TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 06:45:16 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Definicija  (Pročitano 11409 puta)
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #24 poslato: Septembar 22, 2010, 11:14:42 posle podne »

i meni su bile ultra odvratne,probao sam sa ovim i onim ali nema sanse da se izbaci taj ukus uvek je tu da li u whevu ili u stepu,isto sam mislio da nema sanse da prodje ali posle nekog vremena navikao sam se .sve je u glavi, po meni...
sad mi se to cini kao najnormalnija stvar sa najnormalnjim ukusom.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #23 poslato: Septembar 22, 2010, 09:41:57 posle podne »

Ne treba nikom reci da je mlakonja ako ne moze piti na suvo i treba mu pomoci to jest naci neko resenje sa cime to da pije kako bi mu bilo lakse.Moja je sreca sto eto mogu na suvo i verovali ili ne prija mi tako pojeo bi i vise nego sto je doza ;)
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #22 poslato: Septembar 22, 2010, 09:24:11 posle podne »

kad ce izbaciti step sa ukusom BCAA :D

x2 :D
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #21 poslato: Septembar 22, 2010, 08:15:20 posle podne »

kad ce izbaciti step sa ukusom BCAA :D
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Dejan013
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #20 poslato: Septembar 22, 2010, 07:59:51 posle podne »

Ovo je prvi preparat da jednostavno ne mogu da pijem a pio sam gomilu stvari jer sam bio na masi vec dugo . Bcaa sam probao prvi put .
No , problem je resen . Pijem ga sa proteinom nije bas ukusan ali progutam nekako . Hvala svima na pomoci .
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #19 poslato: Septembar 22, 2010, 04:06:27 posle podne »

ja se izvinjavam ali starno nisam imao nameru da vredjam nekog(kada sam napisao mlakonje),hteo sam da decko stisne zube i da proba da ubrza proces tako sto ce samo da proguta...

Sve ok, nema uvrede. Kako bi inače napravili podelu izmeĂ°u onih koji mogu da piju bcaa na suvo i onih koji ih ulepšavaju drugim ukusima? :D Ja sam mnogo puta probao i ne ide mi, budem na ivici da povratim. I onda naravno da neću  sebe da mučim tako.

Zato sam razumeo Dejana i dao mu neke ideje. :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #18 poslato: Septembar 22, 2010, 03:48:40 posle podne »

često to bude jedino rešenje ;)  ali ok, da vidimo možda neko od iskusnijih vežbača forumaša ima neko interesantno rešenje... ja sam ih pročitala baš puno na forumu (pogotovo u delu sa receptima sa wheyom)
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #17 poslato: Septembar 22, 2010, 03:46:28 posle podne »

ja se izvinjavam ali starno nisam imao nameru da vredjam nekog(kada sam napisao mlakonje),hteo sam da decko stisne zube i da proba da ubrza proces tako sto ce samo da proguta...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Septembar 22, 2010, 03:28:59 posle podne »

Zelim da uzmem sledece suplemente :
BCAA 5050-Dymatize Nutrition
Liquid Super Amino 23.000-Dymatize Nutrition
Hydroxycut Hardcore X-Muscle Tech
Prostar Whey protein-Ultimate nutrition

Na strogoj sam dijeti , radim definiciju . Da li je previse da sve ovo uzimam ? Da li neko moze da mi rasporedi kad sta da pijem ? Treniram uvece .

Hydroxycut možeš da piješ pre treninga, ali manju dozu da te ne razbudi previše i ne izazove nesanicu... ako ti smeta onda pij popodne, i obavezno ujutru kad ustaneš.

Aminokiseline 1-2 supene kašike pre treninga i isto toliko na pola treninga. Posle treninga protein sa bcaa.  Protein možeš i ujutru.

Bcaa ćeš slabije osetiti uz protein.  Cedevitu nemoj piti, ima šećera.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #15 poslato: Septembar 22, 2010, 03:07:46 posle podne »

Najbolje je piti BCAA "na suvo" i zaliti vodom, pa zbog 3 sekunde nece nikog izgoreti culo ukusa...
Mada ja mesam i sa proteinom i poprimi malo ukus ali ne smeta mi... a kada ga pijem sam pijem kao sto sam i napisao, samo zalijem i zdravo, najlakse. ne znam kako vam se zalepi, pite vise vode, Roberte :)...

Ovo rasporvljanje o ukusima je nosense totalni, onda si palacinke sa nutellom za dorucak rucak i veceru i zdravo :)

Takodje kod proteina davati komentar i karakterisati protein po ukusu je isto besmislica, svi su lepi, sami neki vise neki manji
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #14 poslato: Septembar 22, 2010, 01:51:26 posle podne »

Ja ih pijem sa Xtendom i skoro da se i ne oseća prisustvo bcaa. Toliko ima jak ukus, da je na 2dcl vode dovoljno pola dozera Xtenda. To je ekonomičnija varijanta u kombinaciji sa xtendom. Inače, stavim 10g bcaa + 2 dozera xtenda + 4dcl vode i to mi bude pre workout.

Razumem Dejana, i meni su bcaa nešto najodvratnije. :D Sa Xtendom sam konačno našao rešenje da lagano i bez problema pijem bcaa pre ili tokom treninga.

Probao sam i varijantu sa Step-om i to je najjeftinija "bezbolna" varijanta ispijanja. :D No, lično ne volim te sokiće u prahu pa se držim već pomenutog recepta.

Varijanta "prah u usta pa zalivanje vodom" je isto odvratna. Odvratan je osećaj kada se prah zalepi svugde po nepcu i ostaci krckaju po zubima. :D Ma koliko brzo zalijem vodom, posle mi dugo u ustima ostaje onaj odvratan ukus. O zadahu na bcaa i da ne pričam. :D ;D

Sa wheyom već ne praktikujem ispijanje bcaa. Osetim njihovo prisustvo i unište mi ukus.

Sve u svemu, ko je "mlakonja", kako neko reče, ima više izbora za ispijanje bcaa:

- skuplje varijante: dym tečne amino, Xtend.
- jeftine varijante: Cedevita, Step ili neki drugi sok.
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #13 poslato: Septembar 22, 2010, 08:41:32 pre podne »

Kasika FTW
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #12 poslato: Septembar 22, 2010, 07:14:24 pre podne »

Koje god BCAA da sam koristio ok su mi i nisu odvratne pa ih samo jedem ovako kasikom cisto na suvo.Od svih cistih koje sam probao firma SNI je napravila nekako najpodnosljivije pa savetujem njih ko nije probao da proba.Inace kome je problem cisto da ih pije neka proba sa whey proteinom ili tecnim aminokiselinama i resen problem.
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #11 poslato: Septembar 22, 2010, 01:47:23 pre podne »

uz duzno postovaje, ne podrzavam...
kakvo mucenje ...
gutas i kraj...


Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #10 poslato: Septembar 22, 2010, 01:37:20 pre podne »

upravo to - isti shit, drugo pakovanje. Svejedno - dečko neka muti u čemu hoće- Ja samo ističem da je ukus lako zamaskirati do tog nivoa da se čak i ne oseća u nekim stvarima.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.06 sekundi sa 18 upita.