34 posle podne »

Sad mi je sve kristalno jasno.. ;))
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #42 poslato: Septembar 04, 2007, 08:43:52 posle podne »

Methandrostenolone(dianabol,naposim )5 mg/tablete 100 tableta u bocici, ili  10 tabela po 5 mg u tabli . Ovo je originalni oralni steroid koji 1956. razvio Dr. John Ziegler u saradnji sa ciba laboratorijama. Ovo je prvi steroid koriscen od strane Americkih sportista. Daleko je najpopularniji steroid. Zastitno ime Dianabol napusteno je pre otprilike 5 godina, jer je fda zakljucila da ga koriste iskljucivo sportisti. Ime ovog preparata je zamenjeno opstim nazivom methandrostenolon. Iako ga Americke laboratorije vise ne proizvode, on je najpopularnija i najtrazenija supstanca na crnom trzistu svih vremena. Dianabol je veoma androgen i anabolican, i daje odlican prirast snage i mase. Povecava izdrzljivost i stvaranje glikogena. Losa strana su mu sporedni efekti. Dosta je toksican za jetru, i lako aromatizuje cak i u manjim dozama. Kombinacija sa Nolvadexom moze resiti neke od ovih problema. Retencija vode i poviseni krvni pritisak su takodje dosta cesta pojava. Zbog konverzije u dht cesto daje izrazene akne. Ocigledno je da ovo nije steroid za postizanje definicije, vec se koristi za brzi porast velicine i snage. Treba ga izbegavati u vecim dozama i duzim ciklusima trajanja(ne duze od 6 nedelja). U oralnoj formi kod muskaraca popularne su doze od 15 - 50 mg dnevno, kod zena 5-10 mg dnevno.

CITAJ..............
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.114 sekundi sa 17 upita.