TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397073 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 01:58:43 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 9 10 [11] 12 13 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Metan  (Pročitano 66275 puta)
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #41 poslato: Septembar 04, 2007, 08:35:40 posle podne »

Ima li neko pametniji odgovor ?
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #40 poslato: Septembar 04, 2007, 08:06:54 posle podne »

ajoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj ortak ti je mnogo pametan sto ti je preporucio decu,majkooooooo sta sve necu cuti.........Deca ti je jos vece govno nego metan,moze da napravi tesko sranje sa K**cem
tsjt da ti se ne dize tkzvn "deca dick" da ne spominjem da moras da je uzimas 4 nedelje pa da 5-6 nedelju ubacis testosteron takodje injekcioni ili da ga koristis konstantno sa njom.....
Imas jako pametne ortake....
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #39 poslato: Septembar 04, 2007, 08:03:05 posle podne »

Hmmm.. Vi ste me vec dosta uputili i hvala vam.. (ne znam ocu uzeti) Pricao sam sad sa jednim ortakom iz teretane i kaze da ne uzmem Metan, kako on kaze "Mnogo je prljav".. I reko mi da bolje uzmem Dekadurabolin, kao to ide direktno u krv ovo ono.. I kao najmanje je opasan (Od ostalih AAS) i da uzmem 1 kuru, i tu idu neke zastite sta ti ja znam.. Naravno uz sve to i dobar Whey protein za uzmem.. E sad, problem je u tome sto je meni mnogo mngoooo jadno da se nabadam tamo nekim iglama u dupe, mislim ono ZLO.. Imam ortake iz Medicninske skole, pa sta mislite dali oni znaju da nabodu ? (Kako bih trebalo, afkorsss)..
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #38 poslato: Septembar 04, 2007, 07:54:58 posle podne »

jeste da postoji,ali evidentno je da je odlucio ne znam zasto toliko polemisemo da ga nabedimo na drugacije kada je i sam rekao da nema vremena za pravilnu ishranu itd.....Mada malo ce mu i hemija pomoci ako se ne bude pravilno hranio.....
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #37 poslato: Septembar 04, 2007, 07:53:06 posle podne »

necu ja da ga ubedjujem da ne uzme vec da pokazem da definitivno postoji drugi nacin. a postoji............
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #36 poslato: Septembar 04, 2007, 07:43:24 posle podne »

Jetra mu nece explodirati ako uzme jednu kuru metana,drugo tesko da ce naleteti na fake metan,uglavnom su fake aas oni koji se koriste injekciono.....
Kao sto vidis decko je pre nego sto je pitao vec odlucio,a na nama je da ga sto bolje pripremimo za to.A ne da ga nabedjujemo na nesto drugo jer tako necemo nista uraditi.....
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Johnn1e
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 154

« Odgovor #35 poslato: Septembar 04, 2007, 07:37:11 posle podne »

Kao prvo, s obzirom da imas tek 17 godina svi ce ti reci da aas nisu jos za tebe, kao sto i nisu jer sada tvoji prirodni hormoni jos uvek "bujaju". Kao drugo ne verujem da bi ti iko preporucio da radis kuru samo sa metanom (pod uslovom da si stariji, a nisi  :)), vec sa nekom kombinacijom. Trece, trziste je kod nas prepuno fakeova kolko ja znam, tako da u koliko se bas ne razumes sta kupujes, mozes lagano da dobijes nesto drugo a ne metan. Cetvrto, kao sto ti je Mare rekao, ako nemas spremljeno dovoljno hrane i suplemenata za ceo ciklus, nemoj ga ni pocinjati, a iz tvojih postova sam zakljucio da ne unosis dovoljno proteina da podrzis jednu kuru (od koje ocekujes neke rezultate). Peto, bez uvrede, iz tvojih postova sam zakljucio da i nisi bas upoznat sa koriscenjem aas i eventualnim posledicama (mozda gresim) i sta bi valjalo imati od zastite pri sebi ako do "necega" dodje.
Zakljucak bi bio i ako uzmes (a verujem da te je sad tesko odgovoriti s obzirom da stagniras i da vidis izlaz u aas), sa nepravilnom ishranom dobices neke rezultate sto mozes postici i sa nekim mesecom vise u teretani, a jetra ti nece bas biti zahvalna na uzimanju oralnog steroida.
Sacekaj koju godinu i kad budes imao jos vise staza u teretani i popravis jos malo ishranu, razmisli ponovo.
Sačuvana
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #34 poslato: Septembar 04, 2007, 06:26:40 posle podne »

pa batice  ;)
hipertrofija ti je rast misica, suprotno od atrofije.
javlja se u bodibildingu kao posledica superkompenzacije, odnosno to znaci da svoje misice i telo izlozis stresu (vezbama) na koje ono NIJE NAVIKLO a da mu nakon toga obezbedis vise nego dovoljnu kolicinu hranljivih materija, u pravo vreme, proteina, ugljenih hidrata, vlakana, kvalitetnih masnoca, sukcesivno.
Istakao sam ovo nije naviklo jer to se odnosi i na sledece - promenu treninga, dakle ti svaki trening u ovkiru odredjenog programa moras da variras vezbe, dakle jedan trening radis potisak na klupi sipkom, drugi bucicama, , pa onda jedan radis propadanje, a sledeci razvlacenje, itd, dakle to je samo primer, ali kapiras.
a onda svaka 3-4 meseca promenis trening, ako si radio u splitu, znaci ledja biceps, grudi triceps, ramena, noge, zamenis za grudi ledja, ruke rame, noge.  to bi bilo sto se toga tice.

to ti je osnova, ali ponovo kazem zaista ima toga po forumu, prelistaj malo naslove tema, korisi search i naprednu pretragu, verujem da ces sve naci, a obrati paznju i na deo ishrane.
e onda sto ne nadjes i ne skapiras pitaj pa cemo ti reci, ako ne znam ja onda neko drugi,i tada ces steci vec pristojno znanje.
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #33 poslato: Septembar 04, 2007, 05:12:45 posle podne »

i jos...
ako ces na aas ti prvo moras da unosi mnogo proteina, lagano 5 grama po kilogramu, na tvojih 100 kg 500 grama, sto ti je 2,5 kila mesa ako samo meso jedes kao izvor proteina!
i posle da nastavis sa ishranom carskom.

kazes kosta. znam da kosta. ali nece da moze drugacije.

ako si dosao do zasicenja i ne moze dalje- normalno to se svakom desi. ali pravis ogromnu gresku ako prvo posegnes za aas.
da li si mozda pomislio da je vreme da promenis trening jer ti se telo naviklo na postojeci sistem treninga i vise ne reaguje hipertrofijom?

NE POSTOJI LAK IZLAZAK IZ KOMPLIKOVANE SITUACIJE!!!

necu ja da pricam da su aas otrov i nesto tako, ako se koristi pravilno rizici su mali, ali ne koristi se pravilno ako imas 17 godina i hormonski nivoi ti nisu ni blizu stabilnih i niskih (imas ti sasvim dosta prirodnog testa), ne koristi se pravilno ako se uzima samo metan, ne uzima se pravilno ako ne znas ni sta je pct, ne uzima se pravilno ako nemozes pod 1 da ispostujes ishranu.
veruj mi.
THERE'S USE AND THERE'S ABUSE!

znaci ti lepo nadji nacina kako da promenis trening, nauci kako i zasto tvoje telo na razlicite izazove odgovara razlicito, odnosno prouci vezu izmedju zadataka i posledica, ima toga ovde dosta, nauci kako uopste dolazi do hipertrofije. nauci sta je superkompenzacija. i ne idi bez one stvari u svatove, bez stabilnog unosa proteina nema nista.
i to kosta, jbg, riba, piletina, junetina, sir, znam, ali nece da moze bez toga.
i reci mami da ti na przi, umastices se, moras da jedes na pravilan nacin pripremljeno.
imas svega toga vec ovde na forumu, citaj ishranu i treninge, imas potencijala, buknuces ako samo osnovne parametre ispostujes, i videces da metan nije izlaz iz situacije.
nemoj da te mrzi, znam da deluje sad obimno, ali samo citaj.
nema nista, ali apsolutno nista, bez znanja. a guranje sipke nije znanje. moras da znas sta, kako i zasto.

budi mi pozdravljen  ;)


Batice, polako, objasni mi prvo sta ti je hipertrofija ? I sta ti je superkompenzacija ? I kako da promenim trening ? Mislim u kom smislu ? Dali da smanjujem tezine, povecavam, promenim kada radim npr grudi-triceps, da prebacim pa da radim grudi-biceps, pa posle ledja-triceps ? Ili kako ?
Sačuvana
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #32 poslato: Septembar 04, 2007, 04:32:26 posle podne »

Bravo Mare.
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #31 poslato: Septembar 04, 2007, 04:04:09 posle podne »

i jos...
ako ces na aas ti prvo moras da unosi mnogo proteina, lagano 5 grama po kilogramu, na tvojih 100 kg 500 grama, sto ti je 2,5 kila mesa ako samo meso jedes kao izvor proteina!
i posle da nastavis sa ishranom carskom.

kazes kosta. znam da kosta. ali nece da moze drugacije.

ako si dosao do zasicenja i ne moze dalje- normalno to se svakom desi. ali pravis ogromnu gresku ako prvo posegnes za aas.
da li si mozda pomislio da je vreme da promenis trening jer ti se telo naviklo na postojeci sistem treninga i vise ne reaguje hipertrofijom?

NE POSTOJI LAK IZLAZAK IZ KOMPLIKOVANE SITUACIJE!!!

necu ja da pricam da su aas otrov i nesto tako, ako se koristi pravilno rizici su mali, ali ne koristi se pravilno ako imas 17 godina i hormonski nivoi ti nisu ni blizu stabilnih i niskih (imas ti sasvim dosta prirodnog testa), ne koristi se pravilno ako se uzima samo metan, ne uzima se pravilno ako ne znas ni sta je pct, ne uzima se pravilno ako nemozes pod 1 da ispostujes ishranu.
veruj mi.
THERE'S USE AND THERE'S ABUSE!

znaci ti lepo nadji nacina kako da promenis trening, nauci kako i zasto tvoje telo na razlicite izazove odgovara razlicito, odnosno prouci vezu izmedju zadataka i posledica, ima toga ovde dosta, nauci kako uopste dolazi do hipertrofije. nauci sta je superkompenzacija. i ne idi bez one stvari u svatove, bez stabilnog unosa proteina nema nista.
i to kosta, jbg, riba, piletina, junetina, sir, znam, ali nece da moze bez toga.
i reci mami da ti na przi, umastices se, moras da jedes na pravilan nacin pripremljeno.
imas svega toga vec ovde na forumu, citaj ishranu i treninge, imas potencijala, buknuces ako samo osnovne parametre ispostujes, i videces da metan nije izlaz iz situacije.
nemoj da te mrzi, znam da deluje sad obimno, ali samo citaj.
nema nista, ali apsolutno nista, bez znanja. a guranje sipke nije znanje. moras da znas sta, kako i zasto.

budi mi pozdravljen  ;)
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #30 poslato: Septembar 04, 2007, 03:58:25 posle podne »

u pravu si Mare, ja sve vreme pokusavam da mu objasnim da je mlad, a i da nije toliko mlad, opet ocu da mu kazem koliko para i hrane treba za sve te zajebancije...nije to tako lako, jedes ko i do sada, samo uzmesh metan i puknes...ili neki gainer pa explodiras.
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #29 poslato: Septembar 04, 2007, 03:51:04 posle podne »

koliko ti je leta Urose?
koliko dugo treniras?
u kom rezimu?
koliko cesto menjas treninge i zasto?
koliko proteina unosi dnevno a kojih ugljenih hidrata i koliko?
koji ti je cilj uzimanja aas?
zasto sam metan?
da li nameravas pct i zasto??

Urose?
Ja bi samo dodao da je metan drugi po jachini oralni steroid, tako da od metana moze da se dobije dosta mishica. Ako je pravi i ako se uzima sa 5-6g/kg proteina (sto bi pod OBAVEZNO ako vec uzimas aas), onda bi bilo extra rezultata...jos ako mu je prva kura....


/quote]

necu ni da citam dalje postove.
sta vi pricate ljudi?
ako decko jos ide u skolu znaci ima manje od 18 a treba da uzme tako metan nasumice i da guta.
BUDALASTINA.
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #28 poslato: Septembar 04, 2007, 03:38:15 posle podne »

rekao sam ti da ako uzimas steroide treba ti mnogo proteina, a ti posto ne jedes svaki dan meso, tebi ne treba gainer nego neki whey protein. Ako imas para uzmi i gainer i whey. Nauchi sam da pravish. Kupi konzerve tunjevine, nauchi da peches jaja, meso da spremash, sve sam...tako ces jedino uspeti. a dok ti mama kuva, to vishe nije to. nemoj na ulju da peches vec u vodi ili roshtilju. jedi piletinu, govedinu konjetinu itd...svinjetinu bolje izbaci masna je.
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #27 poslato: Septembar 04, 2007, 03:22:45 posle podne »

Ma kralju, nije problem u lovi, nego mi je keva popizdela svaki dan na mi pravi skicle przi, a i nema vremena ide na posao itd itd.. Tako da to jedem svaki drugi treci dan, a ja sam to ne znam napraviti :((( Moracu joj reci da me nauci, ali pitaj Boga kako ce to ispasti kada jan napravim.. omg.. I nisi nista mi odgovorili na pitanje: I kakva je kombinacija Metan (200tableta)+Gainer (5kg)+Creatine(1kg) ??? Jeli se mozes lepo izgraditi ?!
Sačuvana
Stranice: 1 ... 9 10 [11] 12 13 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.132 sekundi sa 18 upita.