TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 08:23:34 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 22 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Utisci o preparatima iz prve ruke  (Pročitano 139778 puta)
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #254 poslato: Oktobar 17, 2014, 01:07:03 posle podne »

Upravo sam iz tog razloga i postavio ovo, znaci Pansport mi deluje ono 101% tacan, sad ne znam ipak ne bih voleo da pijem nesto puno hormona itd..
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #253 poslato: Oktobar 17, 2014, 12:57:23 posle podne »

http://www.youtube.com/watch?v=yTpo1bFYVr8&list=UUhZQPcFLI0eSEE83qy-EMng

Mene ovo sad cudi, ne verujem da je istina a opet moze biti, misljenja svi :)  ???

Eh,dobra pitanja, dobra tema u najavi...

Bilo je dosta zanimljvih studija o dodavanju metandienona( metandrostenolona, AAS) nekim vitaminsko-mineralnim kompleksima na PUBMED-u, što se tiče nedozvoljenih dodataka tribulusu i to je istina( NARAVNO, samo kod pojedinih proizvoĂ°ača suplemenata)...

Sećam se da se pre nekih 7-8 godina u Srbiji pojavio suplement DECA-stack iz Nutrabolicsa i zamislite, nije prošao analize na VMA...razmislite zašto...i NIKADA nije bio u ponudi "Pansporta"...

Svi žele laku i brzu zaradu...a kupci se uvek opredele za suplemente koji "dobro rade"( po svaku cenu)...

Objektivne i nezavisne analize = maksimalna sigurnost i zdravstvena "ispravnost" suplemenata = PANSPORT...provereno iznad svih!!!

Moj komentar na ovaj "video" je da ima istine u svemu tome...zato se uvek treba odlučiti za proverene proizvoĂ°ače i distributere suplemenata...NE BRŽE OD ŽIVOTA...

P.S. da li ste nekada ramišljali i o tome koliko hrana koju jedemo, npr. meso "vrvi" od "hormona" i "hormonski aktivnih supstanci"...svi žele brzu i laku zaradu na račun zdravlja nacije...BITAN JE PRINOS i ZARADA...a ne kvalitet, i svest o zdravlju nacije...
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #252 poslato: Oktobar 17, 2014, 12:36:20 posle podne »

Evo ja bih i da postavim pitanje za lipo 6 black Ultra Concentrate. Da li je iko koristio, kako radi, da li stvarno suzbija apetit ?
« Poslednja izmena: Oktobar 17, 2014, 12:42:49 posle podne od strane Pecha » Sačuvana
Panta rei, panta res.
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #251 poslato: Oktobar 17, 2014, 12:35:06 posle podne »

Sta je tu cudno, o tome se prica dugo. Najmanje mozes pogresiti ako kupujes od svetski poznatih brendova.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #250 poslato: Oktobar 17, 2014, 10:22:02 pre podne »

http://www.youtube.com/watch?v=yTpo1bFYVr8&list=UUhZQPcFLI0eSEE83qy-EMng

Mene ovo sad cudi, ne verujem da je istina a opet moze biti, misljenja svi :)  ???
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #249 poslato: Oktobar 10, 2014, 10:08:33 pre podne »

Ko želi više od ocene taman neka ga pojača sa kofeinom ili samu dozu.Ali to ne savetujem onima koji tek ulaze u sve ovo i početnici su što se tiče NO reaktora.Skrećem vam pažnju da NO reaktori iako podosta oslabljeni u odnosu na ranije i dalje nisu bezazleni ako se sa dozama pretera.
Onaj deo sa dodavanjem kofeina u NO treba biti posebno obazriv.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #248 poslato: Oktobar 10, 2014, 06:41:38 pre podne »

Slažem se sa ocenom ''taman''. Dobar odnos cene i kvaliteta, i lepo odradi ono za šta je namenjen. 8)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #247 poslato: Oktobar 09, 2014, 10:00:50 posle podne »



Vrlo moguće da je veliki broj vežbača probalo ovaj NO reaktor. Nikada nije bio izrazito skup, a poslednjih meseci je i na izuzetno povoljnoj, akcijskoj ceni.

Samo pakovanje ima zaštitnu foliju preko poklopca, kao i izuzetno jaku i čvrsto zalepljenu foliju ispod njega. Ovaj deo uvek istaknem zbog onih koji nekada imaju nedoumicu da li su kupili originalni proizvod, pa se pitaju "da li ima folije ispod, da li se sama skida s poklopcem i slično". Naravno, tu je i Pansport hologram kao potvrda kvaliteta i sigurnosti proizvoda.


Dozer od 10 grama, svi uobičajeni sastojci "na broju", divni ukusi maline i narandže... Testiranje uvek počinjem prema uputstvu proizvoĂ°ača, što je, u ovom slučaju, jedna merica. Probao sam oba ukusa i vrlo su intenzivni. S obzirom na to da ne volim mnogo slatka pića, optimalno mi je bilo da, iako mali, dozer rastvaram u 4 dcl vode. Naravno, ko voli slatko, biće mu ok i upola manje tečnosti. Kao što rekoh, ukusi su izvanredni i uživanje je ispijati Xpand 2x i pripremati se za trening.


Ovaj jedan dozer može se osetiti na treningu, a ponajviše u vidu bolje skoncentrisanosti i izdržljivosti. Nisam sklon placebu, često mi se dešava da u toku treninga i zaboravim da sam nešto pio kao preworkout, pa tek kasnije krenem da analiziram i shvatim gde mi je i kako taj preworkout pomogao. Dodatan efekat pumpe nisam osetio, iako mi to nije ni primarno što tražim od proizvoda, jer na svakom treningu vrlo brzo i lako postignem maksimalnu pumpu. Kasnije sam eksperimentisao i sa većim dozama i pronašao da mi jedna i po merica savršeno odgovara. Dve merice donesu više štete no koristi, tj. malo bude mučno i oseti se blaga glavobolja, a efekat ostane isti kao i sa jednom i po.

Za ovaj NO bih upotrebio izraz "taman", i to u kontekstu da mi "taman odgovara i daje ono što tražim". Treninzi se nešto lakše podnose pa vuče osećaj da se duže trenira, fokus je prisutan, proizvod ima odličnu cenu. Stavio bih ga u rang umereno jakih. Odlično će se pokazati nekom ko se prvi put sreće sa NO reaktorima, ali i onima koji se, posle pauze u korišćenju ove kategorije proizvoda, opet vraćaju "busterima" (baš kao što je to bio moj slučaj). Naravno, uvek su moguća drugačija iskustva zbog razlike u individualnoj (ne)osetljivosti organizma.

Sve u svemu, toplo ga preporučujem.

Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #246 poslato: Avgust 01, 2014, 04:25:17 posle podne »

Pardon, greška. Čitao sam na grčkom pa sam pogrešno protumačio značenje reči "Xωρίς". Zapravo je pisalo da je BEZ soje i još nekih sastojaka.
Sačuvana
mrki.vuk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56


« Odgovor #245 poslato: Avgust 01, 2014, 02:08:36 posle podne »

gde si procitao da ima soje!???  http://www.goldtouchnutrition.com/index.php/PREMIUM_ISOLATE_PROTEIN_BLEND.html
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #244 poslato: Avgust 01, 2014, 01:57:25 posle podne »

Ajde da pitam i ovde:

Jel probao neko ovaj Twinlab ripped fuel? Tablete j**u nanu koliko su ljute! Prvi put pijem sagorevac, da li je taj ukus tajna niske cene ovog sagorevaca?

prvi put čujem ovakav komentar, baš je prodavan sagorevač i niko se do sada nije žalio.  Da li je rok trajanja u redu? 
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #243 poslato: Jul 31, 2014, 11:46:35 posle podne »

Moja greska...izvinjavam se... ;)
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #242 poslato: Jul 31, 2014, 11:07:24 posle podne »

Polako Slavisa, nisu u pitanju kapsule vec tablete. Kada ih stavis u usta odma krecu da se tope i oseca se jaka ljutina, znam iz iskustva. :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #241 poslato: Jul 31, 2014, 10:58:45 posle podne »

Ajde da pitam i ovde:

Jel probao neko ovaj Twinlab ripped fuel? Tablete j**u nanu koliko su ljute! Prvi put pijem sagorevac, da li je taj ukus tajna niske cene ovog sagorevaca?
Ako mislis da je izuzetno dobar samo zato sto je ''j**e nanu'' kolko je ljut, uzmi kesicu animal cut-sa, otvori svih 9 kapsula, sipaj u casu vode od 1dl i probaj da popijes. ;)


Twinlab ripped fuel je ljut? Kako si to zakljucio? Otvaras kapsule pa ih rastvoris u vodi??? Normalno kapsulirana varijanta nekog preparata sprečava takav "osećaj", dakle, to ne bi trebalo da se desava, u protivnom nesto nije u redu sa kapsulom...da ih ne drzis predugo u ustima...ne otapaj ih, vec popij sa casom vode...Mesecima sam u "ciklusima definicije" koristio ovaj sagorevac,"extreme" varijantu, solidno "radi", odnos cena/kvalitet je zadovoljavajuci...da nisi ocekivao previse?



« Poslednja izmena: Jul 31, 2014, 11:47:29 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #240 poslato: Jul 31, 2014, 09:13:06 posle podne »

Ajde da pitam i ovde:

Jel probao neko ovaj Twinlab ripped fuel? Tablete j**u nanu koliko su ljute! Prvi put pijem sagorevac, da li je taj ukus tajna niske cene ovog sagorevaca?
Ako mislis da je izuzetno dobar samo zato sto je ''j**e nanu'' kolko je ljut, uzmi kesicu animal cut-sa, otvori svih 9 kapsula, sipaj u casu vode od 1dl i probaj da popijes. ;)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 22 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.051 sekundi sa 18 upita.