TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 12:13:38 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Prvenstvo Srbije u fitnesu i bodibildingu u organizaciji NABBA federacije  (Pročitano 20619 puta)
Beo Gym Official
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #83 poslato: Avgust 26, 2008, 03:38:23 posle podne »

Evo jos nekih slika:























Sačuvana
Aleksandra Rapajic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #82 poslato: Januar 03, 2008, 12:14:47 pre podne »

Moramo nesto da razjasnimo a to je vid kategorija kod NABBA saveza za zene.Ima veoma mnogo zenskih kategorija.Aerobik fitness,figure fitness,fitness,model fitness,body fitness,bodi bilding i sta ti ja znam vec o tome bi Miki mogao vise reci.Ali ja zelim napomenuti da nisu u svim kategorijama trazene napucane zene-bogu hvala! Vec naprotiv bas ta kategorija gde je bila ksenija cini mi se da je to model fitness traze se upravo takve kakve su i bile.E sada to sto se nekome ne svidja to je druga prica.Meni su na primer one deset puta bolje nego neke napucane zene sa rucerdama i trbusnjacima.
Ali to je stvar licnoga ukusa.Naravno nisu sve zasluzile da budu tamo..ali podjimo od konstatacije da je veoma lako pricati e trebalo je ovako onako i ja bih bolje itd...imate svi priliku pa eto spremite se i izadjite.Tek onda cete videti da i izgled nije sve vec ima tu jos mnogo toga sto utice na uspeh...ali to je neka druga prica.

Kiki je inace u pravu za medije...ovo takmicenje je medijski izuzetno propraceno i to je samo jos jedan ogroman plus za NABBA organizatore,

Nadam se da ce taj medijski deo pozitivno uticati na zainteresovanost zenske populacije za fitnes...

  Svesna sam ja da jos uvek ne moze da se ocekuje neka radikalna promena medju zenama, ali treba priznati da smo daleko od svetskih kriterijuma. U svim ovim kategorijama, koje si naveo, u svetu se takmice zene koje su mnogo kvalitetnije i odgovornije prisle svemu tome. Dok medju vama muskarcima ima mnogo onih koji nas ne bi postideli u svetu.
  Volela bih kada bi treneri i okolina bili iskreniji prema buducim takmicarkama i priznali im da tu ima jos mnogo da se radi i pomogli im u tome. Verujem da ove iste devojke do sledece godine mogu biti vrh! (a da pritom ne budu napucane...)


MISLIM DA JE VREME DA SE JAVIM SASVIM SE SLAZEM SA DEVOJKOM IMA TU MNOGO MNOGO DA SE RADI ALI MODEL KATEGORIJA IM JE NAJLAKSA I ZATO SE TU MNOGO DEVOJKA PRIJAVLJUJE VERUJTE MI DA NA SVETSKOM NIVOU TRAZE BAS LEPE ZATEGNUTE DEVOJKE SA MALIM PROCENTOM MASTI.mOLIM DA SE DEVOJKE KOJE KOMENTARISU OVE DEVOJKE POSETE SAJTWWW.WFF.LT I VIDE DA SVE DEVOJKE SU KLASICNE FIT DEVOJKE ILI TI MISICE!!!
ONO STO JE JACE JE AEROBIK FITNESS A ONO JOS JACE FIGURA U KOJO SE SAMA TAKMICIM.
NE DAM NA MOJE DEVOJKE JER SU U LITVANIJI UZELE 6 MEDALJA U TOJ KATEGORIJI.MORATE POGLEDATI PRAVILA I SLIKE PA KOMENTARISATI ISTA PRAVILA SU U AMERICI U MISS AMERIKA TO SE TRAZI LEPOTICE1!!
Sačuvana
Ceca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 72

« Odgovor #81 poslato: Oktobar 15, 2007, 08:42:13 pre podne »

Slazem se sa tobom. Sve u granicama normale. Zdrav razum na prvom mestu.
Sačuvana
mrswho
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #80 poslato: Oktobar 14, 2007, 07:41:55 posle podne »

da svaka joj cast na formi  :)  mada sam se htela kladiti da ce dehidrirati u svlacionici u kakvom je stanju bila...
Sačuvana
Ceca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 72

« Odgovor #79 poslato: Oktobar 12, 2007, 12:09:03 posle podne »

Hvala Mrswho za slicicu. To se zove definicija. (mada bi devojka trebalo da poradi na engleskom  jeziku, slabo je razumela najave na takmicenju)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #78 poslato: Oktobar 12, 2007, 12:00:04 posle podne »

Sve sam uzeo u razmatranje.Vrlo je lako moguce da vas sledece godine sve prijatno iznenadim promenom.Ljubitelje ogromne misicne mase pogotovu  ;)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #77 poslato: Oktobar 11, 2007, 08:42:55 posle podne »

U jbt. fanatiche sad si stvarno bio ko zmaj!

hvala..ali mora to jos mnogo bolje.Ali znam gde je bila moja greska,ispravicemo je sledece godine  ;)

Iskreno,tvoja greska je sto s eogranicavas na classis koji te opet ogranicava u smislu tezine koju smes da imas.Batali to i kreni da razbijas u visokoj ;)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #76 poslato: Oktobar 11, 2007, 07:47:22 posle podne »

U jbt. fanatiche sad si stvarno bio ko zmaj!

hvala..ali mora to jos mnogo bolje.Ali znam gde je bila moja greska,ispravicemo je sledece godine  ;)
Sačuvana
kingkg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #75 poslato: Oktobar 11, 2007, 07:12:33 posle podne »

 8)

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #74 poslato: Oktobar 11, 2007, 04:06:02 posle podne »

U jbt. fanatiche sad si stvarno bio ko zmaj!
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #73 poslato: Oktobar 11, 2007, 03:38:24 posle podne »

uploadujte na  http://www.imageshack.us/   pa onda ovde postavite link , ovako male kada su ne vidi se nista
Sačuvana
mrswho
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #72 poslato: Oktobar 11, 2007, 03:25:16 posle podne »

 :)

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
mrswho
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #71 poslato: Oktobar 11, 2007, 03:22:45 posle podne »

 :)
Sačuvana
Ceca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 72

« Odgovor #70 poslato: Oktobar 11, 2007, 03:15:01 posle podne »

Jel slikao neko jos neku zensku kategoriju?
Sačuvana
kingkg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #69 poslato: Oktobar 11, 2007, 01:51:45 posle podne »

 8)

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.065 sekundi sa 18 upita.