TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395000 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 11:35:16 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: SNI proizvodi  (Pročitano 32586 puta)
Colgate Toothpaste
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #62 poslato: Januar 08, 2010, 11:08:06 posle podne »

Ja nisam imao foliju kad sam otvorio prima force beta alanin, a neko nije imao na njihovim bcaa. mozda oni stavljaju dekstrozu :D
Sačuvana
Jedem munje, serem gromove.
Terorisem ovce i kokoske.
PsyTrance
Gost
« Odgovor #61 poslato: Januar 08, 2010, 10:33:36 posle podne »

vidim da pricate o uvozu,kvalitetu i tako tim stvarima....

ONAJ AMG SPORT RADI TAKVE PREVARE DA TE TO STRASNO

niti ima deklaracija...niti nema folije kad se otvori poklopak......
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #60 poslato: Januar 08, 2010, 08:46:38 posle podne »

Pa to se moze onda reci za svakoga i, da kazemo,  za sve sto se prodaje  ;)
ovo nase nije ni lek ni hrana i zato je u procepu..kapiras...
a regulativa dijetetski proizvod ne postoji za ove proizvode,nije dodatak ishani i bla, bla bla..i onda se svi pate na trzistu i oni koji uvoze i oni koji prodaju....ne postoji jasan  zakon za to..

@edit

aha ti mislis na druge uvoznike..pa sigurno ne rade sve ispocetka...osim ako inspektor to ne nalozi da se radi..
ako vec imas papire za jedan takav isti proizvod od nekog predhodnog uvoza.., od agencije za lekove da to  nije lek, misljenje farmaceutskog, analizu sastava..onda radi samo npr hemiju, bakterije, aspartam itd..
obavezno se radi sanitarni.nekada na sve proizvode , nekada na samo jedan..itd
« Poslednja izmena: Januar 08, 2010, 08:54:04 posle podne od strane Lazic » Sačuvana
Belance
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163

« Odgovor #59 poslato: Januar 08, 2010, 08:43:36 posle podne »

Pa to se moze onda reci za svakoga i, da kazemo,  za sve sto se prodaje  ;)
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #58 poslato: Januar 08, 2010, 08:32:54 posle podne »

au pa ja ne znam što mi dajemo onda silan novac na analize SVIH  preparata iz SVAKOG uvoza ako smatrate beskorisnim iste :)

što se toga tiče, dokumentacija postoji... i informacije imate na svakoj deklaraciji...
pitanje je kakve analize..sigurno radite sanitarni..a da bas svaki put radite sta ima unutra to bas i ne vereujem

Monika, ovo je Srbija  ;)
"Podmazes" malo tamo, malo vamo, i eto ti analize kako je sve o.k. Pa ljudi ovde prave mnooooooogo vece prevare i sta ti sve ne, pa prolaze nekaznjeno, a kamo li neka analiza suplementa. To je tako kod nas, i dok se neke stvari ne promene, tako ce i ostati na zalost...
eh jesmo sabanska drzava..ali ova stvar je nesredjena u nasim zakonima i niko od inspektora nece da podmetne dupe ako u nesto nise siguran..tako da tesko ide to podmazivanje :)
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #57 poslato: Januar 08, 2010, 07:56:19 posle podne »

Monika, ovo je Srbija  ;)
"Podmazes" malo tamo, malo vamo, i eto ti analize kako je sve o.k. Pa ljudi ovde prave mnooooooogo vece prevare i sta ti sve ne, pa prolaze nekaznjeno, a kamo li neka analiza suplementa. To je tako kod nas, i dok se neke stvari ne promene, tako ce i ostati na zalost...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #56 poslato: Januar 08, 2010, 07:13:12 posle podne »

au pa ja ne znam što mi dajemo onda silan novac na analize SVIH  preparata iz SVAKOG uvoza ako smatrate beskorisnim iste :)

što se toga tiče, dokumentacija postoji... i informacije imate na svakoj deklaraciji...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #55 poslato: Januar 08, 2010, 02:12:13 posle podne »

Negde sam citao da dym sto stize kod nas se proizvodi u holandiji, a scitec u madzarskoj :D Da l je to istina? Gde se prave ostali?

Brate ne može neko iz "POSKURICA"... ili tako nekog sela da kaže: "znaš ja hoću da pakujem npr. DYMATIZE" i od sutra ga pakujem...
Moraš ispoštovati neke standarde, norme, da dobiješ licencu...isto kao što se 99,9% patika NIKE, PUMA, ADIDAS pravi gde??? U PRC iliti KINI.Zašto? Jer je naravno jeftinije i isplativije a svi ti proizvoĂ°ači MORAJU da ispoštuju KVALITET te date firme.

Slazem se...pa opet koliko su rigurozne kontrole sto se toga tice?  jer verovatno sve moze da se podmaze..Ali ako tako razmisljamo onda je sve pod znakom pitanja.
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #54 poslato: Januar 07, 2010, 10:16:42 posle podne »

Negde sam citao da dym sto stize kod nas se proizvodi u holandiji, a scitec u madzarskoj :D Da l je to istina? Gde se prave ostali?

Brate ne može neko iz "POSKURICA"... ili tako nekog sela da kaže: "znaš ja hoću da pakujem npr. DYMATIZE" i od sutra ga pakujem...
Moraš ispoštovati neke standarde, norme, da dobiješ licencu...isto kao što se 99,9% patika NIKE, PUMA, ADIDAS pravi gde??? U PRC iliti KINI.Zašto? Jer je naravno jeftinije i isplativije a svi ti proizvoĂ°ači MORAJU da ispoštuju KVALITET te date firme.
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #53 poslato: Januar 07, 2010, 09:58:30 posle podne »

Negde sam citao da dym sto stize kod nas se proizvodi u holandiji, a scitec u madzarskoj :D Da l je to istina? Gde se prave ostali?
sta ima veze ako ga pakuje zorka sabac, ako se sve radi po standardima neke fabrike, koja daje licencu za to, zadovoljava sanitarne i bakterioloske uslove...
jednostavno svi ameri i kanadjani prelaze u evropu zbog toga jer je to jedno veliko trziste, nema carine,jeftinija radna snaga, transport itd....ovako sve sto se doprema van evrope je skuplje..
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #52 poslato: Januar 07, 2010, 08:29:16 posle podne »

Oni saradjuju sa Nestle nutrition... Nije samo da su za taj proizvod uzeli npr Nestle cokoladice  :)
Salu na stranu, bez premca su... Kada su napravili "Bar" tacnije cokoladice - energetske stanglice davno sada vec, to je bio novi korak u sportovima izdzljivosti, npr biciklisti vise nisu morali da nose banane  :D... Zatim i njihov gel... Stvarno, otkada sam poceo sa triatlonom PowerBar je uvek bio svetla tacka na mojim treninzima i trkama  ;D http://www.powerbar.com/

Inace, njihovo proteinsko pice (ProteinPlus drink) kontam da je nesto najlepse na svetu, kada god sam u teretani samo gledam u mali frizider sa njim i mastam kako bi sjajno bilo popiti ga, hehe... Moracu da probam... Cak 50 g proteina... kontam zavrsis trening, popijes ga i onda odmah na novi, hehe
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #51 poslato: Januar 07, 2010, 08:11:14 posle podne »

powerbar recovery je pravljen u saradnji sa Nestle kako mi se cini, zato i podseca na onaj krash ekspres :).
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #50 poslato: Januar 07, 2010, 06:21:49 posle podne »

PowerBar je naj-naj najkvalitetniji ako pravimo te ne tolike bitne razlike, iako vama svima iz bb-a to nista preterano ne znaci jer su specijalizovani dodaci ishrani za sportove izdrzljivosti... Made in EU, tacnije Germany  ;)
Sačuvana
Belance
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163

« Odgovor #49 poslato: Januar 07, 2010, 05:31:37 posle podne »

Auuuu brale, svi ste puni nekih urbanih legendi koje vam je ispricao ko zna ko (najverovatnije onaj koji valja neke supse pa pljuje sve ostale, a vi cete dobiti popust ako se pridruzite pljuvanju)...ala teretana.ba...ccc. Rek'o mi DJoka, kojem je kazao Pera kako u Skandalu pise da SNI nish ne valja...hahahahaa, al' zato kazu da je BioTech dobar.
 URNEBESNO SMESNO
Nikome bre ne verujem dok sam ne vidim kako se radi analiza nekog supsa, sto ce biti u limburgu mesecu...svi imaju svoj interes, a 90% njih bi prodali i svoje roditelje.
Cuj sad - ne valja ovo, ne valja ono, sve su plagijati a NEKE  firme se ne kopiraju jer imaju hologram na svakom miligramu proizvoda i to je 100% oridzinale, buahahaha.
Ajoooooj Balkan je to.
Sačuvana
Joker*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 144

Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

« Odgovor #48 poslato: Januar 07, 2010, 05:11:27 posle podne »

Pola toga sto ste nabrojali je dno dna...kakav twinlab kakav sni =)....a scivation koji se uvodi nema veze sa americkim scivationom ! :)  ::) ::)
/awaiting ban...... status :pending  :D
kakaw twinlab?????????????  ne lupaj!!!!!!
Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 18 upita.