TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 10:55:22 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: svaki savet mi je dobro dosao..  (Pročitano 20302 puta)
Vlada_boGy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #19 poslato: Maj 27, 2010, 10:57:25 posle podne »

...evo proslo je nekoliko dana kako koristim unidyne..
..osecam da mi je telesna temperatura blago povisena zbog ubrzanog metabolizma i znojim se k'o lud..
inace sam sklon znojenju, posto pijem puno tecnosti..ali ovo je neverovatno..ljudi me gledaju u teretani :D..promenim 2 majice, koje su skroz mokree..
ovo mi je 4dan kako pijem unidyne..osim sto izbacujem dosta tecnosti, pa mi tezina dnevno oscilira i do 2kg...(imam onu mehanicku vagu, koja se i ne moze bas pohvaliti preciznoscu)...cini mi se da sam primetio da mi je stomak malllloooo manjii..to su mi rekli i moji..mozda je placebo...al svakako daje snage da nastavim dalje.. ;D
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #18 poslato: Maj 27, 2010, 11:06:41 pre podne »

Mozes i kada ne treniras uzeti kao sto su ti preporucili ali napravi neku pauzu od uzimanja pa do dorucka. jer ce potaknuti od metabolizam masti pre nego sto jedes ako ima dovoljno vremena
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #17 poslato: Maj 27, 2010, 10:05:33 pre podne »

baš tako... slobodno uzmi 2 kapsule u danima pauze.
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #16 poslato: Maj 27, 2010, 09:58:58 pre podne »

Vidim da si na dobrom putu i da si vredan i poslusan.Bice rezultata ;)

Sto se tice dana kada ne treniras svi ovi preparati se mogu koristiti ali samo u manjoj meri,jer ti je tada i manja potreba.
Licno mislim da i tih dana trebas uzeti i Unidyne,onu prvu jutarnju dozu,jer ipak ce on odraditi i po nesto nevezano za trening.Ja npr tako radim,jer mi on zaista pomaze i u regulaciji metabolizma,pa cesto je to jedan od bitnih faktora zbog cega se odlucim da krenem sa sagorevacima
Sačuvana
Be Happy!!!
Vlada_boGy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #15 poslato: Maj 26, 2010, 02:42:41 posle podne »

..trcanje mi zavisi od raspolozenja..nekada istrcim 20, nekada 30 i vise minuta...trudim se da ispostujem ovaj raspored...iako mi nije lako..

..hteo sam da pitam...danima kada odmaram...kao npr danas...da li da uzimam unidyne?mislim da tada nema nikakvog efekta...ali ipak,bolje da pitam..:/
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Maj 26, 2010, 11:48:50 pre podne »

Posto planiram da krenem sa trcanjem ujutru(posto mi se zavrsava semestar), moj tempo treninga bio trebalo da bude ovakav:
svakog jutra po 30-45min trcanja, uvece parnim danima-teretana, neparnim jos jedno trcanje od 45min..
..Kupio sam whey i unidyne, imam amino 5600, bcaa(u kapsulama) i kreatin ON...da li bi ste mi pomogli da ukombinujem sada kako, sta i sa cime :D da pijem...hvala :D

..i da li da pijem u danima kada ne treniram...:D

imaš ti tu puno trčanja... koliko mi se čini... ok, ako si u tako super formi :)  pazi samo da se ne spržiš previše...  BCAA su tu ključni suplement po mom mišljenju
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #13 poslato: Maj 25, 2010, 10:41:13 posle podne »

Jedino ako već imaš i BCAA i whey, BCAA pre treninga može da ide, a whey naravno posle.
Sačuvana
Vlada_boGy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #12 poslato: Maj 25, 2010, 10:26:52 posle podne »

extra...tako sam i sam ukombinovao...stim, sto pijem kreatin i pre i posle treninga...:D samo sam hteo da vidim..jesam li na pravom putu...
..Hvala svima...

e, i da...cim primetim prve rezultate...objavljujem..;) PozZZ
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6121


« Odgovor #11 poslato: Maj 25, 2010, 07:46:18 posle podne »

Posto planiram da krenem sa trcanjem ujutru(posto mi se zavrsava semestar), moj tempo treninga bio trebalo da bude ovakav:
svakog jutra po 30-45min trcanja, uvece parnim danima-teretana, neparnim jos jedno trcanje od 45min..
..Kupio sam whey i unidyne, imam amino 5600, bcaa(u kapsulama) i kreatin ON...da li bi ste mi pomogli da ukombinujem sada kako, sta i sa cime :D da pijem...hvala :D

..i da li da pijem u danima kada ne treniram...:D

Pa nema tu puno mudrosti..
whey i BCAA posle svakog treninga u šejku sa vodom, kreatin pre ujutru treninga, unidyne pre svakog treninga po jednu kapsulu (za početak, posle po dve), amino izmeĂ°u treninga (broj kapsula zavisi od tvoje težine)
Sačuvana
Vlada_boGy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #10 poslato: Maj 25, 2010, 12:05:40 posle podne »

..oke..da li bi neko mogao da mi pomogne sada???  :-\
Sačuvana
Vlada_boGy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #9 poslato: Maj 22, 2010, 04:09:36 posle podne »

Posto planiram da krenem sa trcanjem ujutru(posto mi se zavrsava semestar), moj tempo treninga bio trebalo da bude ovakav:
svakog jutra po 30-45min trcanja, uvece parnim danima-teretana, neparnim jos jedno trcanje od 45min..
..Kupio sam whey i unidyne, imam amino 5600, bcaa(u kapsulama) i kreatin ON...da li bi ste mi pomogli da ukombinujem sada kako, sta i sa cime :D da pijem...hvala :D

..i da li da pijem u danima kada ne treniram...:D
« Poslednja izmena: Maj 22, 2010, 04:13:26 posle podne od strane Vlada_boGy » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Maj 18, 2010, 01:57:08 posle podne »

Da, najveća greška - drastično smanjiti ishranu, tj. kalorijski unos, a povećati potrošnju kroz treninge. Kao da na vatru dodaješ ulje. :D

Sačuvana
Vlada_boGy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #7 poslato: Maj 18, 2010, 12:59:32 posle podne »

...iskreno..dok nisam saznao mnoge stvari pomocu ovog foruma..i ja sam radio slicno..
na foru..manje jedes=mrsavis..izbacivao sam obroke..i tek kad sam osetio koliko je to lose, ja sam prestao sa tim..(probao sam da smanjim unos hrane, a da pojacam treninge..i to me je toliko iscrpelo i umorilo da bukvalno 3-4dana nisam mogao iz kreveta da ustanem)a sto je najgore..nije bilo znacajnijih rezultata..jer kad puknes jednom u 10-15 dana..pojedes ceo frizider..

..Shvatio sam da je potrebno jesti cesce,ali po malo...i naravno da to bude kvalitetna hrana, bogata proteinima, vitaminima....jer je to osnov svega..
Sada jedem dosta belog mesa,belanca iz jaja, tunjevinu..sve to kombinujem sa onim AK, koje su velike kao...nemam pojma..ali mnogo su velike :)..popijem po 10 tableta dnevno, i uz odrzavanje kreatina ..ja trenutno pucam od snage i volje..ne samo za vezbanjem vec i za ucenjem, i dok spavam, bolje se i vise odmorim..krivo mi je sto nisam i pre otkrio ovaj forum..jer se vec vise meseci borim sa ovim viskom kilograma..

..uskoro cu se bas baciti na unos proteina i kupicu whey i Unidyne..pa cu pratiti rezultate..cim primetim promenu, izbacicu rezultate , kako bih pomogao i drugima...cilj mi je da smrsam do nekih 85kg..:D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Maj 18, 2010, 12:07:28 posle podne »

Ali ako si skroz izbacio sokove, beli hleb i testa, preradjena mesa, onda je to velika stvar, Roberte podrzi ga malo :).

Nisam mogao odmah da ga podržim zato što sam još uvek pod taze utiskom iz radnje. Naime, bio mi je dečko koji se žalio da je od jednog sagorevača skoro pao u nesvest, išao kod lekara i lekar je "kao" utvrdio da je to stanje nastalo baš od sagorevača. Dečko je počeo da mi priča kako je izbacio sve loše stvari iz ishrane... napravio pauzu... a onda dodao kako jede samo JABUKU  za doručak i 100g pirinča popodne posle škole I TO JE APSOLUTNO SVE od hrane za ceo dan. Ja sam se šokirao. Sve mi je bilo jasno. Samo je bilo pitanje vremena kada će se onesvestiti a on je na sve to uzeo još i sagorevač.

Napravio sam mu jelovnik, objasnio mu da taj doktor nema veze o suplementaciji i evo taj dečko je juče bio i pohvalio se kako se mnogo bolje oseća i kako je shvatio gde je grešio i da je lekar lupao gluposti. Sagorevač mu ne pravi nikakve probleme, on jede kako treba i svi zadovoljni. ;) A čika Doca je samo čekao da, po običaju, upre prstom odmah u neki suplement, a nije se setio da ga pita kako i šta jede.  :-\

E, zato, Ogi, nisam mogao ovog dečka odmah da podržim. :) Šokantno mi je da mnogi misle da je regulisana ishrana samo izbacivanje loših namirnica, klopanje puno voća i što manje ostale hrane.

Nadam se, Vlado, da ti ne praviš sličnu grešku. Zato sam te uputio da čitaš malo o ishrani. :)
« Poslednja izmena: Maj 18, 2010, 12:09:59 posle podne od strane Robert » Sačuvana
Vlada_boGy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #5 poslato: Maj 18, 2010, 08:55:35 pre podne »

..hocu, naravno..listacu jos dugo vas sajt...mnogo  je kvalitetan..ima dosta znacajnih stvari da se sazna..
Od kako sam regulisao ishranu(donekle) smrsao sam 4 kg, za oko mesec ipo dana..nisam kupio sada whey, posto mi je ortak dao punu kutiju aminokiselina...a kako su proteini sastavljeni od aminokislelina..cekam prvo da potrosim to...iako sam svestan da u njima ima  manje proteina nego u whey-u..
Predstavlja mi mali problem porodicni rucak, koji ne mogu da promenim..zato cu se truditi da ga regulisem koliko je god moguce..
..Zelim da napravim zaokret u svom zivotu, jer od  kako sam krenuo na fax...ugojio sam se 10kg..zato hvala vam na podrsci! :D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.111 sekundi sa 17 upita.