TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 12:22:53 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potreban Savet.  (Pročitano 12633 puta)
Darius 1987
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #40 poslato: Novembar 23, 2010, 07:05:00 posle podne »

Imam josh jedno pitanje. :)
Cuo sam da, kada se banana jede sa medom, da tu ima dosta kalorija... da li ste probali to nekad? :)
Mozda je glupo pitanje, ali ajde da pitam.
Sačuvana
Darius 1987
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #39 poslato: Novembar 22, 2010, 06:49:43 posle podne »

Samo još jedan savet - ako imaš problema sa apetitiom tj da u jednom obroku upojedeš dovoljno hrane, slobodno grickaj izmeĂ°u obroka.
Uzmi orahe, bademe, lešnike i kad stigneš uzmi šaku ovog orašastog voća. Ovakve užinice neće ti "zamastiti" izgeld a pomoći će da imaš stalan priliv energije. Ipak trudi se da sat vremena pre obroka ne jedeš ništa, čisto da imaš apetita za sledeći obrok



Hvala ti puno. :)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #38 poslato: Novembar 20, 2010, 02:21:54 posle podne »

Samo još jedan savet - ako imaš problema sa apetitiom tj da u jednom obroku upojedeš dovoljno hrane, slobodno grickaj izmeĂ°u obroka.
Uzmi orahe, bademe, lešnike i kad stigneš uzmi šaku ovog orašastog voća. Ovakve užinice neće ti "zamastiti" izgeld a pomoći će da imaš stalan priliv energije. Ipak trudi se da sat vremena pre obroka ne jedeš ništa, čisto da imaš apetita za sledeći obrok
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #37 poslato: Novembar 18, 2010, 05:57:15 posle podne »

Za sve je potrebno vreme, zapamti to. Sto si strpljiviji imaces bolje rezultate!
Usput, Zoltan ti je dao do znanja da sve mozes da pitas i obavezno sam citaj clanke na forumu.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #36 poslato: Novembar 18, 2010, 12:36:08 posle podne »

Javi nam svoj napredak i kada god ustreba neka pomoc tu smo da pomognemo  ;)
Sačuvana
Darius 1987
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #35 poslato: Novembar 18, 2010, 01:50:40 pre podne »

Darius 1987 u ime PANSPORT tima zelim ti dobrodoslicu na nas forum,

Odgovor na tvoje pitanje lezi u cvrstoj volji da to sto zelis i postignes.To bi znacilo da moras napraviti plan ishrane koja ce trajati duzi vremenski period i biti veoma kvalitetna sa pravilnim obrocima (vese po malo) u toku dana.Kada to regulises krece suplementacija.Neka osnova za pocetak bi bila: S obzirom da zelis da se ugojis onda Geiner dolazi u obzir i ja ti preporucujem Mega geiner od firme Dymatize ili volumass 35 od firme Scitec.Zatim vitaminsko mineralni kompleks mozes
uzeti daily one formulu,i omega 3 masne kiseline.To je osnova za pocetak a posle se nadogradjuje.Ubaci i redovne treninge u teretani,budi strpljiv i rezultati ce vremenom doci.

P.s - ne smaraju nas takva pitanja jer mi smo tu da vama pomognemo.Ukoliko imas jos neka pitanja slobodno nas pitaj a neko iz nasega tima ce ti rado pomoci.



Hvala vam puno na savetu. Ako bude bilo doslo do nekog napredka, javicu vam se za dalje instrukcije. :) I naravno, puno toga me zanima sto se toga tice, jer stvarno zelim da poradim na svom izgledu. Josh jednom hvala vam puno. :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #34 poslato: Novembar 17, 2010, 11:20:09 posle podne »

Zasto bi se gojio?Kreni sa treninzima,4 kvalitetna obroka sa dosta mesa,kvalitetnih hidrata,ubaci neki whey protein i ne gledaj koliko imas kilograma vec kako izgledas.Ako hoces cisto gojenje onda neki geiner ili jednostavno unosi mnogo hidrata kako prostih tako i slozenih.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #33 poslato: Novembar 17, 2010, 10:07:02 posle podne »

Darius 1987 u ime PANSPORT tima zelim ti dobrodoslicu na nas forum,

Odgovor na tvoje pitanje lezi u cvrstoj volji da to sto zelis i postignes.To bi znacilo da moras napraviti plan ishrane koja ce trajati duzi vremenski period i biti veoma kvalitetna sa pravilnim obrocima (vese po malo) u toku dana.Kada to regulises krece suplementacija.Neka osnova za pocetak bi bila: S obzirom da zelis da se ugojis onda Geiner dolazi u obzir i ja ti preporucujem Mega geiner od firme Dymatize ili volumass 35 od firme Scitec.Zatim vitaminsko mineralni kompleks mozes uzeti daily one formulu,i omega 3 masne kiseline.To je osnova za pocetak a posle se nadogradjuje.Ubaci i redovne treninge u teretani,budi strpljiv i rezultati ce vremenom doci.

P.s - ne smaraju nas takva pitanja jer mi smo tu da vama pomognemo.Ukoliko imas jos neka pitanja slobodno nas pitaj a neko iz nasega tima ce ti rado pomoci.
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #32 poslato: Novembar 17, 2010, 09:59:33 posle podne »

Radi obratno, krenes da treniras, pa da jedes pa da suplementiras... ;)
Sačuvana
Darius 1987
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #31 poslato: Novembar 17, 2010, 07:51:13 posle podne »

Imam ja jedno pitanje... Prelistao sam forum, dobro, nisam bash sve, ali skooorooo sve. Imam jedan jako veliki problem. Imam 23godina. visok 186, a imam trenutno 70kg-a, do skoro sam imao 74, pa sam naglo smrsao zbog nekih problema, jer psiha dosta utice na organizam, pa tako je i kod mene. E sad, posto mi je mnogo ' jak metabolizam' (tako kazu, jer ja ne znam), veoma tesko dolazim do kilaze koju zelim da imam za svoju visinu... Jednostavno.. zelim da se ugojim, da bih poceo sa treninzima, jer ovako da krenem da se bavim sa tegovima, mislim da to nema nekog posebnog efekta. :/
Ako mozete da mi kazete, koju vrstu suplementacije da pocnem da koristim uz redovnu ishranu, posto mogu dooosta da pojedem, a ne vidim rezultate. Znam da vam je smor da odgovarate na ovakva pitanja... ali sta da radim, najvise sam zbog toga usao na ovaj forum da bih mogao da se konsultijem sa vama. Hvala unapred. :)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #30 poslato: Novembar 07, 2010, 09:34:47 posle podne »

Jako lako se moze videti da li je nesto OK. Vit i min. npr oksidisu i promene boju tako da se zna... prahovi mogu da se zgusnu i to je to. Meni se samo 2,3 puta desilo sa Power Bar recovery kada mi je dugo stajao skroz se zgusnuo i pokvario... i jedan purple wraath mi se skroz zgusnuo ali mislim da je moja greska bila jer ga nisam dobro zatvarao i dugo sam koristio jedan, cak mislim da mu nije ni rok istekao...
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #29 poslato: Novembar 07, 2010, 08:54:12 posle podne »

Što bi se reklo - da se ne baci...
Sačuvana
aleksandar jovanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #28 poslato: Novembar 06, 2010, 10:18:43 posle podne »

OK.I ja cu da probam
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #27 poslato: Novembar 06, 2010, 10:05:41 posle podne »

Dosta je vremena proslo..ja znam da bih ka probao ali to sam ja :)
Sačuvana
aleksandar jovanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #26 poslato: Novembar 06, 2010, 09:56:57 posle podne »

pa jeste bio dobro zatvoren,kolko vidim nije mu nista...mada sad sam video da mu je rok bio do januara 2010
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 17 upita.