TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396821 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 05, 2024, 10:46:10 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 7 8 [9] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Cucanj--klasican----maximum  (Pročitano 22548 puta)
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #15 poslato: Septembar 17, 2009, 04:02:05 posle podne »

Ko sve danas studira medicinu, majko moja mila /facepalm................
Zamislite Bojana kao eminentnog strucnjaka za trening i ishranu za koju godinu kada i ako zavrsi fax, koliko li ce samo ljudi upropastiti svojim neznanjem??? ZALOSNO!!!!!!!!!!!
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Nitro
Gost
« Odgovor #14 poslato: Septembar 17, 2009, 03:52:48 posle podne »

Ajooooj ...ma viljuska brate ko zna sta on stavlja u taj caj...

Ja cucanj mogu u zadnjoj seriji trenutno 140 kg 6-7 x  radim 5 serija pocevsi od 80g kg...
Kad smo ja i vule radili 130 sam izvuko,i to u zadnjoj seriji poslednja 2 -3 ponavljanja cak ni nemogu da idem skroz ali trudim se da zadnju lozu bar maximalno savijem...
Vule je tad dizao 140 u predzadnjoj,i obojica smo vec bili odapeli,a jos on koji ima BOLESNE noge spustio je na 100kg zadnju za pumpu oko 20x
Pre povrede sam gurao 160kg u polucucnju u zadnjoj!

A ti tvrdis da mozes 12x 160kg ?? sa TOM kilazom koju imas??? FLAAAAAAAAAAAAAAAAAMEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

definitivno vise nema sta da se kaze ....

FACEPALM-'Coz sometimes you shouldn't THINK!
Sačuvana
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #13 poslato: Septembar 17, 2009, 03:50:18 posle podne »

evo ja sam pre sat vremena radio noge 130 kg sutiranje....i 120 kg cucanj 6X i to u trecoj i poslednjoj seriji i to je bila zadnja vezba za noge....
Sačuvana
Viljuska
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 270

« Odgovor #12 poslato: Septembar 17, 2009, 01:50:28 posle podne »

Ја сам одмах рекао да лаже(морао сам овако директно), са 78-9кг дигнути правилно 12х160,кг илити 200кг макс.,без хемије,само зелени чај :) је не могуће.Бојане,да ли  би био љубазан да поставиш неки клип са тим килажама?
Sačuvana
'''Оћу ја да изјавим нешто за дневник.Ономад сам гледао на телевизору,је л' знаш бре ти несрећо да су Срби најстарији народ?Док су Шваба и Енглез и Американац пре 600 година јели свињу с рукама,ми смо имали ово.Па лепо виљушком боц,на српском двору ми с виљушком боц а Шваба с рукама уста га ..бем''
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #11 poslato: Septembar 17, 2009, 01:13:37 posle podne »

Управо тако... У мом случају, са 19 година и 120кг (дубоки чучањ) сам имао већу бутину од другара који је имао 180кг, 25 година и трчао 10.55 (илити око 10.1 ручно мерено)...
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #10 poslato: Septembar 17, 2009, 01:12:46 posle podne »

To sto vi vrljavo trenirate i samo teoretisete nema nikakve veze sa tudji rezultatima,ako treba postavljacemo i snimke cisto reda radi da se gospoda filozofi uvere kako moze da se dize i bez preteranog teoretisanja oko ovako prostih(u nasem slucaju)stvar.Evo ja uvek sam ustanju bio kad god da radim cucanj 100kgx20 pre treninga na kraju treninga,maksimume nikada nisam forsirao a ovo sam prestao da radim jer me smorilo leg press mi je 280kg bio oko 8 puta,i sta sad?

pa ja mogu sa 100kg da radim cucanj 3 minuta bez prestanka,nije neko merilo bas...a sa 160kg PRAVILAN PUN cucanj sa 80ak kila,bih bas voleo da vidim na videu
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #9 poslato: Septembar 17, 2009, 01:00:20 posle podne »

160kg 12 reps sto bi znacilo da je max oko 200kg,sto je realno kilaza sa kojom je Vuksa jedva odradio cucanj !!!!! A ja potvrdjujem da Vuksa ima vece noge od mene i da ih trenira kao zmaj ! Tako da je ova prica malo .....
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
chiller
Gost
« Odgovor #8 poslato: Septembar 17, 2009, 12:55:05 posle podne »

To sto vi vrljavo trenirate i samo teoretisete nema nikakve veze sa tudji rezultatima,ako treba postavljacemo i snimke cisto reda radi da se gospoda filozofi uvere kako moze da se dize i bez preteranog teoretisanja oko ovako prostih(u nasem slucaju)stvar.Evo ja uvek sam ustanju bio kad god da radim cucanj 100kgx20 pre treninga na kraju treninga,maksimume nikada nisam forsirao a ovo sam prestao da radim jer me smorilo leg press mi je 280kg bio oko 8 puta,i sta sad?

kakvo teorisanje kakvi bakraci,ima i ona izreka od znanja glava ne boli ;)
ti ako neces da citas bilo kakvu literaturu niti da procitas na forumu,NEMOJ se tebra hvaliti ne znanjem ::) jos se i hvaliti ja nisam znao nista pa sam opet dobro prosao....zabole nekog koliko ti znas i kako ti ide...jos se vezujes da potvrdis da je dizao 160... ::)
Sačuvana
mauzer
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 450

« Odgovor #7 poslato: Septembar 17, 2009, 12:36:10 posle podne »

To sto vi vrljavo trenirate i samo teoretisete nema nikakve veze sa tudji rezultatima,ako treba postavljacemo i snimke cisto reda radi da se gospoda filozofi uvere kako moze da se dize i bez preteranog teoretisanja oko ovako prostih(u nasem slucaju)stvar.Evo ja uvek sam ustanju bio kad god da radim cucanj 100kgx20 pre treninga na kraju treninga,maksimume nikada nisam forsirao a ovo sam prestao da radim jer me smorilo leg press mi je 280kg bio oko 8 puta,i sta sad?
Sačuvana
chiller
Gost
« Odgovor #6 poslato: Septembar 17, 2009, 12:33:26 posle podne »

ЛАЖЕШ!

ne laze nego je glup :)
ne znam kako ne kapira da su to ibsi bogte,stvarno trebas da budes degenerik da mislis da dizes 160kila ::)
160 pounds = 72.5747792 kilograms
press 360 ::) pre ce biti 163.293253 kilograms
trenutni sudija :o ni on ne provaljuje da su u pitanju ibsi poundsi ::)

da mi je neko pricao ovo ne bi mu verovao :D
Sačuvana
Viljuska
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 270

« Odgovor #5 poslato: Septembar 17, 2009, 12:24:10 posle podne »

Бојане,већ су ти људи рекли да то што имаш неке резултате за релативно кратко време је првенствено због тога што се здраво храниш,
млад си(анаболичких хормона на претек) и што тренираш,то никако не значи да је твој тренинг добар.Не читаш форум уопште него само "бомбардујеш" овај форум неким темама које већ постоје .У бодибилдингу "билдујеш тело а не шипку",прво задовољиш форму извођења покрета, број понављања,темпо,па тек онда иде тежина.Тежина се гледа у дисциплинама снаге("powerlifting"),а тамо постоји оваква тема.
Огроман број људи који тренира лаже за своје макс. килаже тако да од искрености нема ништа.
Sačuvana
'''Оћу ја да изјавим нешто за дневник.Ономад сам гледао на телевизору,је л' знаш бре ти несрећо да су Срби најстарији народ?Док су Шваба и Енглез и Американац пре 600 година јели свињу с рукама,ми смо имали ово.Па лепо виљушком боц,на српском двору ми с виљушком боц а Шваба с рукама уста га ..бем''
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #4 poslato: Septembar 17, 2009, 12:02:58 posle podne »

@bojanjolie

koje su to kilaze sa kojima si radio cucanj i presu?
Pa cucanj sam radio 160 kg 12 puta totalno pravilno a imao sam 78-9 kg.....U isto vreme sam presu radio sa oko 360 kg mada presu nisam forsirao jer me je smarala......Inace asistent u treniranju mi je bio kod cucnja trenutni sudija u bodybuildingu tako da se lako da proveriti da li pricam istinu.....
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #3 poslato: Septembar 17, 2009, 11:50:02 pre podne »

@bojanjolie

koje su to kilaze sa kojima si radio cucanj i presu?
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Nitro
Gost
« Odgovor #2 poslato: Septembar 17, 2009, 10:19:43 pre podne »

BRATE PRESTANI DA SPAMUJES GLUPIM TEMAMA...STA da podelimo???pa ti ni sam nisi napisao a govoris da dizes zavidne tezine?jel opet mislis na nekih 30-40 ponavljanja...u tom smislu zavidno???


AMAN ljudi...there are only 2 fucking explanation for this guy...either he is flamer or he is totaly retarded....U oba slucaja GOGO BAN  >:( :-\
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #1 poslato: Septembar 17, 2009, 07:17:01 pre podne »

Noge, a pogotovo butine su mi bili uvek najjaci deo tela....Jedno vreme sam forsirao cucanj i malo manje leg press i dostigao neke zavidne tezine bez hemije...Molio bih forumase da sa mnom iskreno podele informacije sa kojom su maximalnom kilazom radili cucanj i eventualno leg press....Unapred hvala.....
Sačuvana
Stranice: 1 ... 7 8 [9] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 18 upita.