TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395639 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 20, 2024, 01:16:33 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 144 145 [146] 147 148 ... 282 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ishrana pitanja  (Pročitano 713824 puta)
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #2054 poslato: Jul 06, 2015, 11:30:50 pre podne »

Za čega ti je potrebna informacija nutritivne vrednosti tog mesa??
Kada smo kod kučića, zna li neko nutritivnu vrednost psećeg ili mačjeg mesa?!?
Gledao sam na netu pre neki dan i nisam mogao da nadjem...
I, koliko je loša varijanta 'mesto dekstroze posle treninga da se uzme ovaj kristal šećer (najobičniji)?
:)
Hhahaa! :D Sve je to protejin bajo moj! :D
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #2053 poslato: Jul 06, 2015, 10:00:38 pre podne »

Ništa posebno...
Gledao sam nutritivne vrednosti namirnica raznih pre neki dan, pa ovo nisam mogao da nadjem...
:)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #2052 poslato: Jul 06, 2015, 09:45:55 pre podne »

Za čega ti je potrebna informacija nutritivne vrednosti tog mesa??
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #2051 poslato: Jul 06, 2015, 09:32:46 pre podne »

Kada smo kod kučića, zna li neko nutritivnu vrednost psećeg ili mačjeg mesa?!?
Gledao sam na netu pre neki dan i nisam mogao da nadjem...
I, koliko je loša varijanta 'mesto dekstroze posle treninga da se uzme ovaj kristal šećer (najobičniji)?
:)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #2050 poslato: Jul 06, 2015, 09:21:03 pre podne »

Uvek me je malo čudilo kada neko napiše nešto ovog tipa ako dosadila mu Ella,loš mu ukus itd...
Toga nema u ovome sportu,ne postoji ta reč dosadila mi je,ne mogu više itd..ko nas pita možemo li ili ne možemo.Ćutiš jedeš i svaki dan tako.
Druga je priča ako se govori o tome kako malo ulepšati ukus elle koja jeste neutralna i postaje bljutava posle nekog vremena.
Na primer dodati proteina od čokolad ili vanile,možda jagode...
Ako je neka slanija varijanta u pitanju onda seckao belo meso sa salatom i tek malo kečapa.Eto ideja..
Ella je ipak ella i može da se kombinuje sa svime a po sastavu je ubedljivo najbolja i sigurno proverena ako gledamo sireve.
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #2049 poslato: Jul 05, 2015, 11:14:27 posle podne »

Uuu gde ima na meru da se kupuje?
« Poslednja izmena: Jul 05, 2015, 11:18:40 posle podne od strane cvetkoper » Sačuvana
cantawait
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302

« Odgovor #2048 poslato: Jul 05, 2015, 11:10:20 posle podne »

Nije pitanje, ali je preporuka da kupujete Kuč sir. Ima 14g proteina i 0.50g masti. Meni se svidja, Ella mi je malo dosadila.
Ima da se kupi u kutijama od 250g i 500g. Mislim da je pakovanje od 250g 103 din. Jos jeftinije ispadne kada se uzima na merenje, 100g izadje oko 20-30 din. Pise na kutiji "Zreli sir. Dijetalni". :)
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #2047 poslato: Jul 05, 2015, 09:17:49 posle podne »

Jbg moras da im se suprotstavis :)
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2046 poslato: Jul 05, 2015, 08:42:25 posle podne »

Zaboravio sam da napomenem da ja nisam tražio slatkiše,već je sama kupila.
Nailazio sam i na dosta problema sa roditeljima povodom ishrane. Mama je u početku bila tolerantna a sada je sve više i više nervira a tata mi nikada nije ni dozvoljavao zdravu ishranu...
Pa ti im se suprotstavi? Reci im jel hocete da pare dajem za cigare i one travuljine ili zelite da ulazem u sebe?

E druže,to sam zaboravio. Ta rečenica uvek upali. Kad mi mama kaže tipa jedi jedi jedi a nemoj bacati pare na mleko,galete itd i naljuti se,ja uvek kažem da je bolje ovo nego da budem drogoš i tad zaćuti...
Ali ne mogu da se svaĂ°am sa njom. Ipak ona plaća članarinu za treninge,izdržava me,kad ja nemam para ona mi da malo pa mogu da uradim neku mini nabavku...
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #2045 poslato: Jul 05, 2015, 08:38:54 posle podne »

Moja keva je otkrila internet pre par godina, tako da nemam tih problema...
;D
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #2044 poslato: Jul 05, 2015, 08:36:54 posle podne »

Zaboravio sam da napomenem da ja nisam tražio slatkiše,već je sama kupila.
Nailazio sam i na dosta problema sa roditeljima povodom ishrane. Mama je u početku bila tolerantna a sada je sve više i više nervira a tata mi nikada nije ni dozvoljavao zdravu ishranu...
Pa ti im se suprotstavi? Reci im jel hocete da pare dajem za cigare i one travuljine ili zelite da ulazem u sebe?
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2043 poslato: Jul 05, 2015, 08:35:46 posle podne »

Zaboravio sam da napomenem da ja nisam tražio slatkiše,već je sama kupila.
Nailazio sam i na dosta problema sa roditeljima povodom ishrane. Mama je u početku bila tolerantna a sada je sve više i više nervira a tata mi nikada nije ni dozvoljavao zdravu ishranu...
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #2042 poslato: Jul 05, 2015, 08:25:14 posle podne »

Kazes mama ti kupila 300g cokolade i jafa keksice? Pa reci joj mama ja zelim sledeci put da mi kupis belo meso za te pare jer zelim da se razlikujem od ostalih!

Evo i ja citujem poslednja tri dana jer su se moja mama i ocuh vencali i to posle 12 godina hehe i red je da se pocastim malo, jes da sam se ugojio za tri dana, ali za nedelju-dve low carba vracam se na staro
« Poslednja izmena: Jul 05, 2015, 08:28:32 posle podne od strane cvetkoper » Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2041 poslato: Jul 05, 2015, 08:23:00 posle podne »

Da
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #2040 poslato: Jul 05, 2015, 08:13:01 posle podne »

Ma znam Funta šta pričaš,ali kod mene očigledno ne može tako...
Imam lošu genetiku,brzo se gojim a sporo mršavim...sad ću morati i kod lekara ali očigledno je da imam ginekomastiju...  :( Evo danas na plaži gledam neke likove,duplo deblji od mene,ali zato ja imam grudi veće od svih njih i veće grudi od 90 % devojaka,ali šta da se radi...
Kod mene je jedino rešenje zdrava ishrana i trening i to na duge staze. Imao sam neke pauze,tipa mesec dana da ne treniram i jedem šta god ima u kući i nekad sam se debljao i do 15 kg što se jako teško posle skidalo...
Sad nešto kapiram,možda mi ti silni cheat obroci nisu ni toliko potrebni,pokušaću u skorije vreme da uradim dobru nabavku u kojoj ću pokriti sve i imaću dovljno zdrave i raznovrsne hrane i neću ni razmišljati o cheat-y....
Pa sta onda kukas? Ni sam ne znas sta hoces, ako je jedini nacin zdrava ishrana, onda sto uopste postavljas ovakva pitanja? Odmori, dva , tri dana, pa se vrati na zdrav zivot... Sredi se sve, samo budi strpljiv i istrajan.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Stranice: 1 ... 144 145 [146] 147 148 ... 282 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.047 sekundi sa 14 upita.