TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 12:04:42 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Odg: PROTEINI - ISHRANA I SUPLEMENTACIJA  (Pročitano 10674 puta)
milanceolympia
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16


« Odgovor #33 poslato: Maj 29, 2010, 08:09:41 pre podne »

400 gr jedino ako si  na hemiji...
Sačuvana
Go hard or go home!!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #32 poslato: Maj 27, 2010, 12:48:31 posle podne »

400gr samo na aas inace bacanje para.Mislim na 400gr u toku dana a ne po obroku ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #31 poslato: Maj 25, 2010, 10:48:53 pre podne »

Znaci hvala ,,ocekivao sam konkretniji odgovor ali  ovo je ocekivano ;) mislio sam kao sto sam i napisao da je mozda bolje posle  treninga 200gr,a sutra dan 400gr proteina ili obrnuto al ok skonto sam da nema tolikog znacaja kolicina nego konstanta......hvala u svakom dlucaju


ne zaboravi da i višak proteina može da se pretvrori u masne naslage... a ne verujem da ti je potrebno baš 400g proteina dnevno
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #30 poslato: Maj 23, 2010, 07:44:53 posle podne »

Ne znam koliko kg ti imaš (ili sam propustila informaciju) ali 400g ti sigurno ne treba...
Koliko ukupno kalorija unosiš na dan?
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #29 poslato: Maj 23, 2010, 09:25:07 pre podne »

400gr  :o
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
ambiciozan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60

« Odgovor #28 poslato: Maj 23, 2010, 01:12:09 pre podne »

Znaci hvala ,,ocekivao sam konkretniji odgovor ali  ovo je ocekivano ;) mislio sam kao sto sam i napisao da je mozda bolje posle  treninga 200gr,a sutra dan 400gr proteina ili obrnuto al ok skonto sam da nema tolikog znacaja kolicina nego konstanta......hvala u svakom dlucaju
Sačuvana
sunce86
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 287

Zabava - Online
« Odgovor #27 poslato: Maj 22, 2010, 01:42:00 posle podne »

Previse filozofiras  ;D ja bih ti preporucio da pojacas i u jednom i u drugom slucaju  :P Ako jedes 150-200g proteina svaki dan, dodatnih 20-30g nece ti uraditi neki veliki posao :o

Inace, ko ne moze da jede ella sir, neka uradi kao i ja. Uzmem shaker, sipam pola litre vode, 300g elle ubacim, promutim dobro, dobijem nesto slicno jogurtu i popijem za 20sec... A ne da se smarate pola sata, ako ga jedete samog na kasiku... (ubistvo)

tako i ja radim, samo sa kravicom 0,5 i sakom badema. odlican ukus ispadne i popije se sto kazes za 20 sek.

probaću i ovo :)  sa vodom i malo Sci profesional whey od jagode (moja omiljena kombinacija....)

Jeste da ispadne malo bljutavo, ali uz whey mislim da bi ukus trebao da bude prihvatljiv :)
Sačuvana
Squat till u puke!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #26 poslato: Maj 22, 2010, 09:09:29 pre podne »

Previse filozofiras  ;D ja bih ti preporucio da pojacas i u jednom i u drugom slucaju  :P Ako jedes 150-200g proteina svaki dan, dodatnih 20-30g nece ti uraditi neki veliki posao :o

Inace, ko ne moze da jede ella sir, neka uradi kao i ja. Uzmem shaker, sipam pola litre vode, 300g elle ubacim, promutim dobro, dobijem nesto slicno jogurtu i popijem za 20sec... A ne da se smarate pola sata, ako ga jedete samog na kasiku... (ubistvo)

tako i ja radim, samo sa kravicom 0,5 i sakom badema. odlican ukus ispadne i popije se sto kazes za 20 sek.

probaću i ovo :)  sa vodom i malo Sci profesional whey od jagode (moja omiljena kombinacija....)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #25 poslato: Maj 20, 2010, 03:58:09 posle podne »

E,a kada bi trebalo da se unosi vise proteina-posle treninga ili u danima ka se odmara???normalno je svakodnevno ali kada je efikasnije da se ta doza pojaca-tj kada je misicima potrebnija veca kolicina ?? hvala,pozdrav

Oporavak mišića od terninga traje i do 24h.. prema tome, jedi proteine stalno i ne brini.. u njihovom slučaju od viška glava ne boli.. nračito zato što teško možeš uneti baš toliko viška proteina.. sa UH je potpuno druga priča...
Sačuvana
mireandric
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 43


« Odgovor #24 poslato: Maj 20, 2010, 12:16:51 posle podne »

Previse filozofiras  ;D ja bih ti preporucio da pojacas i u jednom i u drugom slucaju  :P Ako jedes 150-200g proteina svaki dan, dodatnih 20-30g nece ti uraditi neki veliki posao :o

Inace, ko ne moze da jede ella sir, neka uradi kao i ja. Uzmem shaker, sipam pola litre vode, 300g elle ubacim, promutim dobro, dobijem nesto slicno jogurtu i popijem za 20sec... A ne da se smarate pola sata, ako ga jedete samog na kasiku... (ubistvo)

tako i ja radim, samo sa kravicom 0,5 i sakom badema. odlican ukus ispadne i popije se sto kazes za 20 sek.
Sačuvana
Budi jak...
sunce86
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 287

Zabava - Online
« Odgovor #23 poslato: Maj 20, 2010, 10:53:28 pre podne »

Previse filozofiras  ;D ja bih ti preporucio da pojacas i u jednom i u drugom slucaju  :P Ako jedes 150-200g proteina svaki dan, dodatnih 20-30g nece ti uraditi neki veliki posao :o

Inace, ko ne moze da jede ella sir, neka uradi kao i ja. Uzmem shaker, sipam pola litre vode, 300g elle ubacim, promutim dobro, dobijem nesto slicno jogurtu i popijem za 20sec... A ne da se smarate pola sata, ako ga jedete samog na kasiku... (ubistvo)
Sačuvana
Squat till u puke!
ambiciozan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60

« Odgovor #22 poslato: Maj 20, 2010, 01:43:04 pre podne »

E,a kada bi trebalo da se unosi vise proteina-posle treninga ili u danima ka se odmara???normalno je svakodnevno ali kada je efikasnije da se ta doza pojaca-tj kada je misicima potrebnija veca kolicina ?? hvala,pozdrav
Sačuvana
mireandric
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 43


« Odgovor #21 poslato: Maj 19, 2010, 11:21:41 posle podne »

...ili Labrada Pro V 60  (ako naĂ°eš još negde, moja preporuka)  nedavno sam uzela sebi jedan :)   oooooodličan 5 !!!

ima i kazeina u njemu... i albumina jaja...

sad sam video reklamni link. deluje ubedljivo. samo mi molim te reci kakvog je ukusa jer ne mogu bas sve da progutam.  i da, pronasao sam Ella sir. Ako je jos neko iz Valjeva neka zna da ga ima jedino u Idea trznom centru. Ali nismo ovde da bi jeli sir, to je samo alternativa.
Sačuvana
Budi jak...
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #20 poslato: Maj 18, 2010, 06:22:06 posle podne »

...ili Labrada Pro V 60  (ako naĂ°eš još negde, moja preporuka)  nedavno sam uzela sebi jedan :)   oooooodličan 5 !!!

ima i kazeina u njemu... i albumina jaja...
Sačuvana
mireandric
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 43


« Odgovor #19 poslato: Maj 10, 2010, 03:42:35 pre podne »

ceo dan sam trazio ella sir po gradu. obisao sam oko 20 prodavnica i 5 supermarketa i niko od radnika nije uopste ni cuo za elline proizvode. poludeo sam. inace zivim u Valjevu.

Proizvod se zove Ella... sada je novo, ljubičasto pakovanje. Naćićeš sigurno...  Univer, Rodić, Maxi... sigurno imate nešto od toga :)

ako ne naĂ°eš to, onda uzmi Mladi sir kao alternativu
mladi sir inače koristim već nego sam hteo da probam i tu ellu. ali čim se sastavim sa kešom opet se uzima Pro Long
Sačuvana
Budi jak...
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 17 upita.