TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 03:52:38 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: SNI proizvodi  (Pročitano 32502 puta)
mikibre
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15


« Odgovor #32 poslato: Januar 04, 2010, 07:20:22 posle podne »

pravo da ti kazem i zaboravio sam na OPTIMUM... nesto su mi mnogo u zadnje vreme hvalili ovaj ALLMAX pa sam OPTIMUM smetnuo sa uma...
a sto se tice bcaa... pa ultimate je 400g oko 3000din a dymatize oko 2500din 300g... dodje mu na isto... iskreno, do sad sam iskljucivo koristio ultimatove proizvode... ali sve je vise novih firmi, povoljnih... probao bi nesto drugo malo... mada mi se cini da je dymtize prilicno preduvan kod nas
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #31 poslato: Januar 04, 2010, 07:15:58 posle podne »

Samo vas gleda...

Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
kalča
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


« Odgovor #30 poslato: Januar 04, 2010, 07:08:50 posle podne »

Ako će mo po tome šta piše na kutiji na SNI Glutaminu piše Micronized pharmaceutical grade a ako će mo po prodaji u Nišu je SNI daleko najprodavaniji.Optimum N. je extra.
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #29 poslato: Januar 04, 2010, 06:49:22 posle podne »

Mudro zboris momce! A sto se tice bcaa, Dymatize ili Ultimate. ja sam uzeo Dyma zato sto su jeftinije i zato sto su Ajipure tako da tu nema greske. Mozda si trebao da uzmes Optimum glutamin pre Allmaxa, vidis sta kazu ljudi ovde, ali u svakom slucaju si napravio pametniji izbor nego sa SNI...  ;)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
mikibre
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15


« Odgovor #28 poslato: Januar 04, 2010, 06:41:57 posle podne »

nisam nasao ni jedan glutmin na kome pise da je ajipure... odustao sam od SNI, uzeo sam 1kg ALLMAX glutamina, mada i on ko ce ga znati kakav je... ali ultimatov mi je bio preskup! samo jos da se odlucim koje bcaa da uzmem... al na kraju se sve svodi na to da je ultimate ipak keva!
Sačuvana
kalča
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


« Odgovor #27 poslato: Januar 04, 2010, 06:23:23 posle podne »

hoće da te ošišaju ti tvoji uvoznici!
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #26 poslato: Januar 04, 2010, 05:09:40 posle podne »

zvanicno ne
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #25 poslato: Januar 04, 2010, 05:06:50 posle podne »

A da li su Ultimate Ajipure ili nisu? Optimum? Jel postoji jos neka firma koja je Ajipure osim Labrade na nasem trzistu?
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #24 poslato: Januar 04, 2010, 05:05:06 posle podne »

Pa nije valjda da je SAMO Labrada o.k? Za Ultimate znam da je odlican, ali je preskup ili mozda nije kada se baci na papir? Daj jos neke dobre proizvodjace...
e da, nema mucki kod uvoznika sto se tice poznatijih firmi u svetu..znaci u nasoj zemlji -ne
da li mucka fabrika ..to niko ne zna, i niko nema para da se testiraju i proveravaju ono sto pise na deklaraciji..
verujem da su evropljani zajebaniji u donosu na amere za to..
kratko i jasno..svaki glutamin je dobar za svoje pare..ko zeli bolje platice vise i imace bolje..
posto pricamo da ja ajipure sinonim kvaliteta..zvanicno i potvrdjeno to ima labrada..ali ne crveno pakovanje..
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #23 poslato: Januar 04, 2010, 05:00:17 posle podne »

Nije tu u pitanju samo glutamin, tu je u igri svaki suplement. Dobre firme koriste dobre sirovine, ali cak i kod njih ima mucki, pa ti onda samo zamisli sta rade ove krsh firme i sta ustvari prodaju za debele pare iako se na prvu loptu cine jeftinije...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
honda83
Gost
« Odgovor #22 poslato: Januar 04, 2010, 04:55:48 posle podne »

Ja to ne mogu da shvatim, stvarno, da bude tolika razlika u jednom glutaminu... Ok, slazem se da treba da se kupi neki kvalitetnjiji, od neke poznate i dobre firme, ali ne verujem u to da razlika moze da bude toliko velika... Mislim da tu placebo igra ulogu... Svaka cast ako neko moze da primeti razliku u glutaminu!
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #21 poslato: Januar 04, 2010, 04:47:48 posle podne »

Pa nije valjda da je SAMO Labrada o.k? Za Ultimate znam da je odlican, ali je preskup ili mozda nije kada se baci na papir? Daj jos neke dobre proizvodjace...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #20 poslato: Januar 04, 2010, 04:43:07 posle podne »

Njihove BCAA koristim mozda i duze najvise zbog malo boljeg ukusa od Prima force,a Glutamin kao i svaki drugi,isao sam i Alimax i Labraabradu iskreno sve mi to isto deluje.
diskutabilno..kao da si na svoj motor stavio tigrove gume i rekao nisam primetio neku razliku u voznji kada ga vozim 30 km/h
ali kada bi pokusao nesto za sta je taj motor namenjen sta bi bilo?
a i labradu koju si ti pio je staro pakovanje..ne sumnjam da je nabavljana tamo gde i allmaxx..

ajipure amino trenutno ima veoma malo firmi na nasem trzistu..


Sta je diskutabilno?
Kako neko moze da oseti neku razliku kod glutamina,isprobao sam ih vise vrsta i kazem meni je apsolutno sve to isto.
A za motor samo Brigstone koristim i ne idem preko 300 !
I kakve veze da li je staro ili novo pakovanje/ta stara vise ne valja ,ne razumem.Izneo sam svoj stav da ja licno ne osecam razliku izmedju ovih proizvoda,ko moze to doceni pri koriscenju,svaka cast!
Laziću jel i ti onda tvrdiš da SNI bcaa nisu ok u odnosu na neke druge?
pa bas zato sto neznas razliku onda i nemoj da pricas..
komponenta za staro crveno pakovanje je nabavljana kao sve u svetu, nemacka ili neka japanska firma
kao gde nabavljaju svi...
a novo zuto crno pakovanje ima jedini AJINOMOTO amino koje u najbolje na svetu i labrada je jedina to napisala na svojoj kutiji..svi koji su se ranije pozivali na njih su popili tuzbe...pa prebaci to na tematiku o motorima..

mogu da osetim razliku jer sam 9 godina bio bez hemije a probao sam ih sigurno vise nego ti ;)
onaj kvaliteniji zavrsava posao sa 20 gr, onaj krs ne pomaze ni 100..to se zove farmaceutska cistoca

kada telo dovedes do maximuma a nista ne pomaze..a kada nema hemije sve se oseti..
bez uvrede.

@bebac
promenis par bcaa i vidis razliku..najkorisnija stvar u bcaa je leucin i kada budes koristio sam leucin onda ces znati

Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #19 poslato: Januar 04, 2010, 04:32:06 posle podne »

Univerzal koristi prastaru tehnologiju, tako da ne verujem da se moze uvrstiti u vrh izbora. Za eventualne uvoznicke mucke kod te firme ne znam da postoje, ali nije iskljuceno da ih ima, to ce reci vec neko ko zna...  A za staro pakovanje Labrade je Lazic verovatno mislio na te mucke kod uvoznika
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #18 poslato: Januar 04, 2010, 03:36:44 posle podne »

Naravno, na L-Glutamine mislim.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.108 sekundi sa 19 upita.