TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396120 Teme od strane 25011 Članovi Poslednji član: Milenatcblg

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 11, 2024, 09:27:55 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko suplementacije  (Pročitano 8793 puta)
bonano
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 69

« Odgovor #6 poslato: Novembar 02, 2009, 03:53:17 posle podne »

pozz.hteo bih da vas zamolim da mi pomognete u vezi suplementacije.kupio sam  Dym Elite protein,bcaa i kre alkalin pa bih hteo da mi ukazete kojim redosledom treba da pijem da ne bih slucajno pogresio.unapred zahvalan
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #5 poslato: Novembar 02, 2009, 03:44:36 posle podne »

Kad mi neko kaze da je uzeo NO reraktor a pritom ne uzima maltene ni whey i trenira oko godinu dana sve mi je jasno.....:) Sledeci put izbaci horse power i sl. sa svog spiska i kao sto prethodnici rekose bcaa, multivitamin, whey ,omega 3, kreatin......pa sve to uzimas odredjen period i tek onda mozda uzmes no reaktor....To ti je moje misljenje i savet.....
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Novembar 02, 2009, 02:02:46 posle podne »

Pozdrav svima ! Ovako dakle,7 meseci sam radio vratilo ,razboj i ,dklekove i bucice kuci i postigo svoj max. Poceo sam u teretanu i kupio Horse power i 4,54 kg Dym Elite whey imam jos oko 80 eura na raspolaganju pa me interesuju predlozi sta da uzmem za pred spavanje ili event. da dopunim ovo s necim i kako i kad piti?Uzeo sam i 100 kom tunjevine po 2 dnevno da krkam. Horse cu piti 50 dana.Imam 29 god 87kg 179 cm visine . Cilj mi je povecanje misicne mase . Pomoc


Mislim da ti nije pametno sto si od suplementacije krenuo prvo sa NO reaktorom... 
ali dobro, sta je tu je, za taj novac ubaci najpre jedan kvalitetan cist whey protein, dekstroza, maltodekstrin, vitamini i minerali svakodnevno i omega 3 riblje ulje... ako ostane para uzmi BCAA...

tunjevina 2 konzerve dnevno je ok,ali nadam se daimas i druge izvore proteina u ishrani  piletina, riba, govedina, mladi sir, belance jajeta...
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #3 poslato: Novembar 02, 2009, 11:18:38 pre podne »

Nadam se da te tunjevine nisu jedin izvor belancevina u tvojoj svakodnevnoj
ishrani,jer je to i pored Elita,nedovoljno.

Sto se tice predloga za saplemente,mislim da se tvoja cifra taman
uklapa za BCAA,Multi-Vitamin i Omega 3,recimo za primer
SNI BCAA,Super Multi i Omega-3 Fish Oil
« Poslednja izmena: Novembar 02, 2009, 11:23:30 pre podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12809


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Novembar 01, 2009, 11:56:03 pre podne »

Pozdrav,  moj ti je predlog da ubacis kompleks multivitamina i minerala - spa pak ili vitamin pak.Kao i omega 3 i to pod obavezno! Ako ostane sredstava mozes uzeti i dymatize kreatin monohidrat s obzirom da zelis masu.Za pred spavanje preporucujem od sciteca Pro long kao idealnu opciju.
Sačuvana
flashana
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #1 poslato: Novembar 01, 2009, 11:01:04 pre podne »

Pozdrav svima ! Ovako dakle,7 meseci sam radio vratilo ,razboj i ,dklekove i bucice kuci i postigo svoj max. Poceo sam u teretanu i kupio Horse power i 4,54 kg Dym Elite whey imam jos oko 80 eura na raspolaganju pa me interesuju predlozi sta da uzmem za pred spavanje ili event. da dopunim ovo s necim i kako i kad piti?Uzeo sam i 100 kom tunjevine po 2 dnevno da krkam. Horse cu piti 50 dana.Imam 29 god 87kg 179 cm visine . Cilj mi je povecanje misicne mase . Pomoc
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.046 sekundi sa 14 upita.