TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 07:58:43 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Animal Cuts posle 20 dana  (Pročitano 97702 puta)
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #105 poslato: April 10, 2014, 08:45:09 posle podne »

Mozes napraviti pauzu do 3 nedelje ,naravno nastavi da kontrolises ishranu I nakon toga ces napraviti jos veci progress kada pocnes da koristis sagorevac.
I da cepam svaki dan po jednu kesicu Mare ? Nedeljnom necu jer mi je nedelja rezervisana za punjenje. :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #104 poslato: April 10, 2014, 08:39:57 posle podne »

Mozes napraviti pauzu do 3 nedelje ,naravno nastavi da kontrolises ishranu I nakon toga ces napraviti jos veci progress kada pocnes da koristis sagorevac.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #103 poslato: April 10, 2014, 08:10:44 posle podne »

Kako si dozirao Dyma Burn i Ripped Fuel, i da li je bilo neke razlike kada si prešao sa prvog na drugi? Da li težina/obimi stabilno padaju ili je došlo do nekog zastoja?


Dymu sam pio lagano 3 puta nedeljno pred kardio po 3 tab,a nmg da pricam o rezultatima izmedju ova 2 sagorevaca jer sam danas ripped fuel poceo da poijem isto po 3 tab.A sto se tice ishrane(ocigledno najbitnijeg dela) ovo mi je 3. nedelja ozbiljne ishrane i dijete uopste.Poceo sam da trcim i trosim ovaj dyma burn jos zimus kada sam krenuo sa trcanjem i tada sam imao 88kg.Sada sam na 81kg.Noge se sve vise definisu,rame separatise,grudi odvajaju an gordnje i srednje kad ih stegnem,vene iskacu. :) Pa sta ti mislis Robi,blaga pauza ili ne za AC ? Ja licno mislim da ne treba jer sam ove sagorevace trosio polako 2-4 puta nedeljno a ne svaki dan,ali opet u svemu ovome sam 15 meseci,ima tu dosta vas strucnijih pa da se posavetujem. :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #102 poslato: April 10, 2014, 07:59:26 posle podne »

Kako si dozirao Dyma Burn i Ripped Fuel, i da li je bilo neke razlike kada si prešao sa prvog na drugi? Da li težina/obimi stabilno padaju ili je došlo do nekog zastoja?

Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #101 poslato: April 10, 2014, 07:39:11 posle podne »

Stara tema ali je ipak tema za AC,popio sam nekih 60 kaps dyma burn-a i presao sam odmah bez pauze na ripped fuel accelerator.Cim ga popijem uzimam AC i zanima me da li da pravim pauzu i koliko ? Onda,kada imam na dan samo treninga sa tegovima picu kesicu pred trening 30 min a kada imam istog dana ujutru kardio a predvece trening sa tegovima da pijem AC pred kardio ?
Sačuvana
Panta rei, panta res.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #100 poslato: Jul 01, 2013, 08:31:57 pre podne »

Sto se ishrane tice ne mogu bas da imam pet obroka, takav mi je posao.. Smene, nocni rad bla bla..
A inace vode pijem preko 5 litara dnevno..
Znaci pamtno je da batalim dve porcije pilula, I da nastavim sa jednom

napravi neki integralni sendvič sa parčetom belog mesa, pomešaj konzervu tune sa pirinčom, ponesi kesicu badema... to su neke od opcija za užinu.... protein sam ti već preporučila, izmeĂ°u obroka neka proteinska mešavina može fino da te zasiti a ima i odličan sastav.  Ali kad god si u prilici neka to bude kvalitetna hrana. 
Jer zaista, iz iskustva, u suprotnom je samo bacanje para na sagorevače.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #99 poslato: Jun 30, 2013, 09:19:12 pre podne »

Jedna kesica je sasvim dovoljna ukoliko korigujes ishranu i imas trening koji ce masti koristiti kao izvor energije.
Sačuvana
stex88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #98 poslato: Jun 29, 2013, 01:52:27 posle podne »

Sto se ishrane tice ne mogu bas da imam pet obroka, takav mi je posao.. Smene, nocni rad bla bla..
A inace vode pijem preko 5 litara dnevno..
Znaci pamtno je da batalim dve porcije pilula, I da nastavim sa jednom
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #97 poslato: Jun 29, 2013, 10:04:18 pre podne »

evo pijem ga cetiri dana..
na pocetku obim struka mi je bio 109 cm a tezina je 100kg.
dva dana sam pio po jednu kesicu, od treceg sam poceo po dve
trening je jutarnji oko 11h i traje oko sat i po vremena, sastoji se od dobrog zagrevanja od 20 min bez prekida, zatim 5 puta po dva min vijaca i 10 puta dva min dzak (min pauza izmedju ponavljanja) zatim idu sklekovi trbusnjaci i cucnjevi..
za ovo kratko vreme sam izgubio jedan kg i 3 cm u struku, ne znam kako i da li je to moguce, ali tako mera pokazuje..
sto se ishrane tice ujutru u glavnom klopam jaja (dva) i slaninu, za rucak neku supu iz kesice a posle nekih pola sata salatu (krastavac, paradajz, papriku i luk) a za veceru meso ili ribu.. za rucak planiram da ubacim ribu (za skusu sam se opredelio jer sam cuo da je jako zdrava) a za veceru da ostavim salatu..
a od nekih posledica jedino sto osecam da mi se ruke tresu..

i da pitam dal bi mogli da mi preporucite neki protein, ako je potreban.. oko toga se ne razumem, nikada nisam koristio..

E vidis, ne bi trebalo da bude "posledica" kao sto kazes. Verovatno ti je dve kesice mnogo, za nekoga ko ne trenira profesionalno jedna je sasvim dovoljna, tim pre sto se tako slabo hranis.

Moguce je da vec gubis na tezini jer na pocetku ode najvise vode, a AC ima diureticka svojstva ( izbacuje visak vode iz organizma ).
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #96 poslato: Jun 29, 2013, 09:05:35 pre podne »

evo pijem ga cetiri dana..
na pocetku obim struka mi je bio 109 cm a tezina je 100kg.
dva dana sam pio po jednu kesicu, od treceg sam poceo po dve
trening je jutarnji oko 11h i traje oko sat i po vremena, sastoji se od dobrog zagrevanja od 20 min bez prekida, zatim 5 puta po dva min vijaca i 10 puta dva min dzak (min pauza izmedju ponavljanja) zatim idu sklekovi trbusnjaci i cucnjevi..
za ovo kratko vreme sam izgubio jedan kg i 3 cm u struku, ne znam kako i da li je to moguce, ali tako mera pokazuje..
sto se ishrane tice ujutru u glavnom klopam jaja (dva) i slaninu, za rucak neku supu iz kesice a posle nekih pola sata salatu (krastavac, paradajz, papriku i luk) a za veceru meso ili ribu.. za rucak planiram da ubacim ribu (za skusu sam se opredelio jer sam cuo da je jako zdrava) a za veceru da ostavim salatu..
a od nekih posledica jedino sto osecam da mi se ruke tresu..

i da pitam dal bi mogli da mi preporucite neki protein, ako je potreban.. oko toga se ne razumem, nikada nisam koristio..

ovde puno toga treba da se menja kad je u pitanju ishrana.

Doručak - jaja su ok, ali ne i slanina, možda neki integralni hleb i jogurt, ili žitarice...
supa iz kesice je puna aditiva, glasam za supe od povrća i ručak koji sadrži proteine - nemasno meso poput ribe ili piletine, sa prilogom od pirinča, krompira i obavezno salate...
izmeĂ°u toga užina, neka voćka ili orašasti plodovi 50 g...
večera isto lagana, salata se nekim mesom je ok...

Protein koji je dobra opcija na dijeti kao zamena za obrok ili dodatni obrok, preporuka za Biotech nitro gold pro - sadrži čak 8 izvora proteina i digestivne enzime.

Ali ja bih prvo sredila ishranu pa tek onda razmišljala o suplementima
Sačuvana
stex88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #95 poslato: Jun 28, 2013, 11:46:17 posle podne »

evo pijem ga cetiri dana..
na pocetku obim struka mi je bio 109 cm a tezina je 100kg.
dva dana sam pio po jednu kesicu, od treceg sam poceo po dve
trening je jutarnji oko 11h i traje oko sat i po vremena, sastoji se od dobrog zagrevanja od 20 min bez prekida, zatim 5 puta po dva min vijaca i 10 puta dva min dzak (min pauza izmedju ponavljanja) zatim idu sklekovi trbusnjaci i cucnjevi..
za ovo kratko vreme sam izgubio jedan kg i 3 cm u struku, ne znam kako i da li je to moguce, ali tako mera pokazuje..
sto se ishrane tice ujutru u glavnom klopam jaja (dva) i slaninu, za rucak neku supu iz kesice a posle nekih pola sata salatu (krastavac, paradajz, papriku i luk) a za veceru meso ili ribu.. za rucak planiram da ubacim ribu (za skusu sam se opredelio jer sam cuo da je jako zdrava) a za veceru da ostavim salatu..
a od nekih posledica jedino sto osecam da mi se ruke tresu..

i da pitam dal bi mogli da mi preporucite neki protein, ako je potreban.. oko toga se ne razumem, nikada nisam koristio..
« Poslednja izmena: Jun 29, 2013, 12:26:53 pre podne od strane stex88 » Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #94 poslato: Jun 21, 2013, 11:01:04 posle podne »

imao sam 130kg.. za 6 meseci treniranja sam izgubio 30 kg uz nikakvu ishranu, jeo sam skoro kao vrabac.. jednom dnevno, sto znam da nikako ne valja, ali ja nisam ni osecao glad.. sada se hranim do tri puta dnevno, do duse malo obilnije..
a jedem sve i svasta, stvarno ne gledam koliko sta ima kalorija uh i ostalog

Hranis se do tri puta dnevno? Znaci desava se da imas i manje od tri obroka? Nije ovde tema za to ali moram da napomenem da ti prvo treba da korigujes ishranu, jer bez toga i od sagorevaca nece biti mnogo koristi. I da dodjes do zeljene tezine na nacin koji si planirao, nece biti dobro kad budes krenuo normalno da jedes.
Sačuvana
stex88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #93 poslato: Jun 21, 2013, 10:43:20 posle podne »

A ima li ac da se kupi? Planirao sam sutra da se iscimam do Bg da kupim
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #92 poslato: Jun 21, 2013, 10:09:58 pre podne »

Sve je dobar izbor samo moras znati u kojoj zoni srcanog ritma da radis kardio trening i kojim intezitetom i koji obim.Ako je prioritet skidanje masti 45 do 60 min 65% od max HR u kontinuitetu mozes kombinovati sve vrste vezbi.
a svakodnevnim treningom sa takvim ritmom, koliko je vremena potrebno da se skine 10ak kilograma
zdravstveno ispravno je da 10kg masti skines za minimum 3 meseca.Ti si skidao i vis eali uglavnom si gubio tecnost i misicnu masu jer si jeo samo jednom dnevno.Potpuno pogresan pristup svemu !
Sačuvana
stex88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #91 poslato: Jun 21, 2013, 12:48:33 pre podne »

ali naravno zelim da kupim ac i da totalno korigujem ishranu, zato sto imam neke ozbiljne namere, sto se sporta tice..
tacnije spustam se u nizu kategoriju
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.051 sekundi sa 17 upita.