TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396098 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: lamni

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 09, 2024, 09:00:21 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 13 14 [15] 16 17 18 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mladi sir  (Pročitano 78435 puta)
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #57 poslato: Oktobar 31, 2009, 12:41:13 pre podne »

 8) 8) 8)

Sto se tice sira jedem ovaj neki president posto nije bilo elle i bas mi je gadnjikav, a ima i konzervansa u njemu.
Kozji koji dobijam dzabe je zakon  ;D, sastav mu je nepoznat a i varira zavisi koliko je ocedjen, da li je mlad ili star

prezident u kokci ili kao sitan sir?
Samo je važno da uzimate posan sitan sir jer je zaista mlečna mast najgora po zdravlje

kocka  :)
sada kod mene u kraju otvorio neki privatnik  :)
siotan sir za pite i gibanice...4%mlecne masti....extra ukusan  :)
75 dinara kutija od 1/2kg  :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #56 poslato: Oktobar 30, 2009, 11:59:54 posle podne »

Stvarno ne razumem zasto toliko pljujete imlek kada su i ostali nista bolji... samo zato sto im je marketing najaci? bzvz...

A мени није јасно зашто одбијаш да направимо тест, млеко са истим процентом мм, а као узорак за поређење домаће свеже млеко! Ок, није исто, али тест узорци јесу!   ::)

Е после тога ћеш видети зашто пљујем по Имлеку, који сам обожавао до пре неколико година!  ;)
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
bb
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 303

« Odgovor #55 poslato: Oktobar 30, 2009, 09:46:00 posle podne »

Sto se tice sira jedem ovaj neki president posto nije bilo elle i bas mi je gadnjikav, a ima i konzervansa u njemu.
Kozji koji dobijam dzabe je zakon  ;D, sastav mu je nepoznat a i varira zavisi koliko je ocedjen, da li je mlad ili star

prezident u kokci ili kao sitan sir?
Samo je važno da uzimate posan sitan sir jer je zaista mlečna mast najgora po zdravlje
u kocki, bas kako je Johnny objasnio izgleda kao da ima zelatina
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #54 poslato: Oktobar 30, 2009, 03:30:26 posle podne »

Sto se tice sira jedem ovaj neki president posto nije bilo elle i bas mi je gadnjikav, a ima i konzervansa u njemu.
Kozji koji dobijam dzabe je zakon  ;D, sastav mu je nepoznat a i varira zavisi koliko je ocedjen, da li je mlad ili star

prezident u kokci ili kao sitan sir?
Samo je važno da uzimate posan sitan sir jer je zaista mlečna mast najgora po zdravlje
Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #53 poslato: Oktobar 30, 2009, 12:18:08 pre podne »

 8) 8) 8)

Sto se tice sira jedem ovaj neki president posto nije bilo elle i bas mi je gadnjikav, a ima i konzervansa u njemu.
Kozji koji dobijam dzabe je zakon  ;D, sastav mu je nepoznat a i varira zavisi koliko je ocedjen, da li je mlad ili star

i ja sam jednome jeo taj president....katastrofa ziva  :)
cist primer onoga sto sam vec rekao ranije-mleko+zelatin  :P

a koziji sir je extra,bas sam se skoro dvoumio da li da se castim sa kriskom,ali me je
uverenje da je sigurno dosta mastan,odbilo od toga :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
bb
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 303

« Odgovor #52 poslato: Oktobar 29, 2009, 09:26:39 posle podne »

Sto se tice sira jedem ovaj neki president posto nije bilo elle i bas mi je gadnjikav, a ima i konzervansa u njemu.
Kozji koji dobijam dzabe je zakon  ;D, sastav mu je nepoznat a i varira zavisi koliko je ocedjen, da li je mlad ili star
Sačuvana
bb
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 303

« Odgovor #51 poslato: Oktobar 29, 2009, 09:22:14 posle podne »



Shvatamo, zato i izbegavamo imlek i ostale firme koje su samo napucane reklamom... Ima i jogurta koji imaju manje od 1gr. masti i duplo maje laktoze od imlekovih i slicnih "napucanih" jogurta  ;)

Koji su to jogurti?
Ako je Valetta to nema da se kupi u mojoj okolini

Ella, Laki... Ne mogu se setiti svih imena jer ih odavno ne kupujem, ali ih ima  :) Udjes u prodavnicu i svim jogurtima pogledas nutritivne vrednosti i kupis onaj koji ti se cini najboljim  ;D
A ja sam mislila da su svi jogurti slicni, 4-5g laktoze, i to ako je malomasni da ima vise laktoze. Obraticu sada vise paznje kada odem u neki market u kome ima vise vrsta jogurta


Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #50 poslato: Oktobar 29, 2009, 08:30:36 posle podne »

 8) 8) 8)

E sto se imlekovog joguta tice on jeste stvarno ocajan....Tu nema price....Meni je dobar kuc ako je neko uposte cuo za njega....

ja sam skoro pojeo 15kg njihovog mladog sira  ;D
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #49 poslato: Oktobar 29, 2009, 02:22:50 posle podne »

Kuc je ekstra ukusa.....Mada kazem imlek ima mnogo kvalitetnih proizvoda i raznovrsnih...Plus sto kao velika kompanija ima i najbolju kontrolu kvaliteta!
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #48 poslato: Oktobar 29, 2009, 01:32:21 posle podne »

Kuc pijem otkako znam za sebe i bez njega ne mogu da funkcionisem ;)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #47 poslato: Oktobar 29, 2009, 01:06:25 posle podne »

Stvarno ne razumem zasto toliko pljujete imlek kada su i ostali nista bolji... samo zato sto im je marketing najaci? bzvz...

Pa imaju milion linija proizvoda, kada npr vidim da skrecete sa teme o kvalitetu i napominjete sastav... ima mleko sa 0.5 1.6. 2. neznam koliko i bla, bla masti... bez laktoze... balans linija je odlicna... dtug je godinama imao problem jer nije mogao da vari mleko, nije intoleracnija na laktozu nego jednostavno nije mogao, nesto je drugo, zaboravio sam sta... i pio je balans sa psenicnim klicama i sada bez problema moze!!! valjda zbog bakterija koji imaju u balansu... tako da nije ni samo prodavanje magle... plus, uopste nisu skuplji u odnosu na druge pa sada da covek kaze...

Novosadska mlekara je najgora, to stoji... znaci jogurt i mleko su cista voda... mada neznam da li je imlek sada kupio novosadsku mlekaru

Domace kiselo mleko zakon  :D
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #46 poslato: Oktobar 29, 2009, 11:35:37 pre podne »



Shvatamo, zato i izbegavamo imlek i ostale firme koje su samo napucane reklamom... Ima i jogurta koji imaju manje od 1gr. masti i duplo maje laktoze od imlekovih i slicnih "napucanih" jogurta  ;)

Koji su to jogurti?
Ako je Valetta to nema da se kupi u mojoj okolini

Ella, Laki... Ne mogu se setiti svih imena jer ih odavno ne kupujem, ali ih ima  :) Udjes u prodavnicu i svim jogurtima pogledas nutritivne vrednosti i kupis onaj koji ti se cini najboljim  ;D
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #45 poslato: Oktobar 29, 2009, 11:07:38 pre podne »

E sto se imlekovog joguta tice on jeste stvarno ocajan....Tu nema price....Meni je dobar kuc ako je neko uposte cuo za njega....
Sačuvana
JovanR
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 180


Follow the Ruhls!

« Odgovor #44 poslato: Oktobar 28, 2009, 11:56:06 posle podne »

Na dohvat ruke svakako jeste... A da li je priroda to je diskutabilno :)
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #43 poslato: Oktobar 28, 2009, 11:49:41 posle podne »

@ bb - наравно!  ;)  А то зашто нису боље пласирани на тржишту, питајте челне људе који уложише милионе у тај посао...

Е сад, да не буде како ја хоћу да рекламирам производе фирме од које немам ништа, а богами ни сестра већ једно 2-3 месеца, спреман сам да платим тест у којем ће се наћи 10 узорака јогурта различитих произвођача, па ако и поред тога некоме Имлек буде најбољи... јбг, тај једноставно нема појма шта је јогурт...  :-\    "природа на дохват руке"...  :D :D :D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Stranice: 1 ... 13 14 [15] 16 17 18 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.049 sekundi sa 12 upita.