TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 03:35:32 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Miki Mihajlovic)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: klasican Cucanj vs Hack cucanj  (Pročitano 6063 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27374


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 03, 2009, 01:08:44 posle podne »

Zavisi zasto vezbas.Ako je u pitanju snaga onda ti preporucujuem klasican cucanj,ako je u pitanju oblikovanje tela onda se slazem sa Viljuskom da trebas upraznjavati i jedan i drugi!Jos jedan slucaj kada bih dao prednost hek cucnja nad klasicnim cucnjem je ako imas neku povredu leda ili kicme,inace u svim ostalim slucajevima ti preporucujem klasican cucanj!!!!To je majka svih vezbi!!! ;)
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #3 poslato: Oktobar 03, 2009, 01:03:16 posle podne »

Samo bez tegica ispod peta skratices misic.......
Sačuvana
Viljuska
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 270

« Odgovor #2 poslato: Oktobar 03, 2009, 11:30:05 pre podne »

zanimaju me prednosti i mane jednog i drugog,jedina prednost koju znam kod cucnja je sto aktivira stabilizatore...
Стабилизатори су мишићи који се укључују да би извршили стабилизацију покрета приликом извођења вежби.Највише стабилизатора је укључено код овако сложених( вишезглобних) вежби приликом којих активно
учествује већи део мишића тела,тако да се и прилком извођења "хек" чучња они укључени."Хек" чучањ или како га неки зову "рођак мртвог дизања" радим понекад,тј. понекад заменим обичан чучањ са тим чучњем.По мом мишљењу "хек" интензивније погађа бутине од обичног,добра замена за обичан у случају да у својој теретани немате сталак за чучањ.И један и други су јаке анаболичке вежбе,баш као и мртво,које је вежба за з.ложу а буквално цело тело расте од њега."Хек" када радим ставим тегиће испод пете,даје ми већу стабилност,али ми је опет незгодан за извођење,поготову кад ставим већи терет(мање од оне на класичном),па више радим класичан чучањ.
« Poslednja izmena: Oktobar 03, 2009, 11:32:17 pre podne od strane Viljuska » Sačuvana
'''Оћу ја да изјавим нешто за дневник.Ономад сам гледао на телевизору,је л' знаш бре ти несрећо да су Срби најстарији народ?Док су Шваба и Енглез и Американац пре 600 година јели свињу с рукама,ми смо имали ово.Па лепо виљушком боц,на српском двору ми с виљушком боц а Шваба с рукама уста га ..бем''
mauzer
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 450

« Odgovor #1 poslato: Septembar 30, 2009, 09:44:55 posle podne »

zanimaju me prednosti i mane jednog i drugog,jedina prednost koju znam kod cucnja je sto aktivira stabilizatore...
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 17 upita.