TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 04:49:51 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: LABRADA CREALINE SAVET PRI UZIMANJU  (Pročitano 7386 puta)
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #4 poslato: Decembar 09, 2009, 09:11:17 posle podne »

 8) 8) 8)


Pozdrav svim clanovima foruma,prvo da vas sve pozdravim i pohvalim ekipu na pravom profi forumu sto se tice saveta oko fitnesa i body buildinga!Od malena sam se bavio sportom i ziveo neki sportski nacin zivota ali sam u zadnjih godinu dana dozvolio sebi mali kiks i da na visinu od 197 nabacim 125kg telesne mase sto je stvarno mnogo!Korigovanjem ishrane i beach volleyom sam skinuo letos nekih 20 kg i sada se okrecem tu na oko 105 i sasvim ok izgledam jer treniram svaki dan u teretani i plus dva do tri puta radim posle podne trcanje po 5-6km jer imam donji stomak i pojas koji sam cvrsto resio da skinem pa sam se konsultovao sa prodajom iz Pan sporta i prepruka je bila da koristim Elite Whey protein i danas sam uzeo Labrada Crealine jer znam da je bez pravih suplimenata nemoguce izraditi figuru bas kako mi hocemo!Sto se tice Elite Whey-a tu nemam nikakvih zamerki i definitvno cu da ga koristim stalno jer je vrhunski preparat!
E imam konkretno pitanje sto se tice Crealine-a . . .Znaci uzimam jednu dozu od 5gr ili jednu kafenu kasicicu i sa njom naravno dekstrozu uz 2 do 3 Dl vode ali mi nesto ukus nije bas najpitkiji pa me zanima da li ce da remeti nesto ako koristim dve kasicice dekstroze u miksu zbog ukusa i smeta li ako ga koristim sa nekim sokom tipa ledeni caj i slicno?Unapred hvala na odgvoru ;)

sa sokom ti i jeste najbolje,a sa dextrozom samo posle treninga  :)
posle treninga ga pis sa dexije,tj,sa dextrozom sa ukusom i stavi 2-3 supene kasike
dextroze,a ne kasicice  :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
Marco7
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #3 poslato: Decembar 09, 2009, 07:01:14 posle podne »

Pa evo ovako cu ti reci sto se tice ishrane jedem belo meso ili ribu za rucak,jaja i slicno za dorucak,naravno sa jednim ili dva parceta bio hleba,dosta voca a za veceru moram da napravim neku kombinaciju da jedem do 18h i da psole stopiram jer mi je malo zeznut posao,pevam i sviram pa uvek ostajem do kasno a tada mi je apetit najjaci mada danima vec ne jedem posle 19h,jedino u obzir dolazi brusnica i tako neko voce!
Crealine sam danas krenuo da uzimam i moram da ga unosim prvih pet dana po 4 puta dnevno da organizam oseti Creatin pa posle toga svodim na dve doze dnevno,pre i posle treninga!A do tada u nardna cetrir dana uzimacu kako su mi savetovali,ujuru na gladan stomak,pre treninga,posle treninga i izmadju obroka,mislim da je to ok?
Samo me zanimalo to da li mogu da stavim jednu kafenu kasiciu Creatina i naprimer dve dekstroze sa ukusom narandze i moze li da ide u kombinaciji sa ledenim cajem?
Sačuvana
;)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Decembar 09, 2009, 06:51:59 posle podne »

Kada uzimaš tu jednu dozu?

Ako je posle treninga, možeš pomešati kreatin i proetin sa 20-30g dekstoze. Ako uzimaš kreatin pre treninga ili ujutru, nemoj sa dekstrozom.

Inače, bilo koji monohidrat nema baš neki poseban ukus. Skoro da se ne oseća ukus u vodi. Ali i da se oseća malo neki specifični ukus, nema potreba da stavljamo šećer zbog toga. ;)

Što se tiče izbora preparata, dobar je. Elite je odličan protein, a CreaLean je odličan kreatin. Nadam se i da ti je ishrana sreĂ°ena i onda nemaš brige.
Sačuvana
Marco7
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #1 poslato: Decembar 09, 2009, 06:23:52 posle podne »

Pozdrav svim clanovima foruma,prvo da vas sve pozdravim i pohvalim ekipu na pravom profi forumu sto se tice saveta oko fitnesa i body buildinga!Od malena sam se bavio sportom i ziveo neki sportski nacin zivota ali sam u zadnjih godinu dana dozvolio sebi mali kiks i da na visinu od 197 nabacim 125kg telesne mase sto je stvarno mnogo!Korigovanjem ishrane i beach volleyom sam skinuo letos nekih 20 kg i sada se okrecem tu na oko 105 i sasvim ok izgledam jer treniram svaki dan u teretani i plus dva do tri puta radim posle podne trcanje po 5-6km jer imam donji stomak i pojas koji sam cvrsto resio da skinem pa sam se konsultovao sa prodajom iz Pan sporta i prepruka je bila da koristim Elite Whey protein i danas sam uzeo Labrada Crealine jer znam da je bez pravih suplimenata nemoguce izraditi figuru bas kako mi hocemo!Sto se tice Elite Whey-a tu nemam nikakvih zamerki i definitvno cu da ga koristim stalno jer je vrhunski preparat!
E imam konkretno pitanje sto se tice Crealine-a . . .Znaci uzimam jednu dozu od 5gr ili jednu kafenu kasicicu i sa njom naravno dekstrozu uz 2 do 3 Dl vode ali mi nesto ukus nije bas najpitkiji pa me zanima da li ce da remeti nesto ako koristim dve kasicice dekstroze u miksu zbog ukusa i smeta li ako ga koristim sa nekim sokom tipa ledeni caj i slicno?Unapred hvala na odgvoru ;)
Sačuvana
;)
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 17 upita.