TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395582 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: DannyMet

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 17, 2024, 06:18:02 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 660525 puta)
stefan045
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #2361 poslato: Novembar 04, 2015, 07:32:48 pre podne »

Bas bas retko popijem kafu. Da li bi 2 kapsule ovoga http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-performansi/Stimulanti-na-bazi-kofeina-i-taurina/BI332-Power-Force.html bilo dovoljno pre treninga?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16751


« Odgovor #2360 poslato: Novembar 03, 2015, 11:34:58 posle podne »

A sta bi posebno bilo najbole od toga, kof+taur ili samo beta alanin za snagu i manj vise za fokus.?

Moja preporuka je za kofein, taurin možeš i ne moraš :)
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #2359 poslato: Novembar 03, 2015, 11:16:17 posle podne »

Za sada nije bilo problema :D
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2358 poslato: Novembar 03, 2015, 10:19:55 posle podne »


JA krnem kofein i andol sa c vitaminom pre treninga i pokrene me bas bas

Kofein + andol + vitamin C, još ako sve to "zvekneš na prazan želudac", eto "izvesne" iritacije želudačne sluznice i udruženih faktora "rizika" za pojavu upale želudačne sluznice...a nekada i "čira"...

Pozdrav, Hteo bih da uzmem neki suplement za koriscenje pre treninga da malo povecam fokus i snagu na treningu. Uzeo bih nesto sem no reaktora jer trenutno nemam para za njih. Dvoumim se izmedju mesavine kofeina i taurina ili beta alanin, a takodje razmisljao sam i o argininu, sta mi preporucujete od toga? Trenutno pijem protein i kreatin mono.

Moja preporuka ide za kofein i taurin...beta-alanin je odličan dodatak, ali ipak ne spada u tako "jeftine" suplemente...

Dozu kofeina bih prilagodio osetljivosti na kofein...

Da li redovno piješ kafu? Energetske napitke?

Moja preporuka bi bila oko 100 mg kofeina i 1-2 kapsule taurina( od 1000 mg po kapsuli) pola sata pre treninga...

Po pitanju "umerenih doza" i sastava, preporuka za... http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-performansi/Stimulanti-na-bazi-kofeina-i-taurina/BI332-Power-Force.html



« Poslednja izmena: Novembar 03, 2015, 10:21:31 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
stefan045
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #2357 poslato: Novembar 03, 2015, 09:44:58 posle podne »

Koliko mg kofeina
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #2356 poslato: Novembar 03, 2015, 09:38:03 posle podne »

A sta bi posebno bilo najbole od toga, kof+taur ili samo beta alanin za snagu i manj vise za fokus.?
JA krnem kofein i andol sa c vitaminom pre treninga i pokrene me bas bas
Sačuvana
stefan045
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #2355 poslato: Novembar 03, 2015, 09:16:24 posle podne »

A sta bi posebno bilo najbole od toga, kof+taur ili samo beta alanin za snagu i manj vise za fokus.?
« Poslednja izmena: Novembar 03, 2015, 09:19:57 posle podne od strane stefan045 » Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #2354 poslato: Novembar 03, 2015, 09:13:43 posle podne »

čist kofein, ako imaš para uzmi kofein+taurin i beta alanin. 1 kof+taurin i 5-6g beta alanina sigurno će te pokrenuti  ;)
Sačuvana
Arbeit macht frei.
stefan045
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #2353 poslato: Novembar 03, 2015, 08:54:58 posle podne »

Pozdrav, Hteo bih da uzmem neki suplement za koriscenje pre treninga da malo povecam fokus i snagu na treningu. Uzeo bih nesto sem no reaktora jer trenutno nemam para za njih. Dvoumim se izmedju mesavine kofeina i taurina ili beta alanin, a takodje razmisljao sam i o argininu, sta mi preporucujete od toga? Trenutno pijem protein i kreatin mono.
Sačuvana
Harry_Callahan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 116

« Odgovor #2352 poslato: Novembar 02, 2015, 10:14:30 posle podne »

ne znam gdje bi pito pa cu ovdje..

Ima li neka prodavnica Pansport-a u Crnoj Gori? ili neki uvoznik sa kime poslujete isto u CG :D
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2351 poslato: Oktobar 29, 2015, 03:52:25 pre podne »

@Benchman
 
Izvini, ali mi nije jasno šta te tačno zanima...

Kako ti izgleda taj neki "prototip" plana ishrane onako po obrocima...da bi uputnije mogli da te posavetujemo?

Koliko si visok, težak? Koliko imaš godina? Koliko dugo treniraš? Da li je zdravstveno sve ok? Povrede? Deformiteti? Da li si u skorije vreme odradio lab. pregled krvi i urina? Ekg?

Koliko si gr proteina, hidrata, masti planirao da imaš na dnevnom nivou?

Kako ti izgledaju treninzi sa opterećenjem ( plan treninga u teretani)? Radiš li kardio?

Molim da otvoriš temu i u detaljno njoj odgovoriš na ovde postavljena pitanje...

http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=611.0

( ipak je ovo servis za brza pitanja  ;) )
« Poslednja izmena: Oktobar 29, 2015, 03:54:03 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Benchman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #2350 poslato: Oktobar 29, 2015, 02:30:14 pre podne »

Sto se tice ovih linkova o ishrani koje ste mi preporucili o svemu ovome sam vec bio informisan delimicno i imao plan ishrane po ugledu na ove informacije o ishrani sa tim sto sam ja sam odredio koliko cu i sta i kad da jedem, mene interesuje plan i red sta tacno i kad tacno sta da jedem ( vasa preporuka i strucno misljenje) ?
Sačuvana
Benchman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #2349 poslato: Oktobar 29, 2015, 02:05:48 pre podne »

Ok, nakon sto procitam, otvoricu temu samo jos uvek se ne snalazim najbolje ovde jer sam od veceras clan foruma :)
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2348 poslato: Oktobar 29, 2015, 01:21:01 pre podne »

Mogu da vas zamolim dr.Slavisa da mi preporucite ishranu, ja sam korigovao dosta ali nisam siguran da li je dobro, zelim strucni savet, hvala unapred?

Predlažem da otvoriš temu u delu foruma o ishrani, gde ćemo detaljno o svemu vezanom za ishranu...

Za početak, detaljno iščitaj...

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/plan-ishrane-za-poetnike.html

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/najbolji-prijatelji-miine-mase-uljeni-hidrati.html

http://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/najstariji-suplement-na-svetu-ulje-nad-uljima-riblje-ulje.html
Sačuvana
Benchman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #2347 poslato: Oktobar 29, 2015, 01:03:39 pre podne »

Mogu da vas zamolim dr.Slavisa da mi preporucite ishranu, ja sam korigovao dosta ali nisam siguran da li je dobro, zelim strucni savet, hvala unapred?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.047 sekundi sa 13 upita.