TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 08:18:28 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Cucanj--klasican----maximum  (Pročitano 23081 puta)
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 790


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #75 poslato: Septembar 21, 2009, 01:31:25 pre podne »

Kao prvo trener je bio prvak stare jugoslavije u seniorima, juniorima i apsolutni.....Ime je nebitno i necu da ga provlacim ovde ......Decko sa kojim se znam je bio treci u kategoriji do 80kg u bb  a od njega sam dizao oko 30 kg vise....Dizao sam skoro isto kao reprezentativac srbije u bb.......A kao sto rekoh za pravu opkladu ponovicu sve to pred clanovima foruma uz video snimanje.....Naravno uz pripremu od 6 meseci.....
Sačuvana
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 649


« Odgovor #74 poslato: Septembar 21, 2009, 01:26:32 pre podne »

brate jeli ovo neka najezda vanzemaljaca po forumima ovih dana ?
kod nas na x3mu dolazi lik sa 2gr testosterona i 1.5gr trenbolona, ovaj sa 70kg ima bolji cucanj od Johnnie Jacksona :)
Sačuvana
two more...no matter what...!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #73 poslato: Septembar 21, 2009, 01:22:55 pre podne »

nema sta da se veruje ili ne ja sam trenirao pre noge nesto vise od 6-7 meseci i na cucnju dogurao do 140kg 3-4x,a potpisujem da sad imam vece noge od tebe i ne radim noge tacnije samo shut i zadnju lozu u poslednjih 2 meseca,a taraju mi se noge u farkama sad,a onda kad sam dizao 140kg realno isao sam ko patka,zao mi je sto nemam tada slike nogu iz tog perioda.... No poenta je sa 75kg i malim stazom u teretani cucanj 90 stepeni sa zemljom 160kg 12 reps i sa hemijom pa ne bi mogao. Razlozi ligamenti,zglobovi,misici ma koliko bio genetski spreman nemoguce je.Postavi ovo pitanje bilo gde na bilo kom forumu dobices iste odgovore.
Necu da postavljam pitanje na forumu jer sam iskusio to licno.....Sipka 13 kg plus 145kg opterecenja ......Radio 12 puta do 90 stepeni podkolenica nadkolenica.....Trener mi je rekao da mogu da prebacim 200 ukoliko nastavim....Batalio sam jer su mi noge bile predebele.....Za pravu opkladu uradicu sve to ponovo uz prethodno treniranje od 6 meseci......

ko ti je trener?Ima neki kontakt?Mejl?

znaci ti si bio bolji od prvaka drzave u toj kategoriji do 80kg koji uzima hemiju,jbt bog pa ti si najjace ljudsko bice u ovoj drzavi jbt!!!!!!!!!
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 790


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #72 poslato: Septembar 21, 2009, 01:19:51 pre podne »

nema sta da se veruje ili ne ja sam trenirao pre noge nesto vise od 6-7 meseci i na cucnju dogurao do 140kg 3-4x,a potpisujem da sad imam vece noge od tebe i ne radim noge tacnije samo shut i zadnju lozu u poslednjih 2 meseca,a taraju mi se noge u farkama sad,a onda kad sam dizao 140kg realno isao sam ko patka,zao mi je sto nemam tada slike nogu iz tog perioda.... No poenta je sa 75kg i malim stazom u teretani cucanj 90 stepeni sa zemljom 160kg 12 reps i sa hemijom pa ne bi mogao. Razlozi ligamenti,zglobovi,misici ma koliko bio genetski spreman nemoguce je.Postavi ovo pitanje bilo gde na bilo kom forumu dobices iste odgovore.
Necu da postavljam pitanje na forumu jer sam iskusio to licno.....Sipka 13 kg plus 145kg opterecenja ......Radio 12 puta do 90 stepeni podkolenica nadkolenica.....Trener mi je rekao da mogu da prebacim 200 ukoliko nastavim....Batalio sam jer su mi noge bile predebele.....Za pravu opkladu uradicu sve to ponovo uz prethodno treniranje od 6 meseci......
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #71 poslato: Septembar 21, 2009, 12:58:57 pre podne »

nema sta da se veruje ili ne ja sam trenirao pre noge nesto vise od 6-7 meseci i na cucnju dogurao do 140kg 3-4x,a potpisujem da sad imam vece noge od tebe i ne radim noge tacnije samo shut i zadnju lozu u poslednjih 2 meseca,a taraju mi se noge u farkama sad,a onda kad sam dizao 140kg realno isao sam ko patka,zao mi je sto nemam tada slike nogu iz tog perioda.... No poenta je sa 75kg i malim stazom u teretani cucanj 90 stepeni sa zemljom 160kg 12 reps i sa hemijom pa ne bi mogao. Razlozi ligamenti,zglobovi,misici ma koliko bio genetski spreman nemoguce je.Postavi ovo pitanje bilo gde na bilo kom forumu dobices iste odgovore.
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #70 poslato: Septembar 21, 2009, 12:57:31 pre podne »

Zato sto sam trenirao jebeno dizanje tegova malo jace od godinu dana! I zato sto smo radili cucnjeve svaki mrtvi treneing?! I to upravo pravilno kako si ti opisao?! I znas da sam sa svojih 105kg jedva cucno 180kg, a "tvojih" 160kg 3-4max ponavljanja. al dobro. Sto je najgore znam tamo momke koji treniraju godinama i godinama, a svi znate da powerlifteri imaju jedne od najjacih nogu, upravo iz razloga sto se najvise angazuju na treninzima, a ti momci su tesko isli preko 200kg i to teskasi uglavnom koji su preko 100kg, i sad ja tebi da poverujem da si ti sa svojih 75kg za 6 meseci treniranja 1-2puta nedeljno sa 50kg skocio na 160 kg po 12 ponavljanja?! ALO sta pricas rodjace, nemoj da pricas nebuloze i da lazes! Pozz
Ej boli me bre uvo da li mi verujes ti ili bilo ko....Otvorio sam ovu temu da vidim koliko ko dize a ne da bih se hvalio.....Bitno je da ljudi koji  me znaju veruju u to....i da su mnogi to uzivo videli....Vi koji ne verujete ne morate...Ponavljam to mi nije bitno....
Zato sto sam trenirao jebeno dizanje tegova malo jace od godinu dana! I zato sto smo radili cucnjeve svaki mrtvi treneing?! I to upravo pravilno kako si ti opisao?! I znas da sam sa svojih 105kg jedva cucno 180kg, a "tvojih" 160kg 3-4max ponavljanja. al dobro. Sto je najgore znam tamo momke koji treniraju godinama i godinama, a svi znate da powerlifteri imaju jedne od najjacih nogu, upravo iz razloga sto se najvise angazuju na treninzima, a ti momci su tesko isli preko 200kg i to teskasi uglavnom koji su preko 100kg, i sad ja tebi da poverujem da si ti sa svojih 75kg za 6 meseci treniranja 1-2puta nedeljno sa 50kg skocio na 160 kg po 12 ponavljanja?! ALO sta pricas rodjace, nemoj da pricas nebuloze i da lazes! Pozz
Ej boli me bre uvo da li mi verujes ti ili bilo ko....Otvorio sam ovu temu da vidim koliko ko dize a ne da bih se hvalio.....Bitno je da ljudi koji  me znaju veruju u to....i da su mnogi to uzivo videli....Vi koji ne verujete ne morate...Ponavljam to mi nije bitno....

ajd noge ne mozes,ja bih voleo videti ta pravilna letenja tj. razvlacenja za grudi sa buckama od 25 kg,snimi deder to jednom

i bez uvrede ali vecina likova kod mene radi ono sto oni zovu cucanj sa 140kg,a ja to zovem osminu cucanj...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 790


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #69 poslato: Septembar 21, 2009, 12:49:21 pre podne »

Zato sto sam trenirao jebeno dizanje tegova malo jace od godinu dana! I zato sto smo radili cucnjeve svaki mrtvi treneing?! I to upravo pravilno kako si ti opisao?! I znas da sam sa svojih 105kg jedva cucno 180kg, a "tvojih" 160kg 3-4max ponavljanja. al dobro. Sto je najgore znam tamo momke koji treniraju godinama i godinama, a svi znate da powerlifteri imaju jedne od najjacih nogu, upravo iz razloga sto se najvise angazuju na treninzima, a ti momci su tesko isli preko 200kg i to teskasi uglavnom koji su preko 100kg, i sad ja tebi da poverujem da si ti sa svojih 75kg za 6 meseci treniranja 1-2puta nedeljno sa 50kg skocio na 160 kg po 12 ponavljanja?! ALO sta pricas rodjace, nemoj da pricas nebuloze i da lazes! Pozz
Ej boli me bre uvo da li mi verujes ti ili bilo ko....Otvorio sam ovu temu da vidim koliko ko dize a ne da bih se hvalio.....Bitno je da ljudi koji  me znaju veruju u to....i da su mnogi to uzivo videli....Vi koji ne verujete ne morate...Ponavljam to mi nije bitno....
Sačuvana
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #68 poslato: Septembar 21, 2009, 12:39:45 pre podne »

Zato sto sam trenirao jebeno dizanje tegova malo jace od godinu dana! I zato sto smo radili cucnjeve svaki mrtvi treneing?! I to upravo pravilno kako si ti opisao?! I znas da sam sa svojih 105kg jedva cucno 180kg, a "tvojih" 160kg 3-4max ponavljanja. al dobro. Sto je najgore znam tamo momke koji treniraju godinama i godinama, a svi znate da powerlifteri imaju jedne od najjacih nogu, upravo iz razloga sto se najvise angazuju na treninzima, a ti momci su tesko isli preko 200kg i to teskasi uglavnom koji su preko 100kg, i sad ja tebi da poverujem da si ti sa svojih 75kg za 6 meseci treniranja 1-2puta nedeljno sa 50kg skocio na 160 kg po 12 ponavljanja?! ALO sta pricas rodjace, nemoj da pricas nebuloze i da lazes! Pozz
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #67 poslato: Septembar 21, 2009, 12:24:00 pre podne »

zato sto se Uros bavio powerliftingom  ? :D
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 790


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #66 poslato: Septembar 21, 2009, 12:20:27 pre podne »

@bojanjolie

koje su to kilaze sa kojima si radio cucanj i presu?
Pa cucanj sam radio 160 kg 12 puta totalno pravilno a imao sam 78-9 kg.....U isto vreme sam presu radio sa oko 360 kg mada presu nisam forsirao jer me je smarala......Inace asistent u treniranju mi je bio kod cucnja trenutni sudija u bodybuildingu tako da se lako da proveriti da li pricam istinu.....

Jel ti nas ovde zajebavas ili sta ?!
Zasto mislis da bih nekog zajebavao?
Sačuvana
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #65 poslato: Septembar 21, 2009, 12:14:43 pre podne »

@bojanjolie

koje su to kilaze sa kojima si radio cucanj i presu?
Pa cucanj sam radio 160 kg 12 puta totalno pravilno a imao sam 78-9 kg.....U isto vreme sam presu radio sa oko 360 kg mada presu nisam forsirao jer me je smarala......Inace asistent u treniranju mi je bio kod cucnja trenutni sudija u bodybuildingu tako da se lako da proveriti da li pricam istinu.....

Jel ti nas ovde zajebavas ili sta ?!
Sačuvana
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 508

« Odgovor #64 poslato: Septembar 19, 2009, 04:25:52 posle podne »

The guy is unfuckable......  :D :D :D :D














aaa
« Poslednja izmena: Septembar 20, 2009, 09:59:55 posle podne od strane tozaNS » Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #63 poslato: Septembar 19, 2009, 04:17:19 posle podne »

Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 790


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #62 poslato: Septembar 19, 2009, 04:10:34 posle podne »

sada kako ne radis opet si spao na 70-75x12 jel'?
Ma ne....nisam sigurno....mada nisam probao odavno....Evo probacu na nekom teningu kada budem imao viska vremena pa javljam......Ali sam siguran da mogu preko stotke .......
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #61 poslato: Septembar 19, 2009, 12:45:30 posle podne »

sada kako ne radis opet si spao na 70-75x12 jel'?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.292 sekundi sa 18 upita.