TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396854 Teme od strane 25031 Članovi Poslednji član: SylviaHarr

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 08, 2024, 05:18:36 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomooooc  (Pročitano 38 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12894


Never give up!

« Odgovor #7 poslato: Septembar 07, 2024, 07:21:06 posle podne »

Ishrana je broj jedan kao ključ uspeha dok sve ostalo ide uz to.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28743


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #6 poslato: Septembar 07, 2024, 03:19:29 posle podne »

I što je najvažnije je da znaš da ni mnogo jači sagorevaci od karantina ti nece dati rezultate ukoliko ti ishrana nije prilagođena kako treba.
Suplementacija pomaže samo ako nam je ishrana sređena.
Svi misle da je trening najvazniji a ustvari je ishrana najvaznija i zahteva jako puno samoodricanja.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28743


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #5 poslato: Septembar 07, 2024, 03:17:26 posle podne »

Ako vodiš računa o ishrani i istrajna si u treninzima, to su dovoljni suplementi. Kao što je Miki rekao nekada iz metaboličkih razloga može doći do malog zastoja. Pobedi računa da ti kalorijsku unos bude malo manji od potreba i to bi trebalo da rezultuje gubitkom težine.
Ja sam te metabolicke zastoje kasnije resavao cheat meal-om,ali ti o tome jos ne moras da razmisljas,samo da budes u blagom kalorijskom deficitetu i to je to. ;)
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3733


« Odgovor #4 poslato: Septembar 07, 2024, 01:53:10 posle podne »

Ako vodiš računa o ishrani i istrajna si u treninzima, to su dovoljni suplementi. Kao što je Miki rekao nekada iz metaboličkih razloga može doći do malog zastoja. Pobedi računa da ti kalorijsku unos bude malo manji od potreba i to bi trebalo da rezultuje gubitkom težine.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12894


Never give up!

« Odgovor #3 poslato: Septembar 07, 2024, 09:12:54 pre podne »

I što je najvažnije je da znaš da ni mnogo jači sagorevaci od karantina ti nece dati rezultate ukoliko ti ishrana nije prilagođena kako treba.
Suplementacija pomaže samo ako nam je ishrana sređena.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 28743


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #2 poslato: Septembar 05, 2024, 07:10:46 pre podne »

Zdravo, imam 21god, visoka sam 164cm i imam 63kg. Vec mesec ipo dana pijem L-karnitin 3000mg treniram redovno u kucnim uslovima i trcim 2 puta nedeljno po 3km. Smrsala sam 5kg za mesec dana, trenutno stojim na istoj kilazi vec 2 nedelje i to me uzasno nervira... izbacila sam slatkise, slane grickalice, brz hranu, peciva, hleb, masnu hranu...
Treba mi pomoc zelim da smrsam jos bar 4-5kg i da zategnem telo malo vise. Da li da nastavim da pijem L-karnitin ili da uzmem protein? Ili nesto drugo?
Imala sam 68kg na pocetku
Cao,prvo da rascistimo nesto.
L karnitin je za topljenje masti dok je protein za izgradnju misica.Ako ti je cilj da jos smrsas onda naravno nastavi sa L karnitinom.Desava se to posle izvesnog vremena da uspori ili da stane mrsavljenje ali ce se nastaviti samo budi istrajna!
Sačuvana
Zmaja23
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: Septembar 05, 2024, 12:24:04 pre podne »

Zdravo, imam 21god, visoka sam 164cm i imam 63kg. Vec mesec ipo dana pijem L-karnitin 3000mg treniram redovno u kucnim uslovima i trcim 2 puta nedeljno po 3km. Smrsala sam 5kg za mesec dana, trenutno stojim na istoj kilazi vec 2 nedelje i to me uzasno nervira... izbacila sam slatkise, slane grickalice, brz hranu, peciva, hleb, masnu hranu...
Treba mi pomoc zelim da smrsam jos bar 4-5kg i da zategnem telo malo vise. Da li da nastavim da pijem L-karnitin ili da uzmem protein? Ili nesto drugo?
Imala sam 68kg na pocetku
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.153 sekundi sa 19 upita.