TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 09:14:11 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Animal Cuts posle 20 dana  (Pročitano 97450 puta)
stex88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #90 poslato: Jun 21, 2013, 12:41:23 pre podne »

imao sam 130kg.. za 6 meseci treniranja sam izgubio 30 kg uz nikakvu ishranu, jeo sam skoro kao vrabac.. jednom dnevno, sto znam da nikako ne valja, ali ja nisam ni osecao glad.. sada se hranim do tri puta dnevno, do duse malo obilnije..
a jedem sve i svasta, stvarno ne gledam koliko sta ima kalorija uh i ostalog
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #89 poslato: Jun 21, 2013, 12:28:23 pre podne »

E ovako - posto do sada nisi koristio sagorevac bolje je da krenes sa nekim slabijim sagorevacem, AC je dosta kompleksan. Ali, savetujem da malo sacekas sa tim, da prvo iskorigujes ishranu, jer ce i sama korekcija ishrane da dovede do gubitka kilograma, pa onda, kad bude doslo do zastoja mozes ukljuciti sagorevac. Svakako ce najveci efekat ispoljiti uz sredjenu ishranu.

Sto se tice ishrane, ja ti mogu napisati osnovne stvari sada, ali, najbolje se pokazalo da nam sam napises kako se hranis pa da na primeru vidimo sta treba ( ako uopste treba ) da se menja. U delu foruma o ishrani mozes naci slicnu temu ili pak mozes otvoriti novu ukoliko ne budes nasao.

http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=611.0

Sto se treninga tice 5 je sasvim dovoljno, da ubacis jos dva bi bilo preterano, telo ne bi imalo kada da se oporavi i samim tim bi i napredak izostajao.

Sačuvana
stex88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #88 poslato: Jun 21, 2013, 12:13:46 pre podne »

Jesi li koristio neki sagorevac do sada ili ces prvi put krenuti sa AC?

Najbolje je da se gubi do kilograma nedeljno, to je postepeno a potencijalno trajnije, mada, bude veci gubitak  na pocetku, kad se promeni ishrana i krene sa vezbanjem, a najveci deo bude voda.
nisam koristio ni jedan sagorevac, inace aktivno treniram kik boks oko 4 godine, trening mi traje od dva do tri sata, zavisi da li radim teretanu.. treninzi su mi od ponedeljka do petka, mada mogu da ubacim jos dva treninga za vikend ako je efekat bolji
88 sam godiste, visok sam 185cm, tezak 100kg, u planu mi je da skinem na 90kg
sada imam i drugi problem, a to je ishrana.. ne znam kakva se ishrana preporucuje
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #87 poslato: Jun 20, 2013, 11:45:39 posle podne »

Jesi li koristio neki sagorevac do sada ili ces prvi put krenuti sa AC?

Najbolje je da se gubi do kilograma nedeljno, to je postepeno a potencijalno trajnije, mada, bude veci gubitak  na pocetku, kad se promeni ishrana i krene sa vezbanjem, a najveci deo bude voda.
Sačuvana
stex88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #86 poslato: Jun 20, 2013, 10:31:17 posle podne »

Sve je dobar izbor samo moras znati u kojoj zoni srcanog ritma da radis kardio trening i kojim intezitetom i koji obim.Ako je prioritet skidanje masti 45 do 60 min 65% od max HR u kontinuitetu mozes kombinovati sve vrste vezbi.
a svakodnevnim treningom sa takvim ritmom, koliko je vremena potrebno da se skine 10ak kilograma
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #85 poslato: Jun 18, 2013, 12:37:21 pre podne »

Sve je dobar izbor samo moras znati u kojoj zoni srcanog ritma da radis kardio trening i kojim intezitetom i koji obim.Ako je prioritet skidanje masti 45 do 60 min 65% od max HR u kontinuitetu mozes kombinovati sve vrste vezbi.
Sačuvana
stex88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #84 poslato: Jun 16, 2013, 08:11:15 posle podne »

Ideja je dobra samo moras prvo korigovati ishranu i treninge prilagoditi skidanju masnih naslaga ,pa tek onda poceti sa sagorevacem masti.
usresredio sam se na kardio trening.. trcanje, vijaca i dzak.. bas zbog trosenja..
jel imas neku ideju, ako to nije dobro.. planirao sam da kupim ac za nekih 15ak dana.. ceka se plata :D
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #83 poslato: Jun 16, 2013, 07:55:55 posle podne »

Ideja je dobra samo moras prvo korigovati ishranu i treninge prilagoditi skidanju masnih naslaga ,pa tek onda poceti sa sagorevacem masti.
Sačuvana
stex88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #82 poslato: Jun 16, 2013, 07:47:54 posle podne »

pozdrav!
molio bih za savet ako nije problem.
treniram aktivno kik boks oko 4 godine, imam problem sa kilazom.. planirao sam da kupim ANIMAL CUTS iz razloga sto planiram da skinem sa 100kg na 90kg i da se zategnem.. da li je to pametno?
u napred hvala
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #81 poslato: April 23, 2012, 02:34:54 posle podne »

Pozdrav,poceo sam pre 20 dana da pijem Animal Cuts,svaki dan vozim bicikl 30 min,ali jos uvek nisam primetio da sam nesto smrsao.Ishranu sam u potpunosti regulisao,izbacio slatkise,hleb i sve sokove...Da li neko ima neki predlog ili sugestiju.Hvala unapred.

Ja sam ga batalio odavno, koristio sam ga  2 godine i nikakve rezulatet po meni SHIT
Presao sam na slabije a bolje.

Nešto onda baš ne valja u isrhrani, ili imaš neki metabolički poremećaj.  U svakom slučaju tu smo da pomognemo
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #80 poslato: April 21, 2012, 11:22:13 posle podne »

Ne mozes tako da kazes, to sto tebi nije odgovarao ne znaci da je preparat los. Animal je zakon, ja sam svasta postigao sa njim.

Hemija... Lol

Slazem se.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #79 poslato: April 21, 2012, 04:23:49 posle podne »

Ne mozes tako da kazes, to sto tebi nije odgovarao ne znaci da je preparat los. Animal je zakon, ja sam svasta postigao sa njim.

Hemija... Lol
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
borsalino
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #78 poslato: April 21, 2012, 04:12:44 posle podne »

Pozdrav,poceo sam pre 20 dana da pijem Animal Cuts,svaki dan vozim bicikl 30 min,ali jos uvek nisam primetio da sam nesto smrsao.Ishranu sam u potpunosti regulisao,izbacio slatkise,hleb i sve sokove...Da li neko ima neki predlog ili sugestiju.Hvala unapred.

Ja sam ga batalio odavno, koristio sam ga  2 godine i nikakve rezulatet po meni SHIT
Presao sam na slabije a bolje.
« Poslednja izmena: April 21, 2012, 05:39:40 posle podne od strane borsalino » Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #77 poslato: Jul 19, 2011, 09:18:31 posle podne »

da li neko ima iskustva sa Hydroxycut hardcore sagorevachem? kako radi? kakav je spram ostalih? vidim pise kako se pije od 1-3, pa od 3-7 dana, a od 8 dana 2x 3 tablete da nije to mnogo?

Nikad do sad nisam imala potrebe da preporučim nekome da uzima ppunu dozu sagorevača tog tipa.. počni od jedne, ako je puno uzmi slabiji sagorevač.. koliko se sećam iz prethodnih tvojih pitanja ti se baš nalivaš kofeinom - smanji i to... uzmi ako želiš zeleni čaj - bancha čaj koji nema kofeina (tj ima ga vrlo vrlo malo)
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #76 poslato: Jul 18, 2011, 09:15:49 posle podne »

svaka chast vama koji mozete, ali ja imam osecaj da ce mene ova jedna tableta sad ubiti. nije da paranoishem stvarno mi je uzasno lose..

Morash uneti jako puno vode u organizam (sagorevachi sadrze diuretike- kofein npr, koji je takodje stimulator CNS!), to prvo, a ako ti je jaka 1 tbl predji na neki slabiji sagorevach ili uzmi L- karnitin, a uputstvo je tako napisano upravo da bismo krenuli od male doze i videli koliko nam to odgovara, to poslednje navedeno je max dnevna doza, koja se ne sme prekorachiti, odnosno max doza koju smeju uzeti i oni kojima preparat odgovara ali ne vishe od toga.
« Poslednja izmena: Jul 18, 2011, 09:18:41 posle podne od strane Opsenark@ » Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.056 sekundi sa 17 upita.