TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 11:31:38 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Animal Cuts posle 20 dana  (Pročitano 97777 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #75 poslato: Jul 18, 2011, 08:46:37 posle podne »

Dao sam ti odgovor u toj temi. Odmori od svih izvora kofeina.
Sačuvana
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #74 poslato: Jul 18, 2011, 08:42:37 posle podne »

svaka chast vama koji mozete, ali ja imam osecaj da ce mene ova jedna tableta sad ubiti. nije da paranoishem stvarno mi je uzasno lose..
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #73 poslato: Jul 18, 2011, 08:37:04 posle podne »

Broj tableta u serviranju zavisi od sastava preparata, tj. količine aktivnih sastojaka. Ista stvar kao sa aminokiselinama - neke imaju manje od 1g po tableti i treba ti 30ak, a neke imaju i preko 2g i treba ti 10-15 tab dnevno.
Kod sagorevača se doziranja obično kreću od 4 do 6 tab, ali to je samo generalno rečeno. Šta bi radila sa Animal Cutsom gde jedno serviranje ima 10ak tableta? Pa još neko ko uzima dva serviranja dnevno(kao što je preporuka na kutiji)... 20ak tableta samo sagorevača. :D

Sačuvana
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #72 poslato: Jul 18, 2011, 05:05:31 posle podne »

da li neko ima iskustva sa Hydroxycut hardcore sagorevachem? kako radi? kakav je spram ostalih? vidim pise kako se pije od 1-3, pa od 3-7 dana, a od 8 dana 2x 3 tablete da nije to mnogo?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #71 poslato: Jul 14, 2011, 03:17:26 posle podne »

Da ne bi otvarao novu temu pitacu ovde..danas sam bas navratio do pansporta u zr-u da kupim AC i rekli su mi da ga nema vec mesec dana  ??? i da probam da nazovem ove subote "mozda" ga dobiju..pa me bas zanima imate li vi neke informacije o tome i kada ce stici u prodaju?

Ova nestasica cutsa muci sve nas ne samo tebe ;)  uskoro bi trebalo nadamo se.
Sačuvana
Backtrack
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #70 poslato: Jul 14, 2011, 01:08:30 posle podne »

Da ne bi otvarao novu temu pitacu ovde..danas sam bas navratio do pansporta u zr-u da kupim AC i rekli su mi da ga nema vec mesec dana  ??? i da probam da nazovem ove subote "mozda" ga dobiju..pa me bas zanima imate li vi neke informacije o tome i kada ce stici u prodaju?
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #69 poslato: Jul 13, 2011, 09:42:30 posle podne »

Mislim da prerano uzimaš AC... dovoljno je uzeti AC 30 min pre obroka
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #68 poslato: Jul 12, 2011, 03:36:28 posle podne »

Rucaj ,malo odmori,pola sata pre treninga popij 1 kesicu AC i to ti je dovoljno.On izaziva osecaj nadutosti i sitosti.Pojacaj unos tecnosti zbog kofeina kojeg ima dosta a i zbog vrucina koje su trenutno.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #67 poslato: Jul 12, 2011, 03:13:02 posle podne »

Još jedno pitanje... Popijem ac ujutru oko 7h doručkujem oko 9h - 9:30h dodjem s posla oko 15h popijem ac. Da li da idem na trening pa ručam ili ručam pa idem na trening?? Juče mi je bio prvi dan Cuts-a i nisam bio gladan posle posla pa sam otišao prvo na trening. Imao sam snagu ali mi je u glavi bilo malo šućmurasto... kao da nisam u svom telu, da li od ac ili što nisam ručao neznam..... šta je vaša preporuka??

(Posle treninga i dalje nisam bio gladan... kao da mi je Cuts ubio glad...). 
Inače u to vreme oko 15h  posle posla sam mogao da pojedem slona...

Hvala unapred...

Animal cuts ubija glad i to dosta.Pogotovu ako se uzimaju dve doze dnevno sto nikako ne preporucujem rekreativcima i pocetnicima.Inace on je podosta jak sto se tice stimulansa pa je zato i takav osecaj u glavi.Kako god bilo ali hraniti se moras jer bez ishrane sve je dzaba.
Sačuvana
Gorcha82
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #66 poslato: Jul 12, 2011, 10:37:25 pre podne »

Još jedno pitanje... Popijem ac ujutru oko 7h doručkujem oko 9h - 9:30h dodjem s posla oko 15h popijem ac. Da li da idem na trening pa ručam ili ručam pa idem na trening?? Juče mi je bio prvi dan Cuts-a i nisam bio gladan posle posla pa sam otišao prvo na trening. Imao sam snagu ali mi je u glavi bilo malo šućmurasto... kao da nisam u svom telu, da li od ac ili što nisam ručao neznam..... šta je vaša preporuka??

(Posle treninga i dalje nisam bio gladan... kao da mi je Cuts ubio glad...). 
Inače u to vreme oko 15h  posle posla sam mogao da pojedem slona...

Hvala unapred...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #65 poslato: Jul 12, 2011, 01:52:32 pre podne »

Uvek treba slusati svoje telo,ne samo kada su sagorevaci u pitanju.To je jedini pravi nacin da uspete.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #64 poslato: Jul 11, 2011, 10:05:15 posle podne »

Slažem se... slušati svoje telo - odličan savet!
« Poslednja izmena: Jul 11, 2011, 10:08:05 posle podne od strane daniela svarc » Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #63 poslato: Jul 11, 2011, 09:33:24 posle podne »

Kad su zene u pitanju ja nikad ne bih preporucio Dyma burn jer je extremno jak sa stimulansima.Ima tu jos sagorevaca koji su u toj branzi...treba krenuti od najslabijih ka jacim a ne odmah na najjace.

Meni su svi predlagali ACs da se "isechem" pred kraj izazova, nisam to htela da uradim sebi, metabolizam bi mi bio jako narushen, nisam pobedila ali sam sachuvala zdravlje, ima vremena za sve... samo treba raditi.
I obichni unidyne mi je bio jak, treba slushati telo.
« Poslednja izmena: Jul 11, 2011, 09:35:53 posle podne od strane Opsenark@ » Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #62 poslato: Jul 11, 2011, 02:58:23 posle podne »

Kad su zene u pitanju ja nikad ne bih preporucio Dyma burn jer je extremno jak sa stimulansima.Ima tu jos sagorevaca koji su u toj branzi...treba krenuti od najslabijih ka jacim a ne odmah na najjace.
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #61 poslato: Jul 11, 2011, 02:08:51 posle podne »

i ja sam posle Cuts-a  ubrzo otkrila probleme sa štitnom... da li ima veze sa njim ili ne - neću ulaziti u to... verujem da nije do sagorevača nego do inače poremećene hormonske ravnoteže u mom telu.

Ja bih se ipak opredelila za neku blažu, a i dalje vrlo efikasnu varijantu, kad su žene u pitanju :)

Slazem se Mo :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.066 sekundi sa 18 upita.