TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397192 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 09:15:13 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanje za Marka Dimitrijevica-(Biceps)...help  (Pročitano 4178 puta)
cofi nbgd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 67

« Odgovor #6 poslato: Novembar 13, 2009, 10:38:30 posle podne »

ja takodje imam problem za biceps ali ne takav slucaj dobijam na masi ali donji deo mi je skracen onaj deo koji najvise pogadja kad radimo hamer podizanje inace najvise volim da imam klasican trening 3 vezbe po 4 serije i to krecem sa dvorucnim pa zavrsavam sa bucicama. jel ima neko program superserija kad ocu da radim ruke u jednom danu
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #5 poslato: Novembar 13, 2009, 10:37:48 posle podne »

Marko ti je sve rekao,misic ne raste od vezbanja vec od hrane i to mnogo dobre hrane...sendvice,sarme,musake,prebranac i slicno ne racunaj
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #4 poslato: Novembar 13, 2009, 08:21:28 posle podne »

Broj obroka povecaj na pet i to kombinacija protein(meso) i slozeni hidrat.Ruke je dovoljno da uradis 1 nedeljno u natural uslovima i odprilike 8 radnih serija u tri vezbe.Meni licno vise odgovaraju bucice ,sa povremenim ubacivanjem dvorucnog tega.Posto je biceps mali misic vise obrati na pravilnost izodjenja pokreta,nego na neko preveliko opterecenje.Ako mozes postavi neku fotografiju ili mi posalji na mail pa cu ti dati konkretniji odgovor.
Sačuvana
nikola1991
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #3 poslato: Novembar 13, 2009, 08:07:28 posle podne »

Pa s' obzirom da idem posle podne u skolu,hranim se otpr.3 puta dnevno...Ustanem u 10h doruchkujem rucham u pola 1 i veceram u 8.A biceps obicno radim 2 puta nedeljno i to utorkom i subotom..Utorkom 3 razlicite vezbe(i to 4 serije po 8 ponavljanja), a subotom uradim "razdvajanje" bicepsa od tricepsa i na vratilu 4 serije po 6-8 ponavljanja..i stvarno mi nije jasno:S ponavljam ostalu grupu misica redovno dobijam upalu.pozz
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #2 poslato: Novembar 13, 2009, 03:04:34 posle podne »

kako se ti hranis druze? koliko nedeljno puta radis biceps? Kako ti izgleda trening za biceps-ponavljanja,serije,vezbe,tempo,odmori?


ovo bi isto spadalo u osnovni info
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
nikola1991
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #1 poslato: Novembar 12, 2009, 12:10:33 posle podne »

Zdravo Marko,ja sam Nikola imam 18 godina i postavio bih ti dva pitanja ako bi mogao da mi odg...ako te jos zanima dodatna informacija(visina 181cm i tezina 70kg:(...)treniram nesto vise od 1 god i koristio sam neke preparate iz pan sporta(npr. Mass power u kombinaciji sa nekim creatinom monohidratom,zatim sam koristio kre–Alkalyn efx i sad nedavno sam probao Shotgun) svaki put sam osetio veliku snagu..ali mene zanima(u pitanju je biceps) nikako ne mogu da dobijem upalu(za god dana sam dobio max 5 puta upalu) i primecujem da mi se slabo razvija:( ostale misice redovno "pogadjam" i hvata me ulapa posle svakog treninga..da li bi mogao ukratko da mi napises trening SAMO za biceps i kako da povecam izgled ruke i sta bi mi preporucio da uzmem od proizvoda a da je cena na "nivou":),stvarno se vec brinem i gubim samopouzdanje..hvala unapred.pozdrav!
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 18 upita.