TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 12:00:18 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: LABRADA CREALINE SAVET PRI UZIMANJU  (Pročitano 7387 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #34 poslato: April 17, 2012, 09:59:37 posle podne »

Da bi dobio precizniji odgovor moras dati sto vise informacija,postavi neke slike ,koliko dugo treniras,koliko godina imas.Sto das vise informacija o sebi toliko ces okvirno dobiti detaljniji odgovor.
A sto se tice samog treninga za ruke,moras da znas da su to male misicne partije i da ih aktiviras i dok radis grudi i ramena,odnosno biceps dok radis ledja i zato treba biti obazriv kada je taj trening za ruke u pitanju da ne bude preobiman.Ne zaboravi da misic raste u fazi odmora.Postoji jos jedna bitna stvar da u toku treninga osetis kada prestaje da radi pumpa u rukama u toku treninga,to je odprilike kraj treninga.
Sačuvana
Veljko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #33 poslato: Mart 29, 2012, 06:58:30 posle podne »

jos jedno pitanje za tebe triceps 4 vezbe po koliko serija biceps 3 vezbe po koliko serija?isto tako zanima me za ledja grudi ramena noge,hvala unapred ))))koliko vezbi koliko serija..najrazbijenija su mi ramena grudi,obim ruke mi je 40 ledja nisu mnogo razvijena onako triceps ok...dajte mi predlog neki hvala i noge bas zaostaju ma da radim na njima i ok su sada kolko tolko ?
Sačuvana
Veljko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #32 poslato: Mart 23, 2012, 01:07:55 posle podne »

Mare jel moze odgovor,hvala unapred pozz :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #31 poslato: Mart 22, 2012, 10:55:13 pre podne »

Spustimo loptu malo i bez svadje.Ovo je forum i svako moze da kaze svoje misljenje dok to nije vredjanje.
Sačuvana
ivanj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #30 poslato: Mart 22, 2012, 10:44:13 pre podne »

Ja mislim da je neko ovde doso da provocira
Misli ti sta hoces, ja samo kazem da nema pravila koliko ce ko raditi vezbi i serija za koji misic.

Toliko arogancije u samo 2 posta... To se zove nevaspitanje... Strasno...

Ovo je forum, svako ima pravo da kaze svoje misljnje...
Arogantan sam bio bas zato sto je to Marko rekao a ne neki pocetnik u svetu bb, i rekao sam svoje misljenje kao sto kazes svi imamo pravo da ga iznesemo, tako da ne vidim u cemu je vas problem. (?)
Sačuvana
marko031786
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #29 poslato: Mart 22, 2012, 12:20:13 pre podne »

Ja mislim da je neko ovde doso da provocira
Sačuvana
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #28 poslato: Mart 21, 2012, 11:58:00 posle podne »

Toliko arogancije u samo 2 posta... To se zove nevaspitanje... Strasno...

Ovo je forum, svako ima pravo da kaze svoje misljnje... Pobijanje tog misljenja na ovakav nacin je (u najmanju ruku) neprimereno...

Taj isti Marko je u ovom sportu postigao ono sto ti (verovatno) nikada neces, pa zato daj bar malo postovanja ako nista drugo...
Sačuvana
ivanj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #27 poslato: Mart 21, 2012, 08:43:37 posle podne »

pa to i kazem, decko pita koliko vezbi da radi za biceps i triceps a Marko mu odgovara 4 za triceps i 3 za biceps.. Mislim nema  veze s mozgom.. Ne mozes ti nekom reci koliko vezbi da radi to je sve individualno..
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #26 poslato: Mart 21, 2012, 08:35:26 posle podne »

Koliko njemu treba za mishic, shto ne znachi da i tebi toliko treba.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
ivanj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #25 poslato: Mart 21, 2012, 08:26:32 posle podne »

Niko ne moze da ti odgovori "tacno" na ta pitanja... Postoji mnogo teorija, bitno je da nadjes ono sto tebi odgovara...

kako ne moze ? Vidis da Marko Dimitrijevic zna tacno koliko njemu treba vezbi za koji misic.. totalna glupost..
Sačuvana
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #24 poslato: Mart 17, 2012, 07:31:19 posle podne »

jos jedno pitanje za tebe triceps 4 vezbe po koliko serija biceps 3 vezbe po koliko serija?isto tako zanima me za ledja grudi ramena noge,hvala unapred ))))koliko vezbi koliko serija..:)

Niko ne moze da ti odgovori "tacno" na ta pitanja... Postoji mnogo teorija, bitno je da nadjes ono sto tebi odgovara...

Ja npr noge radim 6 vezbi, grudi / ledja / ramena 4 vezbe, biceps / triceps 3 vezbe... Serije od 3 do 5... Zapravo nista mi nije striktno, radim po "osecaju" sto bi se reklo... Tako npr biceps i triceps po nekad radim i 2 vezbe itd itd....

p.s. ne moras da citiras sebe i ponavljas pitanja, dobices odgovor kada ljudi vide pitanje ;) :D
« Poslednja izmena: Mart 17, 2012, 07:34:04 posle podne od strane djoleeeee » Sačuvana
Veljko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #23 poslato: Mart 17, 2012, 01:29:54 posle podne »

jos jedno pitanje za tebe triceps 4 vezbe po koliko serija biceps 3 vezbe po koliko serija?isto tako zanima me za ledja grudi ramena noge,hvala unapred ))))koliko vezbi koliko serija..:)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #22 poslato: Mart 17, 2012, 11:29:31 pre podne »

ako možeš naravno bilo bi super da odvojiš ramena i noge... ne znam za tebe, ali ja ako dobro odradim ramena nemam više toliko snage za noge... 
Sačuvana
Veljko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #21 poslato: Mart 16, 2012, 11:32:33 posle podne »

Moze i neko drugi da odgovori ako dobro poznaje kombinacije treninga hvala unapred,inace radim trening za masu :)
« Poslednja izmena: Mart 17, 2012, 12:22:56 pre podne od strane Veljko89 » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #20 poslato: Mart 14, 2012, 09:10:14 pre podne »

Pijem Iso 93(93%proteina) i vitaminsko mineralni komplex :)hranim se extra jedem dosta ribu (dimljeni losos pastrmku i tunjevinu) i (piletina svinjetina,jaja,jogurt itd :)

pa dobro, onda imaš solidnu suplementaciju, protein je tu najbitniji.  A ishrana je ok ako je tako kao što kažeš... ubaci više vrsta proteina, npr. nekad govedinu, ćuretinu, posni sir... i tako, ,variraj
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 17 upita.