TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395526 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 14, 2024, 08:43:27 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: SUPER CUTS 3  (Pročitano 17085 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #44 poslato: Jul 18, 2012, 10:48:53 posle podne »

Lako bih ja da nije posla, gde sam osam sati primoran da boravim u kancelarijskoj atmosferi. Za hranu se nekako i snaĂ°em, ponesem od kuće, ali od slatkiša nikako da se odbranim - svaki čas neka koleginica nešto mesi i zbog nečeg časti. Taman proĂ°e upis u srednju školu, doĂ°e upis na fakultet, proĂ°e polazak u vrtić, doĂ°e slava jedna-druga-treća....  ;D Samo raznose kolače po hodnicima.  :D

Nego, šta mislite, da li bi uz ovaj Super Cuts 3 mogla da se ubaci neka proteinska mešavina, kao recimo Isobolic? Ja uvek sa topljenjem masti neminovno doživim i katabolizam, najpre ga osetim na bench-u, gde padnem i za po 10 kg, i inače postanem bezvoljan, pa sam mislio da ovaj put ubacim i nešto proteinsko, pogotovo što za Isobolic piše da je dobar za redukcione dijete. 

Pa sad naravno da ces tih situacija imati na svakom koraku, ali ako nesto zelis da postignes budi karakter i nemoj konzumirati to..
Sačuvana
Marko977
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #43 poslato: Jul 18, 2012, 08:53:16 posle podne »

Lako bih ja da nije posla, gde sam osam sati primoran da boravim u kancelarijskoj atmosferi. Za hranu se nekako i snaĂ°em, ponesem od kuće, ali od slatkiša nikako da se odbranim - svaki čas neka koleginica nešto mesi i zbog nečeg časti. Taman proĂ°e upis u srednju školu, doĂ°e upis na fakultet, proĂ°e polazak u vrtić, doĂ°e slava jedna-druga-treća....  ;D Samo raznose kolače po hodnicima.  :D

Nego, šta mislite, da li bi uz ovaj Super Cuts 3 mogla da se ubaci neka proteinska mešavina, kao recimo Isobolic? Ja uvek sa topljenjem masti neminovno doživim i katabolizam, najpre ga osetim na bench-u, gde padnem i za po 10 kg, i inače postanem bezvoljan, pa sam mislio da ovaj put ubacim i nešto proteinsko, pogotovo što za Isobolic piše da je dobar za redukcione dijete. 
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #42 poslato: Jul 18, 2012, 11:59:24 pre podne »

mnogi uzimaju sagorevače kao "motivaciju", i to mi je poznato... ali kako god da okreneš, bez dobre ishrane ne može....

a ono što definitivno mogu da ti potvrdim iz iskustva je to da u početku ide najteže - odvikavanje od loše hrane, ubacivanje zdravih namirnica... nije ni jednostavno, ni jeftino a ni ukusno svaki put... u početku je potrebna najveća volja da startuješ kako treba...  i ne treba prenagliti i napraviti promene iz korena... lagano, postepeno menjati navike.

Kada jednom uĂ°eš u "šemu", vidiš razliku po tome kako se osećaš i kako izgledaš... nikad se više nećeš vratiti na staro.
Sačuvana
Marko977
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #41 poslato: Jul 17, 2012, 08:12:20 posle podne »

Ma OK, kao što rekoh, već sam ga pio pre nekog vremena, i bio sam sasvim zadovoljan rezultatima. Nisam hteo nešto što izaziva nesanicu, jer ionako imam problema da zaspim, a ovo em pomaže sagorevanju masti, em me stimuliše da se uzdržim od očajne ishrane, u koju se povremeno zaglibim.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #40 poslato: Jul 17, 2012, 09:28:36 pre podne »

znam, dolazi do zabuna kad su etikete u pitanju, zbog novonastalih problema oko preporučenih doza...

Super cuts nema kofeina, možeš ga piti bilo kad u toku dana.  3 puta dnevno po 3 kao što kaže proizvoĂ°ač je skroz ok. 
Izbacuje dosta vodu, pa ćeš ići na wc češće ;)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #39 poslato: Jul 17, 2012, 09:13:57 pre podne »

Pa da ali kao što rekoh ti prati uputstva proizvoĂ°ača, jer ljudi koji prevode etikete sigurno nisu toliko stručni kao proizvoĂ°ač...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Marko977
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #38 poslato: Jul 15, 2012, 10:17:37 posle podne »

ProizvoĂ°ač je na kutiji na engleskom rekao: tri puta dnevno po tri tablete.

Sajt je rekao: tri puta dnevno po dve tablete.

Etiketa na srpskom na kutiji je rekla: jedna tableta dnevno.

Pa ti sad sagorevaj masti!  ;D
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #37 poslato: Jul 15, 2012, 07:15:35 posle podne »

Kupio sam pre neki dan SUPER CUTS 3 i iznenadio se kada sam na etiketi video da je "preporučena upotreba 1 tableta dnevno", dok na sajtu piše "Preporučena upotreba: 2 tablete 3 puta dnevno, najbolje".

Da li je u meĂ°uvremenu došlo do neke izmene u sastavu, pa je sada dovoljna i 1 tableta, ili je jednostavno u pitanju štamparska greška na etiketi?

Najverovatnije je u pitanju greška na sajtu, daleko je bolja opcija ako pratiš uputstva proizvoĂ°ača.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Marko977
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #36 poslato: Jul 15, 2012, 05:54:35 posle podne »

Nije mi prvi put da ga koristim, uzimao sam ga i ranije.

Interesovalo me je zbog čega postoji razilaženje na etiketi u odnosu na sajt, pomislio sam da se možda nešto u sastavu izmenilo, mada je veličina i dalje kao što je ranije bila - konjska.  ;)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #35 poslato: Jul 14, 2012, 11:28:11 posle podne »

Za pocetak mozes krenuti po jednu tabletu dva puta dnevno pa ako bude bilo potrebe mozes povecati..
Sačuvana
Marko977
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #34 poslato: Jul 14, 2012, 10:17:08 posle podne »

Kupio sam pre neki dan SUPER CUTS 3 i iznenadio se kada sam na etiketi video da je "preporučena upotreba 1 tableta dnevno", dok na sajtu piše "Preporučena upotreba: 2 tablete 3 puta dnevno, najbolje".

Da li je u meĂ°uvremenu došlo do neke izmene u sastavu, pa je sada dovoljna i 1 tableta, ili je jednostavno u pitanju štamparska greška na etiketi?
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #33 poslato: Maj 07, 2011, 06:25:00 posle podne »

Da. ok je. AKo možeš uče da spavaš - to ti je najbolji pokazatelj dobrog tajminga sagorevača...
Sačuvana
*SHONE*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 122

« Odgovor #32 poslato: Maj 05, 2011, 01:38:18 posle podne »

Treniram od 18:30, pa dok doĂ°em kući, tuširanje... pa i ne budem glada. ;D
Zamima me da li sam vremenski dobro orzanizovao sagorevač (8č-15č-18č)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #31 poslato: Maj 05, 2011, 11:02:25 pre podne »

Imam 5-6 obroka.

1. oko 9č - musli, ovsane
2. 11č - jabuka, narandža...
3. 13č- tuna, jaja, osnić... + whey (ili whey oko 15č)
4. 16:30č - mamin ručak  :) , povrće, meso...
5. 21.č - merica whey
A vecera,ne znam jel greska u kucanju,ali ako nije ubaci veceru,nemoj da ne jedes nista od 16:30,to sto popijes Whey u 21 h je ok,ali bez prave hrane na valja. ;)
Sačuvana
*SHONE*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 122

« Odgovor #30 poslato: Maj 05, 2011, 10:48:16 pre podne »

Imam 5-6 obroka.

1. oko 9č - musli, ovsane
2. 11č - jabuka, narandža...
3. 13č- tuna, jaja, osnić... + whey (ili whey oko 15č)
4. 16:30č - mamin ručak  :) , povrće, meso...
5. 21.č - merica whey
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 17 upita.